Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Serwer easy, max level w 2-5 dni, bez specjalnego no lifienia, bo expienie polegające na grindzie jest nudne. Chyba że ktoś wymyśli jakiś sposób,m żeby expić dzięki misjom.

2. Sys. ulepszeń - 100% z +9 na +0, ale za to dużo ulepków wymagane. Wszystkie ulepszacze można zdobyć samemu, z metków i bossów do ubicia solo. Mocniejsze bossy i dungeony to najwyżej więcej sztuk danego ulepszacza, bez unikalnych ulepków tylko z danego dunga, no chyba że będzie można je robić solo, tak jak dt. Setów 5-10, w zależności od max lvla, najlepiej same stalki i hwangi, bez jakichś zbroi z rogami, pelerynami, hełmami i innymi odrostami. Bronie do expa z broni 75, co 30-40 lvl. bonie 75 z metków  85-90 i na nowych mapach, bez jakiejś wielkiej szansy na drop, ale też nie za niska. Jedna epicka tarcza, komu chce się co chwila zmieniać tarcze w zależności od tego z jaką klasą ma pvp. Bonus na luda i odporność na obrażenia/obrażenia umiejętności będzie uniwersalny. Biżuteria pod pvp i 1-2 sety pod expa, z bonami typu potwory, średnie itp.

3. Bez miliona ulepszaczy, prosty system. Np perły+ zioła i brochy, do tego kasa. Dany rodzaj ziołą, czyli przykładowo zielone na broń, niebieskie na zbroje, fioletowe na biżuterię i czerwone na kd, im lepsza przedmiot tym więcej. Do tego każda perła, ilość również rosnąca wraz z jakością przedmiotu. Brochy od +1 do +6 ta sama ilość lub rosnąca wraz z + itema, na +7, +8, +9 brochy + perły w kolejności biała, niebieska, czerwona. Na kolejne + przedmiotu najlepiej 100%, ale niemniej niż 80 też styknie, metale w shopie za półdarmo :D

4. Kd+4 u handlarza, +5 w dropie i do zrobienia, wyższe jeśli będą do zrobienia. 100% na ulepszenie kd i wsadzenie go do zbroi.

5. Skille na P na 5 lvl, wtedy każdą klasą będzie się przyjemnie expić, bojowiec/militar również.

6. Bonusy maks lub 2 wartości, bs legalny, mile widziany 6/7, ALE bez silny/odporny na klasy, tylko hp, potwory, staty, wart ataku.

7. Drop kasy nie musi być za duży, byle był dostosowany do cen. Do tego sztabki co jakiś czas z mobów, a z metków na nowych mapach bryła o wartości od 20-100kk w zależności od dropu kasy (bryła warta tyle co mniej więćej ilość kasy dropiąca w 1h expienia.

8. IS standardowo: ulepki, PD, rękawica, moneta, szkaty bossów itp. Wierzchowce, pety, fryzy i kostiumy z is takie same bony jak te w grze, oczywiście znacznie trudniejsze do zdobycia niż kupienie ich za kasę. Ważne żeby nie było tak że itemy z isu mają lepsze bony, zwłaszcza w pvp bo to bardzo zniechęca ludzi.

9. Misje - biolog co 10 lvli aż do maksymalnego, oddawanie o 1sec, nagrody to bonusy na stałe + niespodzianka. Jakieś inne misje, np zabicie danego boss też mile widziane.

10. Oczywiście ogarnięta administracja.

11. Cała reszta, już mniej mnie interesują, wypisałem tylko te ważniejsze dla mnie. Taki serwer byłby mega.

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. Serwer easy, max level w 2-5 dni, bez specjalnego no lifienia, bo expienie polegające na grindzie jest nudne. Chyba że ktoś wymyśli jakiś sposób,m żeby expić dzięki misjom.

2. Sys. ulepszeń - 100% z +9 na +0, ale za to dużo ulepków wymagane. Wszystkie ulepszacze można zdobyć samemu, z metków i bossów do ubicia solo. Mocniejsze bossy i dungeony to najwyżej więcej sztuk danego ulepszacza, bez unikalnych ulepków tylko z danego dunga, no chyba że będzie można je robić solo, tak jak dt. Setów 5-10, w zależności od max lvla, najlepiej same stalki i hwangi, bez jakichś zbroi z rogami, pelerynami, hełmami i innymi odrostami. Bronie do expa z broni 75, co 30-40 lvl. bonie 75 z metków  85-90 i na nowych mapach, bez jakiejś wielkiej szansy na drop, ale też nie za niska. Jedna epicka tarcza, komu chce się co chwila zmieniać tarcze w zależności od tego z jaką klasą ma pvp. Bonus na luda i odporność na obrażenia/obrażenia umiejętności będzie uniwersalny. Biżuteria pod pvp i 1-2 sety pod expa, z bonami typu potwory, średnie itp.

