Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][HiT][FreeBuild][60 Slotow][Bez Whitelisty] Crafters!


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego gdy chcę wejść na serwer pisze że nie ma mnie na white liście ?

 

@edit Dostane odpowiedź na moje pytanie ??

Gość SynekMTG
Opublikowano

@TigerXmetin pisałeś capslookiem , pisałeś 15 razy w ciągu 5 minut ja do ciebie pisałem a ty nadal daj działkę daj działkę...

@Up Whitelist wyłączona. Błąd musi być od ciebie. Napewno dobrze wpisałeś ip?

Gość _Shadowlord
Opublikowano

@3up

 

Prawdopodobnie serwer full.

 

Posiadamy również własny kanał mumble.

 

@4up

 

Coś źle wpisuejsz pewnie bo działa.

 

 

#pietras

 

Jakbyś nie zauważył ceny są zmienione od dawna, więc mnie kur* nie denerwuj.

 

2 osoby w /money top 5 mają dolary na czas budowy serwera (budują atrakcję) i nie będę im dawał ciągle kasy, jak skończą to będą mieć po 0.

Opublikowano

spokojnie nie unoś się ja juz tu nie gram ale tylko mówię bo ok 11 ceny były jeszcze takie jakie mówiłem więc spokojnie :) a powiedz mi ok 2 osoby maja kase od cb a reszta ? :) skad maja kilka milinów ? :)

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Problemy techniczne - więcej info kiedy będzie włączony powiem. Ale sądze że za 15 minut.

Opublikowano

Serwer bardzo dobry, ogarnięci admini, prawie bez lagów. Mob Arena wymiata :D

Polecam każdemu.

 

@_Shadowlord

Mogę dostać adres do mumble ?

Gość SynekMTG
Opublikowano

Adres: mumble.csrv.pl

Port: 42153

etykieta jak adres :P

Zapraszamy do rozmowy :)

Gość SynekMTG
Opublikowano

@Up Nasz serwer mumble :)

PS: Przepraszamy za utrudnienia. Serwer będzie on już nie długo.

Pozdrawiam SynekMTG

Gość _Shadowlord
Opublikowano

@Alien

 

Zajmiesz się jutro tym filmikiem.

 

@top

 

Musimy od nowa zainstalować pluginy, bo coś się ciągle psuło, do 1h zajmie.

Gość SynekMTG
Opublikowano

Już wiadomo... Będzie nowa mapa :( Jednak jedyną rzeczą której braknie z ostatniej mapki to będą... domy :( Wszystko inne będzie jak było. Do tego dodam że miasto i serwer będą bardziej ogarnięte niż przedtem. Napewno wam się spodoba. Zapraszamy do gry już nie długo :)Administracja Crafterzy

 

 

 

 

PRZEPRASZAMY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...