Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Piszę tutaj ten post, ponieważ potrzebuję około 2 Adminów i z 2/3 Moderatorów może jeszcze z 3 KidModeratorów...

Potrzebuję tej Administracji jak najszybciej!

Serwer jest na razie No-Hamahci na moim kompie, ale jak tylko zbierzemy kwotę... Otworzymy Dedyka!

Więc bardzo potrzebuję tych Adminów, Modó i KidModów...

 

Kontakt ze mną:

GG: 18666702

Skype: bazyli1235

PW

E-mail: [email protected]

 

Prawie bym zapomniał...

Podania (oprócz podań głosowych czyli przez skypa)

Przedstaw się:

Jaki masz nick:

Ile masz lat:

Czy jesteś w stanie wpłacić Pieniądze na serwer?:

Ile grasz w minecrafta?:

Czy usłyszałeś o naszym serwerze? (evercraft była zapowiedź):

Napisz coś o sobie!:

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UWAGA OKAZJA !!

POSZUKUJE SZUBKO ADMINA NA SERWER MINECRAFT SERWER DEDYK

DOŚWIADCZENIE- UMIEJSTNOSC EDYTOWANIA PLUGIN !!

 

Gadu-Gadu

5074809

 

Skype

jakub3k1

Opublikowano

Witam, zostanę Administratorem, Moderatorem serwera najlepiej RolePlay. Oto moje podanie.

 

Imię: Przemek

Nick: diablo03

Wiek:15 lat

Staż w Minecraft: Gram od wersji 1.2

Czas jaki poświęcam grze: Jakieś 2h od Pn-Czw i około 4-5h od Pt-Nd

Znajomość komend: Komendy podstawowe takie jak WE, WG, CB znam w około 90%. Znam też bardzo dobrze wiele komend z innych pluginów.

Czy byłem gdzieś Adminem, Modem: Byłem Adminem na 2 serwerach dedykowanych oraz kilku hamachi, Modem na 1 serwie dedykowanym i kilku hamachi, obecnie jestem KidModem na serwie hamachi.

Czy byłbym wstanie wspierać serwer finansowo: Niestety nie.

 

Kontakt:

 

Skype: przemek_xdd (tu jestem najczęściej)

GG: 1209754

E-mail: [email protected]

PW

Opublikowano

Potrzebuję ludzi do nowo powstałeś sieci Minecraft. Do obsadzenia są mni stanowiska:

 

*Moderator (gra/forum)

*Administrator techniczny (gra)

*Newsmen (strona/forum)

*juniorMod/admin (gra/forum)

 

Aby dołączyć do naszej ekipy należy tylko spełniać kilka podstawowych wymagań:

 

Trzeba mieć przynajmniej 15 lat, posiadać sprawny mikrofon, UMIEĆ ortografię, potrafić poradzić sobie z komendami w MC.

 

Aby złożyć podanie na jakieś stanowisko wystarczy napisać na naszym forum (Link jako opis GG)[NA GG NIE ODPISUJĘ, BLKOUJĘ]

Opublikowano

Mogę zostać administratorem:

1.marcin_baron

2.16 lat

3.Dużo razy miałem własny server, ponad to byłem moderatorem na paru dedykowanych serverach. Znam się dosyć dobrze na bukkicie i pluginach.

4.Moja służba w minecraft zaczęła się w grudniu 2010 roku. (Czyli 8 miesięcy temu)

5.GG - 10492047 skype - m.barons

Opublikowano

Szukam osoby ktora:

 

-Zna komendy

 

-Umni budowac profesjonalnie

 

-Szybko buduje

 

-Znacuboid i worldedit

 

 

 

Serwer jest Dedykowany na poczatek 10slot podlaczamy go do sieci serwerow cs Smileshoots potem bedzie wiecej

 

 

 

gg:7141599 pisac fast za 10min start serwera!!

Hosting Dedykowanych i Vps serwerow do kazdej gry/programu i strony WWW i domeny za bardzo niska cene...

KONTAKT:

gg:2640546

aevers.com

Opublikowano

1.Nick:Masterek

2.Wiek:15 Lat

3.Doświadczenie:Mam duze doswiadczenie w byciu administratorem/modem mialem swój serwer,bylem adminem na 2 serwerach.Komedny Ogarniete 9/10 ; )

4.Staż w minecraft:1,5 roku.