3. Bez miliona ulepszaczy, prosty system. Np perły+ zioła i brochy, do tego kasa. Dany rodzaj ziołą, czyli przykładowo zielone na broń, niebieskie na zbroje, fioletowe na biżuterię i czerwone na kd, im lepsza przedmiot tym więcej. Do tego każda perła, ilość również rosnąca wraz z jakością przedmiotu. Brochy od +1 do +6 ta sama ilość lub rosnąca wraz z + itema, na +7, +8, +9 brochy + perły w kolejności biała, niebieska, czerwona. Na kolejne + przedmiotu najlepiej 100%, ale niemniej niż 80 też styknie, metale w shopie za półdarmo :D

4. Kd+4 u handlarza, +5 w dropie i do zrobienia, wyższe jeśli będą do zrobienia. 100% na ulepszenie kd i wsadzenie go do zbroi.

5. Skille na P na 5 lvl, wtedy każdą klasą będzie się przyjemnie expić, bojowiec/militar również.

6. Bonusy maks lub 2 wartości, bs legalny, mile widziany 6/7, ALE bez silny/odporny na klasy, tylko hp, potwory, staty, wart ataku.

7. Drop kasy nie musi być za duży, byle był dostosowany do cen. Do tego sztabki co jakiś czas z mobów, a z metków na nowych mapach bryła o wartości od 20-100kk w zależności od dropu kasy (bryła warta tyle co mniej więćej ilość kasy dropiąca w 1h expienia.

8. IS standardowo: ulepki, PD, rękawica, moneta, szkaty bossów itp. Wierzchowce, pety, fryzy i kostiumy z is takie same bony jak te w grze, oczywiście znacznie trudniejsze do zdobycia niż kupienie ich za kasę. Ważne żeby nie było tak że itemy z isu mają lepsze bony, zwłaszcza w pvp bo to bardzo zniechęca ludzi.

9. Misje - biolog co 10 lvli aż do maksymalnego, oddawanie o 1sec, nagrody to bonusy na stałe + niespodzianka. Jakieś inne misje, np zabicie danego boss też mile widziane.

10. Oczywiście ogarnięta administracja.

11. Cała reszta, już mniej mnie interesują, wypisałem tylko te ważniejsze dla mnie. Taki serwer byłby mega.

Glador ?

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano (edytowane)

Witajcie,


Dziś powracam z mym starym pomysłem na serwer lecz jednak lekko przemyślanym. Zamierzam go tu troche opisać i czekać na Wasze opinie:


Podstawowe informacje:


-Maksymalny Lvl: W dniu startu 99


-Maksymalny poziom statusów: W dniu startu 95


-Typ Serwera: Medium z nutką easy


-Raty: Nie jestem w stanie narazie podać


 


Trudnośc w zdobywaniu lvl:


Uważam że z tym nie byłoby za wielkich trudności tzn exp dość szybki ale nie za szybki


Trudność w ulepszaniu skilli:


Tutaj zaczynają sie schody ale dość małe 10 Ku do G które wchodzą 100% czytane co chwile. Do wydropienia z metinów, z każdego metina około 3-6ku.


Trudności w zdobywaniu Ekwipunku:


Tutaj zaczęły by się troche wyższe stopnie schodów. O dobre Eq byłoby dość ciężko, na serwerze zatrzymane zostałyby standardowe ulepszacze ale prawdopodobnie dla broni 40-50+. Co do ulepszania do +6 100% Metale u Handlarzy. Zależy mi na zachowaniu ulepszaczy ponieważ chciałbym aby DT nie stało puste.


Bronie na 75 dropiłyby z Szkaty Ripera oraz prawdopodobnie z szkat innych bossów których legowisko umiejscowione byłoby w Dungeonach.


Zmianki/Dodania:


Mam tutaj kilka możliwości:


1-Zmianki dropią,  BS legalny.


2-Zmianki, BS nielegalny


3-Zmianki troche droższe w sklepie, BS legalny


Dodania w każdej z opcji znajdowałyby się w Sklepie w tej samej cenie


3-5 wartości bonusów. Nie chce dawać tylko Maxymalnej wartości ponieważ wtedy dużo łatwiej o dobrze zbonowane przedmioty


dużo ludzi biega w identycznym eq.


