Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Serwer Priv Plemiona Hmachi


eXu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Owszem serwer działa tylko jest 1 problem a mianowicie po zalogowaniu nie reagują żadne podstrony:( jest na to rada?

Koniec z botami do Nostale itp ;p

 

PS: kto zjadł mi moją sygne? xD

Specjalista
Opublikowano

Hymm, czuje że to najbardziej podobna wina przeglądarki

Firefox najlepiej działa ;]

Opublikowano

mam pytanie zrobiłem server ale wyskakuje mi ciągle takie coś

Warning: file(http://leichtathletik.kilu.de/dslan/info/groups/version.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in D:\plemionka D\Triburile-Lan v2.8\htdocs\actions\groups.php on line 383

 

Warning: file(http://leichtathletik.kilu.de/dslan/info/groups/version.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in D:\plemionka D\Triburile-Lan v2.8\htdocs\actions\groups.php on line 383

 

Warning: file(http://leichtathletik.kilu.de/dslan/info/groups/version.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in D:\plemionka D\Triburile-Lan v2.8\htdocs\actions\groups.php on line 383

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

nowy problem pomimo że kolega jest w mojej sieci hamachi nie moze wejsc na strone:(

Koniec z botami do Nostale itp ;p

 

PS: kto zjadł mi moją sygne? xD

Specjalista
Opublikowano

usuń zawartość pliku groups ;]

PieseX pisał że nie poleca teg ousuwać,ale nie widzę innego rozwiązania

Opublikowano

Exu podaje gg: 31458656. Możesz mi bardziej pomoc w zrobieniu tego servera? Robie wszystko jak trzeba( tak mi sie wydaje) ale i tak sever nie działa ;/

Opublikowano

Exu podaje gg: 31458656. Możesz mi bardziej pomoc w zrobieniu tego servera? Robie wszystko jak trzeba( tak mi sie wydaje) ale i tak sever nie działa ;/

 

 

Chętnie ci pomoge tylko na pw pisz.

Opublikowano

Mi bez problemy działa, tylko mam problem, bo chyba to na darmowym hostingu nie będzie działało...Znacie może jakiś darmowy hosting z acceleratorem...? : :rolleyes:

Opublikowano

Mi bez problemy działa, tylko mam problem, bo chyba to na darmowym hostingu nie będzie działało...Znacie może jakiś darmowy hosting z acceleratorem...? : :rolleyes:

 

 

Do rozkodowania

 

Masz link do tego programu ale nie wiem co i jak.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...