5.Kontakt:GG: 34928332

W Razie Jakich Kolwiek Pytan Zapraszam Na GG ; )

Opublikowano

Wiek: 16

Obycie z komendami: Bardzo dobre

Dlaczego ty: Ponieważ jestem kulturalny, ogarnięty i zawsze pomagam innym

Staż z minecraftem: 1 rok

Staż z serwerami: Niecały rok

Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: 2 razy byłem Adminem i 3 razy Moderatorem. Miałem dwa serwery dedykowane SimpliCraft- 20 slotów oraz Minecraft.com.pl(serwer 2)-50 slotów

Na ilu serwerach grałeś: około 20

Kontakt: Pisz na pw lub na gg: 36584447 (rzadko jestem na gg, więc piszcie na pw)

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Witajcie, więc przechodzę do rzeczy.

Poszukuje użytkowników na stanowisko Admina/Moda jednego z największych i najlepszych serwerów MineCraft (EasyCraft)

Kilka wymagań:

*TS3 I rozmowa, zapraszam: 188.165.23.1

*Wiek +16

*Składki raz w miesiącu.

*Ogarnięcie w komendach worldedit worldguard itd...

*Sprawność, i duża dostępność, cierpliwość

GG: 33308816, www.EasyCraft.xaa.pl lub TS3: 188.165.23.1

boom

Opublikowano

Sprawa wygląda tak. Chcę wznowić projekt Min3rko. Planuję rozpocząć wszystko od nowa, nowa mapa, administracja itp... Niegdyś byliśmy jednym z najlepszych serwerów, nie brakowało nam Vipów oraz graczy... Lecz z powodu nagłej przerwy, która trwała dosyć długo, wszystko się posypało. Chciałbym mieć kilka osób w moim składzie, które są dojrzałe, odpowiedzialne no i niestety płacili składki miesięczne przez jakiś czas. Nie są to duże, 10-20 zł przez SMS bądź lepsza oferta przelewem PayPal.

Oto moje wymagania co do takich osób:

Wiek - Tutaj różnie, najlepiej 15 lat, lecz są osoby bardziej dojrzałe w niższym wieku, więc tutaj różnie.

Składki raz w miesiącu

Ogarnianie podstawowych pluginów

Sporo wolnego czasu, cierpliwość i co najważniejsze chęć do współpracy.

 

GG: 2033846 / [email protected]

Opublikowano

Witajcie poszukuje 2 adminów na serwer

 

Wiek(minimum 13 lat):

Składki na serwer(przecież sam się nie utrzyma)

Ogarnięcie komend admina:

Chęci do gry:

Dlaczego ty:

 

 

Podania wysyłać na PW lub na numer gg 35927764

Opublikowano

Witam.

Zaplanowałem zrobić własny server minecrafta.( Mam fajną maszynkę na oku. ). (Dokładniej, na początek 1GB Ram, 20 slotów, będą ludzie, będzie więcej slotów)

 

Poszukuje zgranego zespołu.

Czyli:

-1 HeadAdmina

-2 Administratorów.

-2 Moderatórów (Mentorzy KidModeratorów, MiniAdminowie, możliwość awansu.)

-2 KidModeratorów (Osoby uczące się od Moderatorów, nie do końca obeznane w tym fachu.Możliwość awansu)

 

Wzór którego proszę się trzymać!:

 

Witam. Kandyduję na: HeadAdmina, Administratora, Moderatora, KidModeratora

1. Imię:

2. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Nie jestem/Jestem w stanie wspomóc server finansowo:

4. Dlaczego Ja:

5. Ile czasu dziennie poświęcę serverowi:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłem już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera(Tak/Nie, OKRES:):

7. "UP" Doświadczenie:

8. Na ilu serwerach grałem:

 

Wymagania:

- Pełna kultura

- Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

- Wyobraźnia!

 

 

Podania proszę wysyłać do mnie na PW. !

Opublikowano

Zostanę Administratorem lub Moderatorem serwera

 

 

1.Nick:4Get4Up

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Bardzo duże napisz to się przekonasz

4.Staż w minecraft:6 Miesięcy

5.Kontakt:PW

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

Poszukuję Administratora Na Serwer Który :

1. Wiek: Obojętnie Aby Był Ogar I Znał " Ort "

2. Obycie z komendami: Musi Umieć się posługiwać World Edit , Cuboid Itd.

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

 

Muszę Też Napisać .. Mam 12 lat .. Jestem Ogarnięty . Kontakt GG : 34064790

Opublikowano

Witam poszukuje moda. Co oferuję server dedykowany na 15 slotów

http://www.mpcforum.pl/topic/457452-server-realcraftdedyk247bez-lagowminecraft-181/page__fromsearch__1 oto link

Oczywiście zero lagów i brak nudy na servie bardzo często jest max osób.