Koń/Wierzchowce:


Myśle że sprawa z koniem wyglądała by tak: na start dostajemy pieczęć konia na 2h(nie zdatna do handlu, ani do przełożenia do prywatnego magazynu) z której moglibyśmy bić oraz zwykłego konia. Konia bojowego robiłoby się czytając jeden medal(bez żadnego zabijania potworów na czas, po prostu czytając jeden medal jak ku) dalej już normalny system na militara. Aczkolwiek ten pomysł nie musi zostać zrealizowany. Co do wierzchowców to prawdopodobnie istniałoby coś na wzór Mega Wierzchowców z Globalnego serwera. Z wszelkich metinów byłaby szansa na wydropienie Pieczęci np 3h, która daje nam wybrany bonus.


 


Nowości:


Tak więc jeśli chodzi o system ulepszeń to w dniu startu(czyli kiedy max lvl wynosiłby 99) ograniczałby się do jednego nowego setu. Jeśli max lvl zostałby podniesiony dodane zostałyby nowe sety.


W sprawie innych dodatków pojawiłyby się:


-Pety


-Wierzchowce


-Kostiumy i Fryzury


-Do reszty nowości typu Alchemia itp. mam mieszane uczucia ale jeśli brak tego zniechęciłby graczy również pojawiłyby się w grze.


Dungeony:


Myśle że serwer byłby dość bogaty w dungeony od niskiego do wysokiego lvl. Od 30 lvl zacząlby się pierwszy przedział lvl na dany dungeon. Sądze że w sumie na serwerze znalazłoby miejsce około 6 dungeonów.


 


Misje:


-Oczywiście podstawowy biolog tylko z innymi itemkami z szkatułki.


-Troche misji pobocznych z dobrymi nagrodami


-Polowania co 10 lvl.


 


Cel Serwera:


Stworzenie serwera który nie będzie zbudowany głównie na ilości setów równej ilości włosów na głowie. Lecz na małej ilości setów do zrobienia aczkolwiek do zrobienia z trudem.


Serwer ma przywrócić także dawną forme pvp. Kiedy w zależności od naszego wkładu w gre mieliśmy dopasowany inwentarz który dawał nam przewage nad przeciwnikiem, w przeciwieństwie do innych serwerów gdzie istnieją bronie z IS które dają nam dużo lepsze bony niż standardowe przedmioty.


 


Jeśli zyskam głosy poparcia zostanie założona strona na FB gdzie umieszczałbym informacje na temat prac nad serwerem oraz tego co tam wprowadzam.


 


Start planowany na Początek Roku szkolnego/Jesień 2014.


 


W sprawie reszty wypowiem się po ocenie tego co tu napisałem.


Zapraszam do Oceny i Pozdrawiam


Edytowane przez TaaaZoooR
Opublikowano (edytowane)

Moj wymarzony serwer - WebMetin z szybszym expem i troszkę większym dropem yang. :)

 

Lub tez typowy medium. Przeciętna trudność zdobywania expa, eq i yang, u handlarzy najlepiej jakies bronie na 30lvl, zbroje na 18,34,42, zmiany i dodania bonów dosyć tanio. Zwiększone bony do expa, do 25-30%, aby łatwiej szło expienie. Max level 120, 2-3 nowe bronie, zbroje, bizuteria, helmy itd. Zwiększone spoty, resp metinów. Przy dużej ilosci graczy 7-8CH, aby dało się expić (zajęte spoty bardzo wkurzają). Misje ze zwiększonymi nagrodami. Może jakieś specjalne bronie do expa ze średnimi i um i wbudowanym bonem na potwory. :)

Edytowane przez Vertoi
Opublikowano

 

Witajcie,

Dziś powracam z mym starym pomysłem na serwer lecz jednak lekko przemyślanym. Zamierzam go tu troche opisać i czekać na Wasze opinie:

Podstawowe informacje:

-Maksymalny Lvl: W dniu startu 99

-Maksymalny poziom statusów: W dniu startu 95

-Typ Serwera: Medium z nutką easy

-Raty: Nie jestem w stanie narazie podać

 

Trudnośc w zdobywaniu lvl:

Uważam że z tym nie byłoby za wielkich trudności tzn exp dość szybki ale nie za szybki

Trudność w ulepszaniu skilli:

Tutaj zaczynają sie schody ale dość małe 10 Ku do G które wchodzą 100% czytane co chwile. Do wydropienia z metinów, z każdego metina około 3-6ku.

