Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co byście powiedzieli na taki serwer:

- max poziom: 120;

- exp: 1-30lvl easy, 31-60lvl medium, 61-90lvl medium/hard , 91-110 hard, 111-120 mega hard;

- standardowe mapy + co najwyżej dwie nowe mapy;

- dungeony: już dla poziomóm 15-30 ze 3 i tak stopniowo po kilka dla coraz wyższych przedziałów + dungeony nastawione na przechodzenie w grupie lub z gildią;

- brak pierścienia teleportacji (wzamian będzie możliwość tworzenia zwojów z odpowiednią lokalizacją);

- zmieniony system wędkarstwa (będzie to jedyny sposób na otrzymanie pereł);

- brak 6/7 bonusów;

- mała poprawka umiejętności klasom;

- nowy system wytwarzania mikstur;

- edycja badań u biologa;

- odświeżenie systemu gildii, tak by zachęcić do toczenia walk;

- opracowanie systemu walk turniejowych;

- opracowanie systemu wytwarzania run;

- wierzchowce: wilk, dzik, tygrys (możliwość ulepszania: każdy posiadać będzie 3poziomy i każdy będzie zwiększał odpowiednio dodatkowe bonusy);

- questy fabularne;

- mini eventy działające automatycznie.

- itemy z IS możliwe do zdobycia w grze.

 

Miało by to sens? Może macie jakieś inne propozycje?

 

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po cichu jeszcze liczę na jakiś oldschool - 99 lvl max, trzy podstawowe królestwa, dobrze rozwinięty system wędkarstwa (zarabianie na rybach, małżach), brak szarf i pasów, wojny królestw, sens zakładania gildii, rywalizacja i pvp na poziomie (6/7 bon nawet całkiem wskazany). 

Do tego ciekawe misje poboczne, bossy, na które chodzimy grupowo i zainteresowanie administracji. Reklama i duża liczba graczy również na plus. 
Wtedy z chęcią bym wróciła do gry. 

~ ~

Opublikowano

Idealny serwer? Stary Glador s1. Albo poprostu normalny Metin :) Teraz to wszystko wygląda jak jakiś Aion i prawie wgl nie przypomina metina. Wszystkie te miasta, zbroje, bronie, pety i inne duperele.

Opublikowano

Serwer na którym szansa na wydropienie np. stalki, czy truciaka byłaby stosunkowo niska. Żałosne są serwery na których bronie 75 dostaje się za x skrzynek ripera czy śmierci. :P 
Oczywiście brak bonus switchera, i dość ubogi drop zmianek. :D

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak ktoś tutaj szuka jeszcze porad odnośnie metina i che zrobić swoje dzieło to może zróbcie coś gdzie gra nie polega na greedowaniu a np robimy jeden długi dungeon i dostajemy mase nagród (itemków) a nie gra polegająca na robieniu tego samego dungeona 30 razy i to jest nużące bo robisz cały czas to samo.
Dla mnie greed to udręka metina bo robienie 10 razy dziennie tego samego dungeona jset nudne.. Maksymalny level propnowałbym 100. Taki równy poziom jak stary 99 tylko ten +1, żeby wyróżniać się tym max lvlem - liczbą 3 cyfrową..
Ymyt2 i csyt2 jakby ktoś grał ze starej gwardi to powinien pamiętać..

Na 80 lvl można dodać quest...np od Kowala który nam zrobi broń 75 ale mega czasochłonny jak np 10000 każdej rudy z gry albo coś w ten deseń..
Mam mase pomysłów tylko szkoda, że nie znam nikogo kto będzie chciał to wykonać :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Max level 100
-Odświeżenie miast jak jest to wykonane na VirtualMT2 (tam wykonano to perfekcyjnie)
-Stalki czy truty z wielu miejsc ale ciężkie do zdobycia, a nie, że truta tylko ze skrzynek rippera a stalki raz na 100 lat z red lasu i tylko tam. Zawsze można drop lekko z 1000 wojowników podkręcić, kiedyś na PL'u jak stalke miałeś +5 to byłeś kozak
-Dodanie wartości dla broni 70 lvl bo w świecie Metina są tak bardzo bezużyteczne (może po za złodziejem)
-Usunięcie tych chorych szarf i jeszcze gorszej alchemii
-Nadanie jakiś wartości kwiatom i grzybom aby gracz chciał je podnosić z ziemi a nie traktował jako syf, który do niczego się nie nadaje.
-Nadanie wartości mini bossom i postaciom przy których gracz przechodzi obojętnie ( Lykos, Mi-Jung, Hae-Tae, Olbrzymi Duch Drzewa, Czerw. Smok)