Czego oczekuję:

-znajomości pluginów

-Wieku najlepiej min 15 lat

-możliwości wpłacenia na server(nie musi być ale fajnie by było)

Podania pisać na priv lub na gg 21304294

Opublikowano

Zostanę Administratorem

1284282093-U138092.png

 

 

1.Nick: Elfina97a

 

1284282093-U138092.png

 

2.Wiek: 14 lat

 

1284282093-U138092.png

 

3.Doświadczenie: Znam Wiele komend. Miałem wlasne serwery hamachi ale nie bylem sprawny czasowo . od 1/10=9.5

1284282093-U138092.png

 

4.Staż w minecraft: Nie liczę ale dlugo.

 

1284282093-U138092.png

 

5.Kontakt:

Skype : sacuro1997

 

GG: 34393237

1284282093-U138092.png

 

 

Komendy: 9.5/10

Zbieram-

Opublikowano

1.Nick: Pawel999kk

2.Wiek: 15 lat

3.Doświadczenie: Umiem dawać cuby. Jestem dobrym adminem i nic nigdy nie psuje

4.Staż w minecraft: 4 miesiące

5.Kontakt: GG

Opublikowano

Poszukuję ogarniętych ludzi do pomocy przy serwerze (moderatorzy itd)

Wymagania:

  • Znajomośc podstaw worldguarda i worldedita
  • Kultura osobista
  • Poprawna polszczyzna
  • Mikrofon i teamspeak 3

Informacje o serwerze:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 4 x 3.6 GHz
  • Ram: 16GB DDR3
  • Dysk: 320gb SSD

​​​​​

Dodatkowe informacje:

Nie wymagam żadnych składek od ekipy, ponieważ serwer jest opłacany przez sponsora.

Jeżeli jesteś zainteresowany to odezwij się do mnie na PW, później sprawdzimy twoje umiejętności na serwerze.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam Wszystkich !

 

Zostanę Administratorem lub Moderatorem na serwerze !

najlepiej No-Hamachi, Dedyk itp. NIE HAMACHI !

 

W minecrafta gram od 1.3/1.4...

 

Miałem 2 swoje dedyki

i 3 serwery no-hamachi...

 

doświadczenie mam bardzo duże ogarniam w 100% WorldGuarda, WorldEdita, LWC, Permission itp.. znam wszystkie pluginy !

 

Nazywam się Patryk

4 dni temu miałem 15-ste urodziny ^^

kontakt

 

-pw tutaj

-gg: 39188014

 

 

P O L E C A M . . . . . S I E B I E . . . . ! ! ! ! ! ! ! ! !

76961773.png

mca.png

Opublikowano

ZOSTANĘ MODERATOREM/ADMINEM

1.Wiek: 14

2.Obycie z komendami: Umiem podtawić serwer, posługiwać się komendami. Często buduje sobie budowle na własnym serwerze bukkit.

3.Dlaczego ty: W minecrafta gram bardzo długo, umiem postawić serwer, zakładać cuboidy. Byłem już adminem na 1 serwerze ale upadł. Jestem ogarnięty i nie banuje za nic.

4.Staż z minecraftem: 15 miesięcy

5.Staż z serwerami: 10 miesięcy

6.Czybyłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Tak, byłem adminem na dwóch serwerach.

7.Na ilu serwerach grałeś: Około 10

 

MOJE WYMAGANIA OD SERWERA:

Ładne budowle,

Forum serwera,

Działki ok. 20x20 lub większe,

Serwer dedykowanu,

Ranga moderatora na forum,

Serwer działający 24/7,

Serwer BEZ hamachi,

Serwer dla graczy tylko z premium.

CO DAM SERWEROWI:

Miły moderator,

Propozycja dodania jaila oraz jailowanie za robienie dużej ilości błędów,

Ładne budowle,

Moderator znający się na komendach i pluginach,

Moderator pomagający nowym graczom,

Pomoc w budowaniu budowli serwerowych.

KONTAKT ZE MNĄ:

Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuje kogos kto potrafi wgrac mody na serwer , o nagrodzie pomyslimy jesli bedzie ogarniety.

W planach mam dosc dobrze rozpracowany serwer z modami

I nagroda za wgrywanie modow , aktualizowanie ich itp bedzie dosc wysoka , mozliwe nawet ze pieniężna

 

GG:2148618

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...