Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nafeedowany Noc jest o wiele silniejszy od Talona, ale nudny i nadaje sie tylko do jungli, bo na lanie musialby przy kazdej probie zabojsta uzywac flasha i exhausta wiec to jest bez sensu, a Talon to swietny solo toper. Wzmocnienie ataku, doskok, silence, aoe dmg i slow, super ulti, niezly escape - czego chcieć wiecej?

PS. Talon jest dość słaby w early bo bardzo slabo wali z W ale w mid sie rozkreca i jest super.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

A moglby mi ktos wymienic wszystkie offtanki i polecic jakiegos ? Irelia i wukong mam wiec sie nie liczy :D

Opublikowano

A moglby mi ktos wymienic wszystkie offtanki i polecic jakiegos ? Irelia i wukong mam wiec sie nie liczy :D

 

Riven,LeeSin,XinZhao,Skarner,Shywanna

Opublikowano

Kto lepszy Talon czy nocturne? Nocturnem grałem i po większej ilości meczy nudzi się a talonem nie grałem ale bardzo mi sie postać podoba

 

Wolę i Polecam Noca..

Opublikowano

A moglby mi ktos wymienic wszystkie offtanki i polecic jakiegos ? Irelia i wukong mam wiec sie nie liczy :D

Yorick, talon

 

 

Opublikowano

Kto lepszy Talon czy nocturne? Nocturnem grałem i po większej ilości meczy nudzi się a talonem nie grałem ale bardzo mi sie postać podoba

Talon troche papier ale 1 vs 1 dobry ja wolałbym nocturna

Rumble vs fizz vs ziggs +/-

fizz

+dobry 1 vs 1 oraz TF

+zaraża na W przydaję się bardzo (zawszę 1 maksuje, lecz na start biorę E)

+dobrze się nim ucieka spowalniasz z E (ja biorę ghosta i flesha) i włączasz ghosta

- nie mam pojęcia jakie :D

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

Na solo topa wukonga, na mida fizz'a.

Fizz ma dasha, dobry harras, trutka, dobry escape system

Wukong ma dasha, aoe ulti, zniknięcie.

 

IMO fizz

 

 

Opublikowano

Kto najlepszy : Akali , Xin Zhao , Olaf , LeBlanc , Twitch

Jak coś to łatwo ogarniam postacie

Prosze o + i -

 

Najłatwiejsza do ogarnięcia moim zdaniem jest Akali, nigdy nią nie miałem więcej deadów niż killi od początku. Także polecam. Xin także łatwy.

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Najłatwiejsza do ogarnięcia moim zdaniem jest Akali, nigdy nią nie miałem więcej deadów niż killi od początku. Także polecam. Xin także łatwy.

 

O to dzieki , a reszta postaci moze byc fajna ? a Akali i Xin nie nudzą się szybko ?

 

Olaf , Akali i Xin

proszę o + i - tych 3 postaci

Opublikowano

O to dzieki , a reszta postaci moze byc fajna ? a Akali i Xin nie nudzą się szybko ?

 

Olaf , Akali i Xin

proszę o + i - tych 3 postaci

 

Xin:

 

+Slow+KnockAir w skillach

+Ulti zabierające % max hp przeciwnika

+Łatwa jungla

+Passyw odnawiający HP

+Całkiem znośne ganki

-Tylko OffTank build ma sens (no chyba ,że gramy przeciwko jakimś idiotom)

 

Olaf

+True dmg

+Czym więcej HP, tym więcej obrażeń

+Dobry na solo topa

+Łatwa junglas

+Ulti zdejmujące cc

-Ganki nie zachwycaja

-Jedyne CC pochodzi z rzutu toporem (skillshot, trafiasz albo nie)

Opublikowano

mordekaiser czy xin zhao do 5v5 + i - obydwu bohaterów :)

Mordekaiser

Plusy

* Bardzo wytrzymały dzięki pasywowi.

* Małe cd ( cooldown )

* Duży dmg ze skilli

* Robi niezłą farmę

* Dobry pet

* Ciężko przed nim uciec

* Bardzo długo trzyma lane

* Dobre aoe skille

Minusy

* Brak mechanizmu escape

* Słaby przelicznik ap

* Zwykle kradnie fragi nawet tego nie chcąc

* Brak cc

 

Xin zhao

Plusy

* Spory dmg

* Bardzo dobry life steal

* Dobry jungler

* Dobre ganki

* Combo od 2lvl

Minusy

* Bez survi , stun = death

* Brak mechanizmu escape

* Podatny na haras

Opublikowano

Karthus, Czy może LeBlanc? Lubie zchodzić z mida i gankować, więc bardziej postać pod ganki.

W takim razie bierz LeBlanc. Karthus nie ma takiego "pierd*lniecia". Le zabija większość na combo, ale niezbyt się nadaje do TF. Bez problemu można nią zjechać jedną osobę, ale z drugą mogą być problemy.

7m9a.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...