Trudności w zdobywaniu Ekwipunku:

Tutaj zaczęły by się troche wyższe stopnie schodów. O dobre Eq byłoby dość ciężko, na serwerze zatrzymane zostałyby standardowe ulepszacze ale prawdopodobnie dla broni 40-50+. Co do ulepszania do +6 100% Metale u Handlarzy. Zależy mi na zachowaniu ulepszaczy ponieważ chciałbym aby DT nie stało puste.

Bronie na 75 dropiłyby z Szkaty Ripera oraz prawdopodobnie z szkat innych bossów których legowisko umiejscowione byłoby w Dungeonach.

Zmianki/Dodania:

Mam tutaj kilka możliwości:

1-Zmianki dropią,  BS legalny.

2-Zmianki, BS nielegalny

3-Zmianki troche droższe w sklepie, BS legalny

Dodania w każdej z opcji znajdowałyby się w Sklepie w tej samej cenie

3-5 wartości bonusów. Nie chce dawać tylko Maxymalnej wartości ponieważ wtedy dużo łatwiej o dobrze zbonowane przedmioty

dużo ludzi biega w identycznym eq.

Koń/Wierzchowce:

Myśle że sprawa z koniem wyglądała by tak: na start dostajemy pieczęć konia na 2h(nie zdatna do handlu, ani do przełożenia do prywatnego magazynu) z której moglibyśmy bić oraz zwykłego konia. Konia bojowego robiłoby się czytając jeden medal(bez żadnego zabijania potworów na czas, po prostu czytając jeden medal jak ku) dalej już normalny system na militara. Aczkolwiek ten pomysł nie musi zostać zrealizowany. Co do wierzchowców to prawdopodobnie istniałoby coś na wzór Mega Wierzchowców z Globalnego serwera. Z wszelkich metinów byłaby szansa na wydropienie Pieczęci np 3h, która daje nam wybrany bonus.

 

Nowości:

Tak więc jeśli chodzi o system ulepszeń to w dniu startu(czyli kiedy max lvl wynosiłby 99) ograniczałby się do jednego nowego setu. Jeśli max lvl zostałby podniesiony dodane zostałyby nowe sety.

W sprawie innych dodatków pojawiłyby się:

-Pety

-Wierzchowce

-Kostiumy i Fryzury

-Do reszty nowości typu Alchemia itp. mam mieszane uczucia ale jeśli brak tego zniechęciłby graczy również pojawiłyby się w grze.

Dungeony:

Myśle że serwer byłby dość bogaty w dungeony od niskiego do wysokiego lvl. Od 30 lvl zacząlby się pierwszy przedział lvl na dany dungeon. Sądze że w sumie na serwerze znalazłoby miejsce około 6 dungeonów.

 

Misje:

-Oczywiście podstawowy biolog tylko z innymi itemkami z szkatułki.

-Troche misji pobocznych z dobrymi nagrodami

-Polowania co 10 lvl.

 

Cel Serwera:

Stworzenie serwera który nie będzie zbudowany głównie na ilości setów równej ilości włosów na głowie. Lecz na małej ilości setów do zrobienia aczkolwiek do zrobienia z trudem.

Serwer ma przywrócić także dawną forme pvp. Kiedy w zależności od naszego wkładu w gre mieliśmy dopasowany inwentarz który dawał nam przewage nad przeciwnikiem, w przeciwieństwie do innych serwerów gdzie istnieją bronie z IS które dają nam dużo lepsze bony niż standardowe przedmioty.

 

Jeśli zyskam głosy poparcia zostanie założona strona na FB gdzie umieszczałbym informacje na temat prac nad serwerem oraz tego co tam wprowadzam.

 

Start planowany na Początek Roku szkolnego/Jesień 2014.

 

W sprawie reszty wypowiem się po ocenie tego co tu napisałem.

Zapraszam do Oceny i Pozdrawiam

 

 

Masz moje błogosławieństwo ;D nareszcie ktoś chce postawić mediuma z małym lvlem i z ubogim sys ulepszeń

Opublikowano

Elooo.

Szukam serwera gdzie dobrze się zbiera kase oraz są u kogos Skille Na P smile.gif

Oprócz ProMT2 !!

