Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wkurwia mnie twoj avek

Moj avatar jest epicki spi*rdalaj

 

Witam zastanawiam sie nad czysta postacia pod ad odpada vayne riven i caitlyn ( kupione) myslalem na nocturnem albo renektonem i talonem ale wole sie was spytac

Moj znajomy gra only Talon i jest w nim zakochany <3 zawsze jak z nim gram ma staty 20/5+ wiec nim sproboj

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O kuzwa, jebnąłem się. Ok to na co tu odpisać....

 

I jajeczko!!!

 

 

Talon- Kolega po nafarmieniu, i z critem na sztylecik scina chyba wszystko na hita ;< Jednak pick cholernie ciężki;/ Lubisz ciekawostki to pickuj.

 

Lee sin! Tak!! to jest to. Jungler, mocny, 2 dashe, kopniak PO PROSTU POOOOOGROM!!!!! POLECAM!!

 

Wybieram lee sina i licze na lubki :)\\

 

A co do kenego i xeratcha to zdecydowanie KENNEN! To mój main. Naucz sie skillshota i spamuj stunami. Bardzo pomocny, mocny dmg, fajne survi!!

 

Xerath- zasięg to nie wszystko. Dla mnie wybrakowany;/

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Za 6300 polecam: kennen, caitlyn. Bardzo dobre :) Co do kennena to masz @@up mego posta. Caitlyn ma fajny range ;)

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Obie postacie są dobre.

Jeżeli wolisz AP - Fizz

Jeżeli wolisz Offtank'a - Renekton.

Opublikowano
^^ Kolejny.... Xeratha to ja łykam na śniadanko :) Jedyny problem dla kennego to naprawdę postać stworzona na mida.

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

^^ Kolejny.... Xeratha to ja łykam na śniadanko :) Jedyny problem dla kennego to naprawdę postać stworzona na mida.

 

To chyba jeszcze nie trafiłeś na mocnego xeratha :/

Z tym jego pojebanym zasięgiem b. ciężki przeciwnik na mida.

Opublikowano

@up

no comment.....

 

@topic

 

Xerath jest w sumie taki sobie, jak gracz potrafi się dobrze poruszać to i samą ashe go rozwali z łatwością.

 

@arrek001

 

Yi ad? to tylko na 1 vs 1 może się nadać w teamfightach odpada od razu za słabe obrażenia. Ja bym rozważył opcję AP

76561197995014005.png

Opublikowano

ogar kenen rozwali na midzie... każdego ? wiem jak moj kolega gra, jego main char.

 

 

postac za 3150 czy zbierac na leeska pod jungle.

3150 xin, morde, shaco, sona, gp ?

shaco mialem ale oddalem, troche zaluje bo wtedy nubkiem bylem :X

167161466687770313241.png

Opublikowano

co kolejny kurwa? sądzisz że xerath jest słaby to jesteś gównixem i niczym więcej

 

Wejdz na wyższy poziom, potem pogadamy:)

 

Xeratha to nadal moje sniadanie:)

 

@up

 

Zbieraj na lee siniaka:> MNICH OP!

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

witam dzis zaczelem przygode z lol , sie zastanawiam co puzniej mam wziasc za postac ! szukam postaci na Dystans jakie polecacie

Bardziej chodzi o

Lucznika

Magia Czary

i Bron no ze np tristana ma

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

ogar kenen rozwali na midzie... każdego ? wiem jak moj kolega gra, jego main char.

 

 

postac za 3150 czy zbierac na leeska pod jungle.

3150 xin, morde, shaco, sona, gp ?

shaco mialem ale oddalem, troche zaluje bo wtedy nubkiem bylem :X

GP kosztuje 6k ;p a najlepiej na lee zbieraj albo Shaco, jezeli sie umie grac kozacki jest :P

 

witam dzis zaczelem przygode z lol , sie zastanawiam co puzniej mam wziasc za postac ! szukam postaci na Dystans jakie polecacie

Bardziej chodzi o

Lucznika

Magia Czary

i Bron no ze np tristana ma

Na poczatku Ashe polecam :P To jest luczniczka wiec na odleglosc i tylko 400 kosztuje ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

witam dzis zaczelem przygode z lol , sie zastanawiam co puzniej mam wziasc za postac ! szukam postaci na Dystans jakie polecacie

Bardziej chodzi o

Lucznika

Magia Czary

i Bron no ze np tristana ma

 

Uaaaaa :/

Ashe albo Annie.

 

GP kosztuje 6k ;p a najlepiej na lee zbieraj albo Shaco, jezeli sie umie grac kozacki jest :P

 

Aha.

Opublikowano

Warto kupic Ryze ? Bo akurat mam 450 i czary z dystansu . ?

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...