Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ponad 80% plików 2010 jest zbugowana. Nie opłaca się pobierać...

Nie wiem po co to dajesz. Chcesz zabłysnąć?

Coś Ci się nie udało.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Tak to prawda te pliki mają tragiczne bugi . Nie ma co się podniecać, cukier dla konia nie wynagrodzi wszystkich minusów tych plików.

 

 

@Down

 

Jakoś nie naliczyłem tam nowych mobów ani itemów , może coś przeoczyłem. Chyba że mówisz o atlantydzie...

 

A misji tam nowych nie widze, tylko sumquesty i mainquesty chyba że coś ciekawego mi umknęło.

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Tego nie mogę zrozumieć

एक = आर

Proszę o pomoc, będą +

@EDIT

Już to odszyfrowałem, na epvp jest tut co z tym zrobić

napiskx.png
Opublikowano

Czysty plik .tar.gz nie wystarczy Wam. Do odpalenia potrzeba czegoś jeszcze.

A Ty shittset, chcesz zabłysnąć, ale Ci nie wychodzi. jakie Ty masz nowe itemki w bazie? Daruj sobie. Nie ma to jak wstawić linka i cieszyć japę z własnej głupoty.

 

to jak to pobrać? po da ktoś link na pw?

Jeśli tego nie potrafisz, to nie bierz sie za te pliki bo chuja z Nimi zrobisz. To nie pliki by rain, ze wypakowujesz, ./start i cieszysz jape.

Opublikowano

jezeli komus wolno idzie lub sie scina - pobierzcie stad:

http://direct.nopremium.pl/ae02a59c21c352389d4eba76252718/10da89e998dd08d71e577788f20348/2010_Serverfiles.rar

skanu niedaje - to ten sam plik ktory wstawil Schittset

link wygasa jutro!

3053080006.png

Opublikowano

jezeli komus wolno idzie lub sie scina - pobierzcie stad:

http://direct.nopremium.pl/ae02a59c21c352389d4eba76252718/10da89e998dd08d71e577788f20348/2010_Serverfiles.rar

skanu niedaje - to ten sam plik ktory wstawil Schittset

link wygasa jutro!

Dzięki wielki, ode mnie +

napiskx.png
Opublikowano

heh , zajebiście szybka baza... od raina o 20 razy lepsze i od innych plików tak samo... szkoda że niemieckie :/

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

A ja wam powiem że normalnie nie ma takiego.

Bo co to ma być że jeden z drugim są jak jacyś blokersi.

Tak być w naszym forum nie może.

Kultura musi być!

sygna RMCF1902

Opublikowano

localhost może a tak to klient blokuje chyba, że wejdziesz na kliencie z 2008 tylko wtedy nie widać lvl z nickiem i nie działa dużo rzeczy np. czat itp..

 

ProGam™

Jak mało.. ? Normalny mają rozmiar jak pliki rain..

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Jezu . na samym początku naucz się pisać i nie uważaj się za jakąś gwiazdę , nic z tego nie rozumiem te odwracane literki .

 

 

Na dzień dzisiejszy masz u mnie : delete.png

82184810327320319285.png

Sygnatura by CoKaMaN

 

 

userbars.png

 

 

 

Robię spolszczenia za PLUSA :D PISZ PW

 

 

 

Dziękuję

<3:

dziekuje.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...