 

 

 

Bez Tematu :

SIEMA MAM PYTANIE CZY PASOWAŁ BY WAM SERWER NA KTÓRYM JEST :

 

1.max 255lv - lv widać koło niku i rangi

2.nowe moby np. jak zombi - na nowej mapce , na którą teleportujemy się pierścieniem teleportacji

3.nowe zbroje takie jak : szafirowe , niebiańskie ,szmaragdowe , epicki hwang taki jak na elitemt2 i zbroja króla wolności taka jak na metin5

4.na start podstawowe eq na 1lv , 200 stuk pelrynek i 200 stuk Błogosławieństwo Smoka , które natychmiast regeneróje 100% PŻ i PE

5.nowe bronie takie jak na metin5

6.eq smoka full

7.rzeczy u handlarzy w sklepach +0

8.exp,drop 300%

9.do ulepszania rzeczy na +7,8,9 perły lecz tylko przy eq epickim

10.magiczny metal zamiast kowala

 

Więcej nie pamiętam ale jak coś to piszcie .

Co wam nie pasi albo co chcecie jeszcze .

Tak, ale troche Easy

Widze że grales na metin 5 s1... też mi sie ten serwer spodobał i szkoda ze byly resety, i upadł.

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Witajcie,

Dziś powracam z mym starym pomysłem na serwer lecz jednak lekko przemyślanym. Zamierzam go tu troche opisać i czekać na Wasze opinie:

Podstawowe informacje:

-Maksymalny Lvl: W dniu startu 99

-Maksymalny poziom statusów: W dniu startu 95

-Typ Serwera: Medium z nutką easy

-Raty: Nie jestem w stanie narazie podać

Trudnośc w zdobywaniu lvl:

Uważam że z tym nie byłoby za wielkich trudności tzn exp dość szybki ale nie za szybki

Trudność w ulepszaniu skilli:

Tutaj zaczynają sie schody ale dość małe 10 Ku do G które wchodzą 100% czytane co chwile. Do wydropienia z metinów, z każdego metina około 3-6ku.

Trudności w zdobywaniu Ekwipunku:

Tutaj zaczęły by się troche wyższe stopnie schodów. O dobre Eq byłoby dość ciężko, na serwerze zatrzymane zostałyby standardowe ulepszacze ale prawdopodobnie dla broni 40-50+. Co do ulepszania do +6 100% Metale u Handlarzy. Zależy mi na zachowaniu ulepszaczy ponieważ chciałbym aby DT nie stało puste.

Bronie na 75 dropiłyby z Szkaty Ripera oraz prawdopodobnie z szkat innych bossów których legowisko umiejscowione byłoby w Dungeonach.

Zmianki/Dodania:

Mam tutaj kilka możliwości:

1-Zmianki dropią, BS legalny.

2-Zmianki, BS nielegalny

3-Zmianki troche droższe w sklepie, BS legalny

Dodania w każdej z opcji znajdowałyby się w Sklepie w tej samej cenie

3-5 wartości bonusów. Nie chce dawać tylko Maxymalnej wartości ponieważ wtedy dużo łatwiej o dobrze zbonowane przedmioty

dużo ludzi biega w identycznym eq.

Koń/Wierzchowce:

Myśle że sprawa z koniem wyglądała by tak: na start dostajemy pieczęć konia na 2h(nie zdatna do handlu, ani do przełożenia do prywatnego magazynu) z której moglibyśmy bić oraz zwykłego konia. Konia bojowego robiłoby się czytając jeden medal(bez żadnego zabijania potworów na czas, po prostu czytając jeden medal jak ku) dalej już normalny system na militara. Aczkolwiek ten pomysł nie musi zostać zrealizowany. Co do wierzchowców to prawdopodobnie istniałoby coś na wzór Mega Wierzchowców z Globalnego serwera. Z wszelkich metinów byłaby szansa na wydropienie Pieczęci np 3h, która daje nam wybrany bonus.

Nowości:

Tak więc jeśli chodzi o system ulepszeń to w dniu startu(czyli kiedy max lvl wynosiłby 99) ograniczałby się do jednego nowego setu. Jeśli max lvl zostałby podniesiony dodane zostałyby nowe sety.

W sprawie innych dodatków pojawiłyby się:

-Pety

-Wierzchowce

-Kostiumy i Fryzury

-Do reszty nowości typu Alchemia itp. mam mieszane uczucia ale jeśli brak tego zniechęciłby graczy również pojawiłyby się w grze.