-Dungeony takie dłuższe po 30-60 minut jeden albo i dłuższe ale z mega mega nagrodą na końcu a nie greedowanie jednego i tego samego
-Zmiana systemu czytania książek i ich zdobywania, obecne dropienie z metinów jest dla mnie już mega przereklamowane

-Z metinów powinny lecieć KD,ekwipunek, i np zwoje z buffem
-Dodania, zmianki, 5 bony mogą być za daily questy lub np z bossów skalowane od lvla
-System kamieni można zamiast + wymienić na "Słaby,SIlny,Legendarny" i mamy 3 stopnie kamieni zamiast mase niepotrzebnego gówna..
I masa masa innych pomysłów :) 
Kiedyś pisałem drop na serwerze RestheaMT2 oraz dodawałem elementy na gotowych mapach do Metina (efekty są dostępne do dziś na kanale RestheaMT2 na yt)
Co do map to też mam dużo fantazji a nie to co na połowie serwerów oklepane jedno i to samo.. 
Idą święta.. o dajmy mikołaja i drop skarpet.. takie to fajne i nowe..nikt inny na to nie wpadł...

Na pewno nie miałby to być serwer jak VirtualMT2 gdzie mamy bronie +20, 3000 nowych przedmiotów i systemów, świecące latające chomiki, wierzchowce tygrys, lew i dzik co jest przereklamowane..
Po prostu wystarczy zwykłego metina gdzie max lvl był 99 edytować i usprawnić.. zamiast konia dać nie wiem..nową teksture konia po prostu ładniejszą, nie z jakimis skrzydlami ale inną, świeższą.. zamiast starego kowala można dać lepszą teksture jakiegos rzemieslnika.. Przetopy można edytować tak, że dajemy kamienie o roznym stopniu i w zależności ile jakiego kamienia przyniesiemi dostaniemy wybrany przez nas przetop.. I ustalic ze dla diamentu wiecej trzeba przynieść..
Biologowi można dodać to co ostatnio widziałem na jakimś włoskim serwie gdzie mamy okno do wpisania ile chcemy oddać.
Naprawdę mam masę pomysłów i gram w tą gre od 2007 roku i grałem z masą ludzi którzy do dziś jak widzą to co powstaje to nie chce im się grać..

PS: Największym syfem jaka wpadła do tej gry to chyba system alchemii..A jak dodali Atlantydę i wszystkie high lvle zaczęły przychodzić z eq+9 albo masą stalek to .. to było już słabe.. SirMamutPol wbijał 99 w red lesie i było git..

4anr.png


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer easy pod pvp

 

- zaczynamy z 1 lv

- eq +9 na 1 lv

- skille od 5 można wziąć u npc na G lub P

- handlarka z rosami, dopalaczami boga, potami auto + speed atack/movment i tymi na kryta i przyszywke ( bez tych wód Bo Simbao itd. ) 

- handlarz zbroją ze zbrojami do 61 lv + czapka i tarcza ( nie nadająca się do ulepszenia )

- handlarz broni z fms ribem itd. + strzały

- inni npc sprzedający jakieś metale, zwój cofnięcia skilli, i te inne podstawowe duperele

-  npc z roznymi wymyslami typu papier kamien i nozyce, npc tp na dungi oraz z misjami 

 

MISJE:

- biolog łatwy z mozliwoscia oddania wszystkiego od razu

- misja na zabojstwa graczy

- misja na zabijanko stworów

- misja na zabijanie bossów ( latwo je znalezc )

 

Nagrody w postaci bonusow i hajsu np.

 

EXPIENIE:

- m1

- dolina

- z roskami v2 pająki

- czerowny las

- atlantyda

- + dodatkowe wymyslone mapy

- max lv 250

 

Bardzo latwy exp 

 

EKWIPUNEK:

-  bizuteria z lez do przerabiania dropiaca +9 z pajakow v2

- stalki  i bronie 75 lv do pvp ( truta itd. ) dropiace z metkow w czerwonym lesie 

 

ULEPSZANIE:

- ulepszanie za pomocą ulep

- ulepy z map niektore z dungów ( dungi od razu z bossem lub krotką przrejsciówką)

- niecieżko je zdobyc i nie trzeba latac 10x razy na tego samego dunga 

- 50% na ulepszenie jednak latwo o ulepy i malo ich trzeba

 

