Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Armando

Wek : 15

Doświadczenie: Znam masę komend

Staż: 5 miesięcy . Byłem adminem nie na jednym serwerze .

35623.png21939.png

 

 

Liczę na plusy [+]

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, nazywam się Sebastian mam 17 lat szukam osoby najlepiej 2 osób do założenia serwera minecraft freebuild,

 

 

Wzór podania, najlepiej z mikro jakbyś miał.

 

1.Nick:

2.Wiek:

3.Doświadczenie:

4.Staż w minecraft:

5.Kontakt:

6.Bedziesz wstanie składać się na serwer po 10/20zł miesięcznie ??: każda płatność

7.Premium Tak/Nie: (Nie wymagane)

8.Doświadczenie z komendami WorldEdit,WorldGuard, Inne...

 

Mój Skype: rbk12343

Pozdrawiam

Opublikowano

1. Nick : Kamcio3321

2. Wiek : 13

3. Doświadczenie : Ogarniam WorldGuarda, WorldEdita i iConomy. Grałem na wielu serwerach, byłem na kilku Operatorem.

4. Staż w minecrafcie : 7.5 miesiąca.

5. Kontakt : Skype - Kamcio332, PW, GG ( rzadko jestem ) - 26023935

Opublikowano

Poszukuje 2 Adminow do serveru hamachi 24/7

 

Nick:Norbi

Wiek:19

Server:hamachi

Wymagania:znajomosc komend i pluginow

 

Kontakt : PW lub gg:12950564

Daj +++++++ to Nie Boli a mi pomaga :)

Opublikowano

1.Nick: Alvarusss

2.Wiek: 17

3.Doświadczenie: Administrator serwera (chyba lepiej nie będę podawał nazwy serwera) od 3 miesięcy, wcześniej sam hostowałem na hamachi przez ok 2 miesiące, spora wiedza na temat większości najważniejszych pluginów (WG, WE, CommandBook, iConomy5, Permissions, PermissionsPlus, CraftBook/FalseBook, LWC)

4.Staż w minecraft: Multiplayer od ok 5-6 miesięcy SinglePlayer od Grudnia 2010

5.Kontakt: PW lub GG: 3939605

Opublikowano

Zostane Moderatorem

1.Nick: Tomasz

 

2.Wiek:12

3.Doświadczenie: cuba zakladam spokojnie world edita tez ogarniem

4.Staż w minecraft:4 miesiace

5.Kontakt:PW tutaj lub skype tomos159357

Lepiej zeby serwer nie byl hamachi

 

KONTAKT POWTAŻAM PW NA MPC LUB SKYPE Tomos159357

Opublikowano

tylko ja zauważyłem że podanie na szukanie i zgłaszanie jest odwrotnie?

szukam administratora

"dlaczego ty?"

"6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:"

7.jpg

Opublikowano

ZOSTANE MOD/KID MOD/ADMIN

 

1. Wiek:16

 

2. Obycie z komendami:Dobre spokojnie założe cuba i znam inne komendy

 

3. Dlaczego ty:Mam humorek nadaje sie na adma moda itp

 

4. Staż z minecraftem:pół roku

 

5. Staż z serwerami:pół roku

 

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:Tak Byłem i Moderatorem i administratorem

 

7. Na ilu serwerach grałeś: około 30

KONTAKT GG 36840083 Lub pw tutaj

Opublikowano

Poszukuję kidadminów jak i moderatorów, którzy znają się na stawianiu cuboida i podchodzą do swojej pracy poważnie. Nie wiem czy wymagania są bardzo wygórowane, ale oto one:

 

Minimum 16 lat, dobrze by było gdyby owy pretendent do rangi miał powyżej 18, jako iż atmosfera na naszym TSie, jest czasami bardzo wulgarna.

Mikrofon i TeamSpeak 3, to dwie ważne rzeczy, jednak jest jeszcze jedna ważniejsza. Znajomość komend admina, poważne podejście do swoich obowiązków jak i dobry kontakt z ludźmi.

Więcej informacji jak i przeprowadzanie samej rekrutacji można znaleźć u nas na TeamSpeaku oto adres ip. ts.yenclan.pl:9987 lub też pod numerem gadu gadu : 3375247.

A oto bezpośredni link do tematu z reklamą servera : http://www.mpcforum....womcdedyk247wl/

.

Opublikowano

Witam.

Robię server RPG Minecraft .

Szukam ludzi co mi pomogą ogarnąć server + zrobić jakieś budynki na servie .

Ci ludzie co pomogą będą mieli Admina :]

=============================================================

Proszę o odp na pytanie

Wiek:

Ile grasz w minecrafta:

Jesteś ogarnięty?:

=============================================================

Pisać najlepiej na pw ;p

Opublikowano

antysan także niemoge wysłać do ciebie podania więc pisze je tutaj

ile masz lat:16

jak masz na imie :Tomasz

Dlaczego właśnie ty chcesz nam pomoc : Znam komendy miałem kiedyś swój serwer

Dlaczego właśnie chcesz zagrać na naszym serwerzemam nadzieje ze serwer bedzie fajny gdy pomogę

ile grasz w minecraft:5/6mies

Coś od siebie :Polecam sie do pomocy mam humorek ogarniam komendy niewiem co jeszcze dodac

 

KONTAKT TO GG36840083 Lub pw tutaj

Opublikowano

Zostanę moderatorem/administratorem dedyka (powyżej 20graczy).. Jestem byłym moderatorem na m.in.: minecraft.mpcforum.pl..

