Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Godziny Przed Startem, Ostatni Temat Na Pytania ;)


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra,będzie client kiedy będzie . Czego każdy chce być jako 1 na serwie mi się do niczego nie śpieszy . Chcę tylko tam grać nie ważne czy wbije jako 1 czy 666 albo 2000000000 (z tymi zerami mała przesada) .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

Nie bądź minus ,daj plus +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pljany1221 - założyłem sie z kumplem ze jakies neo zacznie pisac ze "szlak go trafi" a nie, ze szlag go trafi. Dziekuje, ze dzieki tobie wygrałem i oby wiecej neosków które używają słów ktorych znaczenia i pisowni nie znają

Opublikowano

Misiek wiadomo że to nie robot ale na cholere mówi że client bd o tej porze gdy jest już ponad godzinne opóźnienie ?

Nie mógł napisać client bd w czwartek do godziny 12:00,a nie od razu podaje dokładną godzinę .....

Opublikowano

Jeśli można prosiłbym o wrzucenie Clienta na -megaupload.pl lub -przeklej.pl

1308748956-U265478.png

Już wkrótce : )

Opublikowano

ktos to zadal pytanie a odpowiedzi nie bylo a mnie to tez nurtuje.... jaka jest roznica miedzy clientem a patcherem? oczekuje konkretnej odpowiedzi

Roznica jest bardzo znacząca

sygn.png

Opublikowano

Nie rozumiesz, że ludzie nie wiedzą co się dzieje?! Niech napiszą jeżeli coś się stało złego.

 

Tak stało się coś złego, Sanuyem zaspał. ;(

Czekaliście tydzień, poczekacie i drugi!

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

cóż moja wina że jestem dyskortografem ? no właśnie nie więc się odwal od mojego słownictwa. A jeśli nie wiesz co to jest dyskortografia to masz pecha, pewnie tera myślisz czy to jest zaraźliwe, nawet gdyby było chociaż nie jest neosom nie pomoże.

Gość Mounthains
Opublikowano

Ok. Moje ostatnie kazanie na ten temat.

 

 

Serwer powstaje i naprawiają się błędy. Powodem opóźnienia jest senność Admina i kolesia od Clienta. Chłopaki. Nie ma co się denerwować o byle gówna i metina. Mam już dosyć Was uspokajać. Nie zamknę topica, lecz będę banować za każdy bezsensowny post nie wnoszący nic do tematu. Zaczynamy od tego posta. Mieliście pytać o statystyki serwera, a nie jego start. Zrobiliście z tego topica syf i offtop. Teraz zaczynam działać.

 

Zaczynamy.

Opublikowano

Nie chodzi tutaj o to kto 1 czy ostatni wbije chodzi o to ze pisze a co innego robia.Mogli by powiadomic chociaz , ze maja opuznienie i wtedy byl by chyba spokoj z pisaniem.

837371446280124127260.png
Gość Mounthains
Opublikowano

Mout to ja mam pytanie : klient na pewno będzie po godzinie 10 ? Ile waży patcher a ile waży klient i co daje patcher ???

 

 

Klient to jest zawartość gry. Patcher jest wbudowany do klienta, który będzie pobierał do Twojego klienta aktualizacje serwera.

Opublikowano

Klient :

Będzie nowy temat odnośnie tego??

A w tym dziale liczą posty??

Jeżeli czytasz ten text z myszką w ręce to oznacza że jesteś jak metin bez przyszłości . Lecz

jeżeli puściłeś myszkę w momencie czytania tego textu jestś głupszy nisz sądziłem .

TERAZ myślisz czy wkleić to na swoją sygnaturkę!!!

Evenye :

RUSZYŁ??!!

Gość Mounthains
Opublikowano

Klient :

Będzie nowy temat odnośnie tego??

A w tym dziale liczą posty??

 

 

Tak. Będzie topic podpięty i widoczny.

 

 

W dziale nie naliczają się na razie posty, ponieważ to co tutaj widzę, to istny spam i koszmar. Później jak się uspokoi, to się włączy naliczanie. To że nie nalicza postów nie oznacza, że może robić co Wam się podoba.

Opublikowano

Omg jak zobaczyłem ten spam... Musze coś napisać przecież to też są ludzie.! Mają swoje potrzeby małe spoźnienie o godzine? Żaden problem. A co do servera Client już będzie wrzucany ?.

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

wstał typ od klienta?

Dacie z klientem strone i ostateczny wygląd IS?

 

 

Masz wielką sygnę, piszesz offtopa. Warn na 48h

C Z E K A M

 

 

N A

 

 

S

 

 

2 6

Opublikowano

Aha, naprawiają błędy 2 godziny przed startem, czyli jak dobrze pójdzie to w weekend sobie pogramy. O ile jakiś pajac nie zaśpi.

 

 

Podchodzi pod obraze. Banik na 14 dni

x

Opublikowano

Czyli dobrze przeczytałem? Błędy naprawiają?

A jeżeli mogę spytać: client będzie zabezpieczony?

 

 

Tak klient bedzie zabezpieczony. Zatrudnili do tego specialna osobe ktora bedzie sie tym zajmowlal . Nie bedze mozna grac przez spol ani na nie ktorych hakach.

837371446280124127260.png
Opublikowano

cóż moja wina że jestem dyskortografem ? no właśnie nie więc się odwal od mojego słownictwa. A jeśli nie wiesz co to jest dyskortografia to masz pecha, pewnie tera myślisz czy to jest zaraźliwe, nawet gdyby było chociaż nie jest neosom nie pomoże.

 

 

dysortografia-tępota bądź lenistwo choroba wymyślona przez nieuka bądź idiote

 

 

Spam. Warn 48h

Szukam serwera normalnego bez 6-7,miliona eqwipunku,KD +120 i 50tego skilla nie ważne czy easy czy hard czy gra 100u czy 1000 ważne żeby jeszcze sie dało w tą gre grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...