Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję 4-5 administratorów/moderatorów którzy chętnie zbudują miasto do gry [FreeBuild] !

 


1. Wiek:
2. Obycie z komendami:
3. Dlaczego ty:
4. Staż z minecraftem:
5. Staż z serwerami:
6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:
7. Na ilu serwerach grałeś:
8. Komunikator : (ts3/ventrilo)

 

Podania proszę wysyłać do mnie na PW !

 

daj ip serwa

 

[

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Nick: Omenoor

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Miałem swój serwer na którym grało wiele osób,znam wszystkie (tak myślę) komendy z WorldEdit itd.

4.Staż w minecraft: Od samego początku (InDev).

5.Kontakt: Pw na MPC lub GG : 26634787

Mam nadzieję że będą propozycje.

Pozdrawiam,Omenoor.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Witam . Rozpoczynam nabór na Morderatorów,Administratorów i Budowniczych serwa!

 

Podania składać następująco:

 

 

 

1.Wiek

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

 

Podania proszę składać do mnie na PW wraz z GG i Skype'em .

 

Głównie potrzebuje takie osoby, które skonfigurują mi mobarene i ArenePVP i mają pomysły nad pluginami!

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

1.Nick: Kosiarz

2.Wiek: 16

3.Doświadczenie: Wysokie doświadczenie w komendach, pluginach. Znajomość komend 10/10 ;],Posiadałem swój własny serwer dedykowany ;]

4.Staż w minecraft: Od wersji 1.2 ;]

5.Kontakt: Piszcie na GG : 38196755/ Lub na forum PW ;]

Zostane Administratorem/Moderatorem serwera ;]

95960480783902571221.jpg

Opublikowano

Witam Poszukuję Osób do ekipy na serwer minecraft.

 

WYMAGANIA:Minimum 13lat

-Składka 24,60SMS lub 20zł przelewem(zwykły lub payapal) i natychmiastowy kontakt na gadu-gadu

-Możliwość poświęcenia 2-3 godzin na Minecraft.

 

WIĘCEJ INF. NA GG:12481835

 

NADAL AKTUALNE

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem

 

1.Nick:qadam

2.Wiek:12

3.Doświadczenie: umiem dawac cuboida, znam bardzo duzo komand z pluginow ktore sa najczesciej na serverach

4.Staż w minecraft: od 1.5

5.Kontakt: NA PW !!!!

POSIADAM KONTO PREMIUM

Opublikowano

Witam mam zamiar założyć serwer minecraft lecz nie mam odpowiedniej ekipy

 

Serwer Będzie na 100% RPG

 

Szukam ludzi powyżej 16 roku

 

jeden z nich powinien znać się na grafice

 

i 2 mod-ow którzy będą sprawować lad na serwie (rola sędziego /kata)

 

wiecej info i chętnych prosze o kontakt na GG 8347447

Opublikowano

Siema.Chcemy powiększyć nasz team i poszukujemy 2 kidmodow oraz 1 moderatora.Osoba powinna znać podstawowe komendy (dawanie działek gracza) . Powinna mieć 15 lub więcej lat i powinna posiadać sprawny mikrofon i skype'a w razie rozmowy rekrutacyjnej.Wybiorę osoby i odezwę się do nich jeśli będą spełniać kryteria.Wypełnijcie i wstawcie ten formularz pod tym postem:

 

Wiek:

Znajomość komend:

Staż w minecrafcie:

Numer Gadu-Gadu:

Dzienny czas poświęcany grze:

 

Zapomnialem dodac ze serwer się rozkręcił i mamy dziennie bardzo wielu graczy, co znaczy ze

KidMod i Moderatorzy beda mieli duzo do roboty.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

WITAM

 

 

 

Jestem graczem minecraft gram od 4 miesięcy , szukam serwera 1.0 na którym mógłbym być adminem lub modem . Bardzo chce pomagać w rozwijaniu serwer , mógłbym również założyć stronę i forum o serwerze . Jestem uczciwy , pomocny i pracowitym graczem dobrze się na tym znam mam w jednym palcu komendy znajomość ortografii . Zainteresowanych proszę o odpowiedz pod tematem . GG 3694072 lub PW.

Opublikowano

Witam! Jestem DragOn, chce zostac adminem na survivalu lub RP!

