Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

By itemy, które się przerabia na next poziomy, były trudne do zdobycia. Coś a la stary pl, gdzie trzeba było się natłuc, żeby mieć stalkę, a nie tak jak teraz, że ludzie wyrzucają +7mki. :)

wjtkiu.png

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jednym z lepszych serverow była Pandora a w obecnej chwili zapraszamy na DeroxS1 i na dniach startujacy DeroxS2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hmm. Ja to mam inny gust.

Sam bym się zabrał za tworzenie serwera typu 4fun easy medium hard ultra hard w jednym.

4fun były by skille (wbijanie ich raczej).

Easy % na ulepszanie (czyi 70% na kazdy item)

Medium drop wszystkich rzeczy czyli (dodanie zmianki 5b i ect z metków/bossów)

Hard trudne dungeony  i niestety grupowe do tego drop ulepszaczy

Ultra Hard. RATY !!!

Dla najlepszej 3-ki nagrody.

1sza osoba Laptop alienware lub telefon (iphone/samsung czy coś z tych lepszych co wyjdą za jakiś czas).

2ga osoba Sprzęt gameingowy czy jakoś tak (słuchawki+podkładka+mysz+klawiatura+okulary+fotel) wszystko z górnej pólki

3cia osoba jakias wieża domowa czy dvd też z górnej półki

Opublikowano

Łatwy i przyjemny serwer. Tak jak dawniej Ethana. <3

Przypomniałaś mi najlepsze czasy z Metinem ^^ Na Ethanie najbardziej się bawiłem. Ogólnie to chciałbym, aby powstał teraz jakiś serwer medium, w miarę łatwy do ogarnięcia a nie najebią jakichś rzeczy, które nic nie wnoszą do gry i są niepotrzebne. Jakieś kostiumy i pety mogą być... lvl max 250, exp easy/medium, dużo eventów i ogólnie zaangażowanie administracji w serwer. 

#LenovoLegion Team

Opublikowano


Jakie serwery mogą mieć przyszłość

Co powinno na nich być

Jaki max lvl

Ile channeli

Ile map

Czy standardowo perły wystarczyłyby do ulepszania ale wraz z lvl danego itemka było by powiększona ilość ich

Bony max czy np wszystkie odporności po 15 a hp od 2k do 5k

6/7 na klasy i czy wgl powinny byc na serwerze

Truty dostępne tylko z DT czy gdzieś indziej

Stalki u npc czy tylko DT ( +7) a red las (+0)

Milion questów typu Kolekcjoner &nbsp;, Zabójstwa, Biolog ,Idź i wydrop czy tylko Biolog&nbsp;

Skile od razu P czy np 10 KU do G a jeśli tak to zwoje egzo z metków czy npc

 

 

 

sygna.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie forumowiczów

Z chęcią zagrałbym w starego metina takiej bez tych nowości

Przykład csmt2

www.bierkase.pl pożyczki online za 0zl

Opublikowano

Że się również pozwolę zapytać, ludzie wolą/icie coś w stylu starego pl'a, czy bardziej cos w stylu xenoxa, ze najebane syfu(lecz wszystko zbilansowane)?

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Że się również pozwolę zapytać, ludzie wolą/icie coś w stylu starego pl'a, czy bardziej cos w stylu xenoxa, ze najebane syfu(lecz wszystko zbilansowane)?

Każdy jest inny. Gracze,którzy grają już kilka lat powiedzą,że wolą klasykę(bynajmniej ja tak Ci powiem),dlatego tęsknie za serwerami gdzie było trochę roboty,podkreślam trochę,a nie 10 broni,100 biżuterii. Takie serwery jak już dawno upadły i zapomniany NovaMT2(Sirius) są najlepszą odsłoną metina. Nie siedziało się,żeby dropić ulepki na eq,tylko kase na zmiany 6/7. Natomiast nowi ludzie spragnieni świeżości,zawsze będą woleć nowe rzeczy,dużo ulepek,map,itp. Na 3 Polaków 4 opinie powstaną zawsze. :D

Opublikowano

Nawiązując do starego klimatu który często wspominam najlepiej, ostatnimi dniami zatęskniło mi się za Exalionem... Nie stał co prawda długo ale na początku jak było dużo ludzi było na prawdę spoko. Czy któryś z obecnych jest może do niego podobny?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wolę starego DiamondaMt2, nie było lepszego, szukam codziennie na forum jakiegoś fajnego Easy/Medium, ale żaden mi się nie podoba, wszędzie dowalone jakiś szarf, zbroje wielkie jak nwm co.... DiamondMt2 to byl server podobny do PL, wszystkie bronie/zbroje itd byly normalne a nie jakieś wymyslane :/ 

CZEKAM NA REWORK DIAMONDA!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

EASY. Typowy Easy.

