Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Serwer Priv Plemiona Hmachi


eXu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam problem bo ja mam zainstalowanego xampp'a 1.7.3 bo sprawdzam sobie moje mini skrypty w PHP. Może mi ktoś podpowiedzieć jak uruchomić serwer w tej sytuacji...

WRMYV gb pmlgnfm gb manpm mr znzl mr fboą qbmb jfcbyartb hzvrzl ebg gemlanfpvr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy w plikach confing muszę gdzieś wrzucić moje ip z Hamachi ?

Czy po prostu podać IP drugiej osobie, i niech dołączy do sieci i gra ?

Opublikowano

Jest do tego spolszczenie??

 

Niestety nie.

Ale jest sporo silników już po części, lub w całości spolszczonych.

Opublikowano

mam problem jak sporo ludzi tutaj. wylaczylem wszystkie komunikatory wylaczylem zapore i dalej nie dziala. Podczas wpisywania w przegladarce "localhost" nic sie nie dzieje

 

pomozcie

Opublikowano

Spielerlimit liegt bei 15 Spielern! Spiel muss Totalresetet werden, sonst k�nnen keine neuen Spieler teilnehmen!

 

Mam z tym problem. Ktoś wie co z tym zrobić?

Opublikowano

Witam,

Dziś jako pierwszy tutek zaprezentuje wam jak zrobić prywatny serwer plemion hamachi.

 

1).Ściągamy pliki serwerowe(silnik) ze strony niżej, zapisujemy najlepiej na pulpicie(bedzie latwiej)

http://www.megaupload.com/?d=B0EPR5QR

Postaram się o skan, ale nie chce mi odczytać stronki virustotal.com

 

2).Ściągnięte pliki wypakowujemy powszechnym winrarem(link niżej do ściągnięcia)

http://www.winrar.pl/winrar/pobierz

Klikamy prawy przycisk myszki i wybieramy opcje Extract Triburile-Lan v2.8(Nie będzie do końca pisało nazwy pliku)

 

3).Wchodzimy w rozpakowany plik i mamy coś takiego jak na ss.

http://img257.images...i/74185772.png/

Mamy tam 4 ważne pliki.

Setup_xampp uruchomiasz go tylko 1 raz przy 1 włączeniu serwera później już nie!

Po uruchomieniu setup_xampp będzie coś takiego jak na ss

http://img146.images...i/48141796.png/

Klikamy 1 i enter i czekamy chwile.

Jak wszystko popranie jest to wyskoczy takie coś jak na ss

Poprosi nas o klikniecie dowolnego klawisza to klikamy enter i okno CMD sie zamyka.

http://img816.images...i/96467777.png/

Jeśli wszystko wykonane jest popranie to włączamy

Apache_start i minimalizujemy

Pozniej

dslan_start i też minimalizujemy

I na końcu

mysql_start także minimalizujemy.

 

Wszystkie pliki zminimalizowane dokładnie te 3 : apache_start,dslan_start i mysql_start.

 

Gratuluje Serwer Zrobiony

 

4).Opisze jak się zalogować na swój serwer

Odpalamy przeglądarkę najlepiej Mozilla Firefox, link niżej

http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

I w przeglądarce wpisujemy localhost i właśnie tak zalogowałeś się na swój serwer.

 

5).Aby Twoi znajomi mogli grać z Tobą przez siec hamachi.

Ściągasz hamachi link niżej

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html

Instalujesz jak każdy program smile.gif.

Gdy wejdziesz na hamachi klik w obrazek odpowiadający za włączenie (Tak wygląda jak guzik w pilocie od telewizora)

Klikasz siec->Utwórz nowa siec->Podajesz nazwę która później dajesz znajomym i wpisujesz też hasło które także dajesz znajomym.

Aby Twoi znajomi się zalogowali na twój serwer musisz im podać ip serwera, które znajdziesz zaraz po wejściu w hamachi.

Macie opis na ss

http://img816.imageshack.us/i/96467777.png/

 

TUTEK PEŁNI 100% MOJEGO AUTORSTWA.

ZABRANIA NA KOPIOWANIE NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY

 

JEŚLI POMOGŁEM DAJ +

Proszę o podpięcie tuta smile.gif

Zal cie gosciu ukradles go gosciowi na mpc forum ban sie szykuje
Specjalista
Opublikowano

@pistoletkuba12

Po Twoim nicku wniosku że masz 12 lat, ale nie wchodźmy w szczegóły.

Poradnik w 100% napisany przezemnie :)

@Patrykgazik

Możesz zareklamować właśnie w zakładce "Plemiona"

Opublikowano

Mianowicie mam taki problem wszystko jest ok, co do plikow ale 2 rzeczy : 1 Macie moze spolszczenie? do stronki? :P i to np. Nie moge nick kliknac/podstrony zobaczcie sami plemionam.png

 

Dobra teraz usunalem te napisy na gorze. Nie znam sie zabardzo na tym, chcialem pograc z kumplami. A i jak sie na admina lognac, napiszcie prosze was ! Przydało by sie spolszczenie na stronke :/

pryzmat.jpg
Opublikowano

Ej, jak wpisuje "localhost" to co mam dalej naciskać?

Podam moje gg lepiej i niech mi ktoś napisze co mam dalej robić ;D

31247510

Specjalista
Opublikowano

na admina wchodzicie poprzez

localhost/admin
jeżeli nie ustawialiście hasła w pliku config
To hasło jest : editme

Tam też się dodaje wioski itd, używajcie sobię najnowszej wersji chrome która wam przetłumaczy wszystko na j.polski

Opublikowano

mam problem jak sporo ludzi tutaj. wylaczylem wszystkie komunikatory wylaczylem zapore i dalej nie dziala. Podczas wpisywania w przegladarce "localhost" nic sie nie dzieje

 

pomozcie

 

Mam tak samo ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...