Itemshop:

- by serwer zarabial i zyl

- kostiumy, fryzy z minimalnymi bonami by nie bylo pay to win

- lizak i pierscien

- ulepki

- jakies tam cos

 

Łowienie:

- na klikniecie danej ilosci spacji

- lowienie ryb

- otwieranie ryb i np. Szansa na jakis drop fajny np. Unikatowe przedmioty

 

UNIKATOWE PRZEDMIOTY:

- legendarne itemy trudne do zdobycia wplywajace przede wszystkim na wygląd, a nie skilla

 

GÓRNICTWO:

- do przetopów

 

EVENTY:

 

-OX

-ZUO

- DO WYMYSLENIA DALEJ

 

No i inne rzeczy, ale chyba wyczerpujące - taki easy do zrobienia maksa w tydzien i finalnych wojen gildii :)

 

Super projekt i warty zrobienia - jakbys ktos chcial cos takiego zrobic to chetnie pomoge z pomyslami i nie tylko :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Opublikowano
Dnia 31.12.2018 o 13:28, Deraxium2 napisał:

SirMamutPol wbijał 99 w red lesie i było git..

Wbijał w grocie :D

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak WoW'a zrobilo sie Classica, to metka tez powinno sie zrobić classica. Taki, co był w 2008 roku. Bez tych zbędnych smieci, co sa teraz i zaprowadzily go zresztą do upadku. Każdy sam wszystko zaczal robic i sam również grac. Zatem z gry multiplayer stala sie to gra tylko w teorii mutliplayer. Teraz to jest solo, do którego jest potrzebny net jedynie... zal mi sie zrobilo, jak sciaglem dzisiaj metka (niby pl) na kompa i zobaczyłem co sie stało... coraz bliżej dna i upadku. Szkoda, ze już dawne czasy nie wroca. Co wyexpione w wspomnieniach, to nasze. I przede wszystkim te nieprzespane noce i walki o spota na BO 🙂

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 19.04.2020 o 00:50, kamilnfs napisał:

Jak WoW'a zrobilo sie Classica, to metka tez powinno sie zrobić classica. Taki, co był w 2008 roku. Bez tych zbędnych smieci, co sa teraz i zaprowadzily go zresztą do upadku. Każdy sam wszystko zaczal robic i sam również grac. Zatem z gry multiplayer stala sie to gra tylko w teorii mutliplayer. Teraz to jest solo, do którego jest potrzebny net jedynie... zal mi sie zrobilo, jak sciaglem dzisiaj metka (niby pl) na kompa i zobaczyłem co sie stało... coraz bliżej dna i upadku. Szkoda, ze już dawne czasy nie wroca. Co wyexpione w wspomnieniach, to nasze. I przede wszystkim te nieprzespane noce i walki o spota na BO 🙂

Uwierz że gra na 90+ bez gildii jest praktycznie niemożliwa 🙂 Czy nowości doprowadziły Metina do upadku? Nie sądzę. Gdyby nie były wprowadzane nowości ta gra skończyła by jak 4Story a nawet w czasie gdy jest wyłączona możliwość logowania się z nowych kont jest całe ch1 pełne prawie 24/7 i na ch2 też jest bardzo duża ilość graczy. Shopy są wystawiane na każdym channelu więc nie wiem o jakim upadku Ty piszesz. 😄 

apBVFJp.png

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Zagrał bym na serwerze hard/medium . Na któym byłoby dosyć cieżko , ale nie nudno i nie nastawione na item shop jak to jest w oryginale . W item shopie tylko rzeczy kosmetyczne , mounty , pety jak to jest w WoW. Tekstury odświeżone. LvL postaci nieograniczony , tak żeby nie było tak że wbijesz maksymalny i tylko pvp Ci zostało . Wiadomo na początku nie będzie dużo osób , ale dobrze by było jakby 1k ludzi było online . Nowy serwer , a nie jakiś odświeżony stary serwer ,co było kiedyś to było , było fajnie , ale teraz czas na coś nowego , bo nigdy nie będzie tak jak dawniej. I jeszcze jedno coś co wydaje mi się że już dawno powinno być czyli ekwipunek powiększony , żeby się dostosowywał do danej rozdzielczości , bo jak mam 1920x1080 to ekwipunek jest taki mały że oczoplonsu można dostać , dlatego muszę grać na 1280x720 , ale wtedy wygląd metka jest gorszy.. 

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...