Rozgrywka nie polegająca na farmieniu i robieniu eq rok.

Różnorodność setów - graficznie "Nowych" , nie starych z gównianych plików z "minionej epoki".

Sety exp, pvp ładne i barwne ( mam tu na myśli stylowo robione w dzisiejszych czasach przez grafików, choćby bomba czy twórców setów na Antarisa a nie wyciągane z serwerów muzealnych i wyglądające jak gówno).

Ulepszacze do zdobycia na dungach bez czekania na debilne respy bossów na mapach i bicia się o nie z łaską ze ci się w końcu uda zdobyć ulepkę i zrobić ten set czy klepania "pół roku" metinów żeby te ulepy zdobyć. Niech te same ulepy lecą jak z bossów na mapach tak z dungów - i wtedy każdy wybiera co woli.

 

Różnorodność dungeonów - po 2-3 dungi do robienia na 1 set - żeby nei było monotonii że trzeba klepać 1000 razy 1 dung na set. Dungeony krótkie i treściwe w drop. 

Dungeony SKRÓCONE których nie robi się jak na wielu obecnych serwerach "pół dnia" na jedno wejście. 

 

I powtórzę - system ulepszeń oparty na DUNGEONACH nie bossach z map i metnach. One mogą być jako "alternatywa" żeby nie zmuszać ludzi do kampienia na respy i tłuczenia się z bandą klaunów bo nie każdy to lubi, ale żeby drop był równomierny - podobne ilości ulep z bossów / metinów jak i z dungeonów - lubisz dungi jedziesz dungi i nie przejmujesz się bossami czy metinami - bo nie będą ci do niczego potrzebne. 

 

Rozsądne ilości ulep - zeby po wejsciu na dungeon nie było grymasu "k***a po 1 ulepie... a potrzebuje 40 na +6"....

 

Dungeony - SOLO nie pt, bo pt to przeszłość - w pt możecie sobie pornole oglądać czy do obiadu siadać. Każdy może grać samemu i wszystko na serwie zrobić solo ( nie mówiąc o wojnach ;p ) 

 

System passów / szarf - tak samo rozsądny do zrobienia . Oparty na dropieniu ulep z dungeonów czy choćby nawet na górnictwie czy craftingu - to by było lepsze, dana ilość ulep przerabiana na ulepy na pas / szarfę. 

 

Rozgrywka zrobiona w taki sposób żeby nie była monotonna i nie przywiązywała do kompa na rok, ale też nie pozwalała zrobić wszystkiego w 2-3 dni czy tydzień. Optymalnie - żeby sprawiała frajdę a nie wkurwiała długością i monotonią. I żeby zrobienie czegoś dawało satysfakcję a nie powodowało odruchu wymiotnego "k***a to dopiero 1 set a już tydzień minął".

 

System PO - dobrze przemyślany i zrobiony, możliwość zdobycia IS z dunegeonów ( pety itp itd coś w stylu pierwszej dobrej Arianei ). IS stały - i niedrogi. Serwer ma być zabawą nie farmą. IS nie daje przewagi w pvp czy expie - ludzie bez ISu są tyle samo warci co z ISem jesli chodzi o pvp np - koleś wypchany isem do pvp będzie miał takie same szanse w walce jak ten bez isu. 

 

Pomysłów na dobry serwer jest masa - i tak jak opisałem przyjął by się na pewno i ludzie by grali i grali. Ale ludzi którzy mają podejście inne niż "hajs" i coś innego niż siano i łajno w głowie niestety brakuje - patrzą tylko na zarobek i na to żeby "uzależnić" gracy od swojego syfu. Wystarczy przejrzeć prezentacje i zapowiedzi serwerów... 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...