Dungeony:

Myśle że serwer byłby dość bogaty w dungeony od niskiego do wysokiego lvl. Od 30 lvl zacząlby się pierwszy przedział lvl na dany dungeon. Sądze że w sumie na serwerze znalazłoby miejsce około 6 dungeonów.

Misje:

-Oczywiście podstawowy biolog tylko z innymi itemkami z szkatułki.

-Troche misji pobocznych z dobrymi nagrodami

-Polowania co 10 lvl.

Cel Serwera:

Stworzenie serwera który nie będzie zbudowany głównie na ilości setów równej ilości włosów na głowie. Lecz na małej ilości setów do zrobienia aczkolwiek do zrobienia z trudem.

Serwer ma przywrócić także dawną forme pvp. Kiedy w zależności od naszego wkładu w gre mieliśmy dopasowany inwentarz który dawał nam przewage nad przeciwnikiem, w przeciwieństwie do innych serwerów gdzie istnieją bronie z IS które dają nam dużo lepsze bony niż standardowe przedmioty.

Jeśli zyskam głosy poparcia zostanie założona strona na FB gdzie umieszczałbym informacje na temat prac nad serwerem oraz tego co tam wprowadzam.

Start planowany na Początek Roku szkolnego/Jesień 2014.

W sprawie reszty wypowiem się po ocenie tego co tu napisałem.

Zapraszam do Oceny i Pozdrawiam

 

Świetny pomysł.

Dobrze by było, jakby zmianki były w shopie, ale BS nielegalny. Wtedy o fajne eq byłoby ciężej i ludzie mieliby frajdę z bonowania eq ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Oczywiście BS nielegalny czyli musielibyście wymyślić jakiś nowy system bonowania choćby nawet ten co był i jest na tiverii lecz ulepszony bo tam mixowanie było męczarniom przez te wolne wyświetlanie nowych bonusów

Opublikowano (edytowane)

Klasyczny hard, 10-20ku do G czytane co 6/8h, z metków KU w czystej postaci bez skrzyń. Bez rad i egzo ew. z bossów. U handlarzy to co na PL. Zmianki,dodania i 5b z moobków(bez żadnych skrzyń), broń 75 z ripera. Maks 1 epik po stalce/broni na 65. Chyba, że maks lvl zostałby zwiększony. 2tys ludzi+ online.

Edytowane przez Ventual
Opublikowano


7871214042637701175935.png

 

Witajcie, drodzy Gracze Verduna.

Jak dobrze wiecie, zajmujemy się serwerem cały czas. Dbamy o niego i o was.

Także przedstawiamy wam listę zmian na serwerze i poprawionych rzeczy.

 

[CHG][ADD][FIX]  Ulepszone DMG. Wszystkich Klas Magicznych.

Problem polegał na tym, że za duży był bon odporności na magię w zbrojach.

Został zredukowany do 20% - w każdej zbroi.

Od tej pory Klasy Magiczne będą coś znaczyć!

[CHG] DMG Ostatniego Wachlarza zostało poprawione.

[CHG]  Zwiększono DMG - Ostaniej broni dwuręki dla Mentala. Była za niska.

[FIX] Skasowano wszystkie fałszywe baryłki.

[FIX] Poprawiona Misja z Harpunami.

 

 

Dodane Nowości

 

Karawana

 

Posiadając Pieczęć Karwany

Otrzymujemy Specjalny pojazd, oraz dwóch służących, którzy nas niosą po całej krainie Verduna.pl

W Karawnie możemy expić/dropić/bić - oraz się lansować 9521214042637701175935.png

Mając Karawanę otrzymujemy następujące Bonusy:

+7000HP,  +500 Obrony +500 Atak, +25 Unik, +25 Blok.

 

 

6487114042637701175935.jpg

 

 

6030714042637701175935.jpg7063714042637701175935.jpg

 

Nowe Pierścienie

 

Dodaliśmy Nowe Pierścienie, które będą dostępne:

W Item-Shopie, oraz będzie można je zdobyć na Eventach i specjalnych Metinach/Bossach - ale to wkrótce.

 

 

5712114042637701175935.jpg

 

 

Pieczęć Antykick

 

1895614042637701175935.jpg

 

Dzięki, tej pieczęci będzie można bić z buta na mapach +75.

Nie będzie nas wyrzucać i tak dalej.

Jeszcze trwają testy, ale powinno działać.

Gracze Otrzymają  je za darmo takie pieczęcie.

 

Unikalny Smok


3265314042637711175935.jpg

 

+5000HP +500 Obrony + 500Atak

Dostępny w naszym Sklepiku Verduna.