1.Nick: asd1111

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Duże, znam dużo komend z WorldEdita i WorldGuarda, umiem stawiać, kasować, poprawiać, powiększać cuboidy i dużo więcej..

4.Staż w minecraft: 6 miesięcy

5.Kontakt: PW na forum

Nothing to do here.


Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem Serwera 24/7

1.Nick: Sacuro

2.Wiek: 14 (w sierpniu bedzie 15)

3.Doświadczenie: znam sie bardzo dobrze na komendach jak i jestem ogarnięty.

4.Staż w minecraft:10 miesiecy lecz czuję jak bym grał 2 lata

5.Kontakt: gg:34393237/PW.

Zbieram-

Opublikowano

ZOSTANE MODEM

 

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami: Oczywiście

3. Dlaczego ty: duzo gram w minecraft

4. Staż z minecraftem: 3 miechy

5. Staż z serwerami:2,5 mich

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak byłem i jestem na GoToCraft

7. Na ilu serwerach grałeś: wielu

8. Kontank: gg 14550712

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

Szukam Kid modów/Modów. Wiek najmniej 13, potrzebny skype. Warunków zbyt dużych nie ma ale najważniejszy to pieniądze. Żeby dostać rangę musisz zapłacić. Serwer jeszcze nie stoi ale z 5 kolegami (Nie wszyscy będą mieli rangi) opłaciliśmy serwer w 70%. Możliwe płatności to PayPal i SMS, przelew nie bo za długo idzie. Ceny do uzgodnienia. Wzór z 1 posta niżej. Na PW podania.

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Opublikowano

Moge zostac Adminem.

 

Nick: DD1317

Wiek: 12

Doświadczenie: Znam sie na WorldGuard oraz na WorldEdit. Mam swoj server [hamachi] ale jak sie dostane to moge przerwac jego dzialalnosc. Wiec jak to mowilem znam sie na stawianiu cuboida oraz na //set na przyklad 89. Znam id najpotrzebniejszych rzeczy.

Staż w minecraft: 7/12 roku

Kontakt: GG 4845518

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Zostane Moderatorem

 

1.Nick: Tomos

 

2.Wiek:12

 

3.Doświadczenie: cuba zakladam spokojnie world edita tez ogarniem

 

4.Staż w minecraft:4 miesiace

 

5.Kontakt:PW tutaj lub skype tomos159357

 

Lepiej zeby serwer nie byl Hamachi

 

KONTAKT POWTAŻAM PW NA MPC LUB SKYPE Tomos159357

Opublikowano

Poszukuję pomocy przy budowie serwera, ci którzy będą się starać dostaną admina. Mam średnie doświadczenie, nie posługuję się raczej słownictwem związanym z bukkitami. Mój serwer hamachi ID 997minecraft997 HASLO : 997 IP : 5.69.128.140 Zapraszam, chętnie przyjmę też ręce do pracy na stałe przy serwerze. Pozdrawiam Camorra97

2510259096.png

Hue hue :D

Opublikowano

Dołącze do sieci serwerów.

 

Jakie serwery mam ?

 

Mam dwa Serwery MineCraft.

 

RolePlay

  • 20 slotów
  • Bez lagów
  • IP : 178.33.50.230:20035
  • Opłacony do 24.08.2011

 

 

Survival

  • 5slotów
  • Słabszy sprzęt ale bez lagów na tylu slotach.
  • IP : 94.23.225.32:17100
  • Opłacony do 23.08.2011

 

 

Serwery w kazdej chwili mogę opłacic na nastepny mies.

 

 

Co wymagam ?

  • Fajne forum.
  • Administracja +14
  • Chociaż Dwa serwery inne.
  • Mogą byc CS / COD / L4D / MC itp...

 

 

Co oferuje ?

  • Reklame ich serwerów.
  • Reklame strony.

 

 

Kontakt GG 13455363 lub na serwie RolePlay jestem.

reklama

Opublikowano

1.Nick: Onem0000

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: duże znam wiele komend umiem położyć cuboida na miasto dom itp przykładowe komendy /kick wyrzuca gracz z serwera /op daje graczowi admina /deop zabiera graczowi admina /give nick id ilośc

przedmiotu i jeszcze więcej komend

4.Staż w minecraft: 4 miesiące

5.Kontakt: skype : adrian.cylkowsi

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Szukam administratora do założenia serwera minecraft ! (z pluginami, dla serwerowni)

 

1. Wiek: Co najmniej 15/16 lat

2. Obycie z komendami: Jak największe .

3 Staż z serwerami: Osoba której poszukuję musi ogarniać konfigurację i tworzenie permissions, ustawienie pluginów itp .

Musi być ogarnięty, posiadać teamspeak 3 .

Miło byłoby gdyby była to osoba komunikatywna .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...