 

 

Lista umiejętności:

- umiem grac w minecraft

- Znajomosc bukkit

- Wgrywanie, konfiguracja oraz spolszczanie pluginow

- Znajomosc komend

- Znajomosc Permissions

- Poprawna ortografia

- Odpowiedni wiek (15.5)

- Czesta dostepnosc na serwerze

- Kultura

- Ogarniecie ( Nie rozdaje op, vip mod, itemow zwyklym graczom jak i znajomym)

- Odpowiedzialnosc

- Potrafie zrobic strone internetowa

- Potrafie zrobic proste grafiki

 

 

PS: Nie jestem zainteresowany rozwijaniem serwerow Hamachi oraz Nie mam pieniedzy na placenie za Admina na dedykach

 

KONTAKT: GG - 7466294

Juz niebawem najlepsza Paczka Plików

pod Serwer Minecraft ujrzy światło dzienne!

 

Mozliwosci:

 

 

 

- Spolszczone Essentials

- Spolszczone xAuth

- Spolszczone wiadomosci smierci

- Spolszczone wiadomosci "join"

- Spolsczone /help

- Gotowe ragi

- Najnowsze pluginy

- Mega możliwości

- Miażdżąca konkurencje

 

 

 

 

Już wkrótce!

Status: ukonczone w 100% (Czekam na bukkit pod Minecraft 1.0.1)

Opublikowano

napso.png

1.Nick: Sawickas1111

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Wszystkie najważniejsze pluginy (WorldEdit, Guard, itd. )

4.Staż w minecraft: Od najstarszej wersji

5.Kontakt: GG:8747883 lub PW tu : )

Opublikowano

Witam Szukam osoby Do ADministracji Na serwerze Podania możecie pisać na gg 32825066. Będzie to raczej profesjonalna sieć brakuje nam 10zł sms do serwera 100 slotowego.

Opublikowano

Witam!

Posiadam serwer o nazwie OnlyCraft. Jest to mieszanka kilku gatunków gry. Serwer w tej chwili ma pojemność 20 slotów i ciągle rośnie dzięki naszym graczom...

W związku z przybywającą ilością graczy potrzebuję pomocy w obsłudze serwera (cuboidy, budownictwo itp.)

Dlatego właśnie przyjmę do administracji 3 moderatorów.

 

Podania przyjmuję na PW i GG: 28490021 - preferuję komunikator gadu-gadu...

Opublikowano

Poszukuję administratora i hostera na serwer (na razie hamachi)

Wymagania:

-Mikrofon

-Ts3

-Znajomość komend (w przypadku administratora)

 

Proszę pisać na GG:38671478

sygnaturauz.png
Opublikowano

1.Nick:Supercraft19

2.WIek:13

3.Doświadczenie:

WorldGuard=Uczę się

WorldEdit=Znam prawie wszystkie komendy

LWC=prawie wszystko

Iconomy=Duże

CraftBukkit=Prawie wszystko

4.Staż w minecraft=Od bety 1.0

5.Kontakt=Pw

To jest podanie na admina.Potrafie też budować

Opublikowano

Szukam dużo adminów i modków na serwer DEDYKOWANY 25 slotów !!!

 

podania na gg:

39677874

 

Szukam budowniczych i moderatorów mojego serwera DEDYKOWANEGO 30 slotów . Głównie szukam osoby ogarnięte ,które umieją dawać cuby i mają pomysły na działki .

 

Podania z wiekiem i doświadczeniem na gg :

39677874

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

Witam robię serwer i szukam dobrej ekipy a mianowicie 3 Techników od Plików serwerowych , od TS i od Forum .Potrzebnych 2 adminów i 5 Moderatorów.

 

Wymogi wiekowe :15+ Lat

Obycie z komendami : Moderator wiadomo jakie a Admini i Technicy oczywiście wszystkie ale nie koniecznie

Wymogi:Ogar pisanie , pomoc przy budowie serwera można składki na dedyka

 

 

Kontakt ?? Temat , gg:37931132 pisać jeśli będę off .Skype : trakerpl.minecraft

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Witam szukam adminów ! 2 pisać prosze na g: 32375329 !!!

 

 

1.Nick:Kamifox

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Duże

4.Staż w minecraft: 2 lata

5.Kontakt: pisać gg: 32375329 !!!

 

szukam bardzo uzdolnionego admina !! gg: 32375329

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Szukam dużo adminów i modków na serwer DEDYKOWANY 25 slotów !!!

 

podania na gg:

39677874

Lol cie czlowiku napisalem do cb i wogle dostalem kidmoda zrobilem mikolaja choinke duzo dzialek i tak mi sie odplacasz ze zabierasz mi kidmoda bo mialem lagi i nic nie moglem robic i jeszcze mnie oskarzasz ze cos ci zrabalem nie polecam cie nie idzcie do niego na moda kidmoda itd bo to oszust

Opublikowano

Szukam 2 Administratorów na serwer dedykowany 20 slotów

Kontakt gg: 32878575

Osoba która zostanie administratorem musi zapłacic 5 zł sms'em za cały rok

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...