 

 

7214514042637711175935.jpg

 

 

Owca Betii

 

Powrót Unikalnej Owcy.

Daje mega fan z jazdy i expienia. Polecana dla każdego

Można ją zdobyć podczas eventu/dropu z niedługo nowej mapy oraz Item-Shopu.

 

 

3788314042637711175935.jpg

 

 

5075014042637711175935.jpg

Opublikowano

 

7871214042637701175935.png

 

Witajcie, drodzy Gracze Verduna.

Jak dobrze wiecie, zajmujemy się serwerem cały czas. Dbamy o niego i o was.

Także przedstawiamy wam listę zmian na serwerze i poprawionych rzeczy.

 

[CHG][ADD][FIX]  Ulepszone DMG. Wszystkich Klas Magicznych.

Problem polegał na tym, że za duży był bon odporności na magię w zbrojach.

Został zredukowany do 20% - w każdej zbroi.

Od tej pory Klasy Magiczne będą coś znaczyć!

[CHG] DMG Ostatniego Wachlarza zostało poprawione.

[CHG]  Zwiększono DMG - Ostaniej broni dwuręki dla Mentala. Była za niska.

[FIX] Skasowano wszystkie fałszywe baryłki.

[FIX] Poprawiona Misja z Harpunami.

 

 

Dodane Nowości

 

Karawana

 

Posiadając Pieczęć Karwany

Otrzymujemy Specjalny pojazd, oraz dwóch służących, którzy nas niosą po całej krainie Verduna.pl

W Karawnie możemy expić/dropić/bić - oraz się lansować 9521214042637701175935.png

Mając Karawanę otrzymujemy następujące Bonusy:

+7000HP,  +500 Obrony +500 Atak, +25 Unik, +25 Blok.

 

 

6487114042637701175935.jpg

 

 

6030714042637701175935.jpg7063714042637701175935.jpg

 

Nowe Pierścienie

 

Dodaliśmy Nowe Pierścienie, które będą dostępne:

W Item-Shopie, oraz będzie można je zdobyć na Eventach i specjalnych Metinach/Bossach - ale to wkrótce.

 

 

5712114042637701175935.jpg

 

 

Pieczęć Antykick

 

1895614042637701175935.jpg

 

Dzięki, tej pieczęci będzie można bić z buta na mapach +75.

Nie będzie nas wyrzucać i tak dalej.

Jeszcze trwają testy, ale powinno działać.

Gracze Otrzymają  je za darmo takie pieczęcie.

 

Unikalny Smok

3265314042637711175935.jpg

 

+5000HP +500 Obrony + 500Atak

Dostępny w naszym Sklepiku Verduna.

 

 

7214514042637711175935.jpg

 

 

Owca Betii

 

Powrót Unikalnej Owcy.

Daje mega fan z jazdy i expienia. Polecana dla każdego

Można ją zdobyć podczas eventu/dropu z niedługo nowej mapy oraz Item-Shopu.

 

 

3788314042637711175935.jpg

 

 

5075014042637711175935.jpg

 

?? Co to ma znaczyć? <Beka>

Czytam czytam i każdy ma inne zdanie, ciężko coś wywnioskować ale niektórzy mają dużo racji :D

Opublikowano

 

7871214042637701175935.png

 

Witajcie, drodzy Gracze Verduna.

Jak dobrze wiecie, zajmujemy się serwerem cały czas. Dbamy o niego i o was.

Także przedstawiamy wam listę zmian na serwerze i poprawionych rzeczy.

 

[CHG][ADD][FIX]  Ulepszone DMG. Wszystkich Klas Magicznych.

Problem polegał na tym, że za duży był bon odporności na magię w zbrojach.

Został zredukowany do 20% - w każdej zbroi.

Od tej pory Klasy Magiczne będą coś znaczyć!

[CHG] DMG Ostatniego Wachlarza zostało poprawione.

[CHG]  Zwiększono DMG - Ostaniej broni dwuręki dla Mentala. Była za niska.

[FIX] Skasowano wszystkie fałszywe baryłki.

[FIX] Poprawiona Misja z Harpunami.

 

 

Dodane Nowości

 

Karawana

 

Posiadając Pieczęć Karwany

Otrzymujemy Specjalny pojazd, oraz dwóch służących, którzy nas niosą po całej krainie Verduna.pl

W Karawnie możemy expić/dropić/bić - oraz się lansować 9521214042637701175935.png

Mając Karawanę otrzymujemy następujące Bonusy:

+7000HP,  +500 Obrony +500 Atak, +25 Unik, +25 Blok.

