Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja][Pytania]Wszystkie Pytania Dotyczące Nostale Koreańskiego


barycz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yuki997
Opublikowano

HELP Ludzie mam problem jak wybrac Klase!? mam 20lvl!

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok radze sobie Nick: Jehusik 23lvl Dzis chce 30 !:D i sp blue ;d

Opublikowano

opisal by mi ktoś z dokładnością 1 misje na sp. Co i ile trzeba zabić i jakie jest cp

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Wobbo jak masz jakieś pytania co do koreańskiego NT pisz do mnie na nostale Nick Magus

A ogólnie quest na sp jest łatwy:

Są 3 polowania:

1.

25 słabych jadowitych chomików

25 słabych muflonów

15 dzikich strączków groszku

2.

30 muflonów

30 jadowitych chomików

3.

jest rożne w zależności od klasy, u maga jest takie samo jak 1 ale u woja o ile pamiętam były silne dusi lisy silne dzikie strączki grochu i dozę muflony

CP.

Są 2 pomieszczenia

w 1 w przeciągu bodajże 4 min pokazują się moby które trzeba zabijać

w 2 najpierw jest kilka mobów później pojawia się boss

w tym drugim pomieszczeniu najlepiej trzymać się blisko brzegów po to by jak pokaże się boss nie zaatakowały nas wszystkie mobki tylko On i ewentualnie kilka które będą blisko was

Opublikowano

Siema mam problem z robienia kontem na korea wgl niewidze chinskich znaczkow przeslijcie mi filmik jak zrobc + kssn PW ! prosze was dam + <3B)

Opublikowano

Witajcie, czy wiecie ktory download nostale se ma taka instalke? beztytuuqxw.jpg sciagalem to tydzien temu, i anulowalem bo niechcialem czekac, a dzisiaj przegladam i to widze. Czy mzoe kazda z instalek ma wybieranie jezyka gry?

Opublikowano

To tylko wybór języka przy instalacji.

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

A teraz mam kilka pytan:

1. Na ktorym poziomie jest wybor profesji u mimi

2. Ktora opcja to wojownik, lucznik, mag

3. Gdzie robi sie misje na karte sp i na jakim poziomie

4. Czy mozna jakos za darmo wytrzasnac nos dolce?

5. Jakie sa tam ceny przedmiotow w stosunku do pl'a?

6. Czy unikalnosc przedmiotow ma znaczenie?

7. Czy jest tam LoD?

8. Jesli tak to od ktorego lvla?

9. Czy raty sa wieksze nic na pl'u?

10. Czy laguje?

11. Czy misje na sp sa latwiejsze w stosunku do pl'a?

+ za pomoc

Opublikowano

1. Na ktorym poziomie jest wybor profesji u mimi - 20 lvl

2. Ktora opcja to wojownik, lucznik, mag - sam sobie odpowiedziałeś jest po kolei woj łucznik mag i powrót chyba w tym okienku

3. Gdzie robi sie misje na karte sp i na jakim poziomie - plac portu avelus są takie trzy kule przy posągach na dole

4. Czy mozna jakos za darmo wytrzasnac nos dolce? - raczej nie

5. Jakie sa tam ceny przedmiotow w stosunku do pl'a? jest dużo więcej itemków niż na pl, ale w większości są ceny porównywalne ;p

6. Czy unikalnosc przedmiotow ma znaczenie? - tak

7. Czy jest tam LoD? - nie wiem

8. Jesli tak to od ktorego lvla?-------

9. Czy raty sa wieksze nic na pl'u? takie same, niektórzy mówią że jest większy ale to fake

10. Czy laguje? - czasami ;/

11. Czy misje na sp sa latwiejsze w stosunku do pl'a?- o wiele

Myślę że pomogłem ;).

Opublikowano

Mam pytanie dotyczące ulepszania sp.

Czy ja ulepszasz sp i ci się nie powiedzie to czy spala sp bo nie widziałem zwój ochrony sp wiec się pytam i od którego można ulepszać czy jest tak jak na pl ze od job 20

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Znowu mam kilka pytan:

1. Co ile lvli robi sie sp

2. Gdzie robi sie sp 1,2,3,4 (gram magiem)

3. Jakie sa misje na poszczegolne sp? 1,2,3,4

4. Czy bylby ktos chetny pomagac w cp? :P

 

@Down

Ok, jednak czekam na dalsze odpowiedzi

Opublikowano

Znowu mam kilka pytan:

1. Co ile lvli robi sie sp

2. Gdzie robi sie sp 1,2,3,4 (gram magiem)

3. Jakie sa misje na poszczegolne sp? 1,2,3,4

4. Czy bylby ktos chetny pomagac w cp? :P

 

1. wszystkie mozna robić od 30 lvla

2. na placu alveus - posągi

3. poluje sie na potwory, chyba w cp

4. ja nie gram na koreanskim :P

63989389769756300986.png

Opublikowano

Mam kolejne pytania:

1. Do czego sluzy ta "noga z kurczaka" (nazwalem ja tak bo na taka mi wyglada :P)

2. Jak odnowic punkty sp? po polnocy nieresetuje sie, a w ciagu 30min strace cale 2k pkt.(trace 8-10 pkt na 1-2s)

Opublikowano

Szukam maga lub luka =30 lvl do exspienia na glackor pisać na szepcie do Wobbo

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Czy wam tez tak gra zamula? Wciskam atakowanie i dopiero po paru sekundach jarzy o co biega i zaczyna bic. Tak samo z wciskaniem C, spamuje klawiszem a grze co 5s wstaje-siedzi-wstaje-itd.

Opublikowano

@Up mi nie Jak sie ma neta 0,0001mb/s tak jest albo 150 kart otwratych na google.. Wobbo ja chętnie z tobą poexpie Mag 32 SP blu ( Napisz kiedys Jehusik) albo ja napisze

Opublikowano

Ja nie wiem co jest grane, sprzet lepszy niz zalecany na nostale, net 10 mb/s (transfer 6mb), ping 12. To co moze byc tego przyczyna? Gra normalnie mi dziala, tylko reakcje sa opoznione :/

Opublikowano

@up wyłącz pogramy typu U Torrent neta itp może pomoże.

 

@top

Mam pytanie : Jak już wbije 30lv i chciałbym sobie zrobić sp maga to, które najlepiej pierwsze?

userh.png

 

 

25860740.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...