 

 

6487114042637701175935.jpg

 

 

6030714042637701175935.jpg7063714042637701175935.jpg

 

Nowe Pierścienie

 

Dodaliśmy Nowe Pierścienie, które będą dostępne:

W Item-Shopie, oraz będzie można je zdobyć na Eventach i specjalnych Metinach/Bossach - ale to wkrótce.

 

 

5712114042637701175935.jpg

 

 

Pieczęć Antykick

 

1895614042637701175935.jpg

 

Dzięki, tej pieczęci będzie można bić z buta na mapach +75.

Nie będzie nas wyrzucać i tak dalej.

Jeszcze trwają testy, ale powinno działać.

Gracze Otrzymają  je za darmo takie pieczęcie.

 

Unikalny Smok

3265314042637711175935.jpg

 

+5000HP +500 Obrony + 500Atak

Dostępny w naszym Sklepiku Verduna.

 

 

7214514042637711175935.jpg

 

 

Owca Betii

 

Powrót Unikalnej Owcy.

Daje mega fan z jazdy i expienia. Polecana dla każdego

Można ją zdobyć podczas eventu/dropu z niedługo nowej mapy oraz Item-Shopu.

 

 

3788314042637711175935.jpg

 

 

5075014042637711175935.jpg

 

 

Na jakiej zasadzie bijemy metka takim karawanem? Służący wchodzi w metka? Czy my? A może służący macha za nas? W końcu to służący.

Opublikowano

Dobrze by było, jakby team jakiegoś serwera ulepszył system gildii.

 

Na pewno wiecie co to jest liga ;)

 

Wprowadzić ligę gildii np.

Pierwsza Liga: 8 gildii

Druga liga: 12 gildii

Spadki-Awanse

To wg. mnie jest ciekawa opcja.

Serwer easy, czysto do pvp, wojen i ogólnie pod skupiska graczy (np. dungeony 4 osoby+ w grupie)

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Serwer idealny? Coś jak CavalosMT2.

Skille dostajesz na P, albo na G chociaż, a kamienie w sklepie, tak samo jak i zwoje eggzorcyzmu.

Bez miliona nowości, petów, sretów czy jakichś pasów albo run. I bez BS, bo co to za frajda jak każdy go ma, a tak to się trzeba pofatygować.

Stary, dobry Metin, jednak bez żmudnego expienia.Tak, by można było się pobawić, powalczyć, dołączyć do gildii.

Najlepiej, jakby jeszcze był resp bossów w określonym miejscu co godzinę chociażby.

Marzenia ściętej głowy.

Edytowane przez Eling
Opublikowano

Medium, 120 max, stal, nieb, hwang, bojowy, tryton, śmiercio. Eq smoka, jedna nowa mapa pod exp, 5/6 dungeonów na autorskich mapach, naprawione nno, dmg na poli, pkt statusu po 91 lvl, 5 stron w eq itd. Co Wy na to? Ogólnie stary, dobry medium i kilkoma nowościami. Jeśli macie jakieś pomysły to pw :)

Opublikowano (edytowane)

Na jakiej zasadzie bijemy metka takim karawanem? Służący wchodzi w metka? Czy my? A może służący macha za nas? W końcu to służący.

 

Mozemy z karwany miec  na Verdun.pl

 

6030714042637701175935.jpg7063714042637701175935.jpg

6030714042637701175935.jpg7063714042637701175935.jpg

Edytowane przez #Tony
sygna.png

Opublikowano

Powiem w skrocie jaki bylbym moj wymarzony serwer       cos Typu stary PL         CZYLI max 99 zeby ciezko bylo zrobic stalki itp na+9 nie perly tylko jakies nowe ulepki i nawalac sie po 3 4k skiillami cos pieknego :)))   + wojny kazdy w stalce syrku i tyle :D 

Opublikowano

Extreme s2 to najlepszy serwer jaki był...


Max Lv 150+


Bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne


Pety wszystkie dają takie same bonusy


Nowe Bronie, które się robi z broni na 65 minimum 3 nowe można zrobić


Zbroje stalka--->Hwang---->np. Srebrny Hwang----->np. Złoty Hwang----->Biały Hwang------>Krwawy Hwang  <3


Serwer nie pod IS! To co w is bez większych problemów można zdobyć w grze.


Bonus 6-7 z odpornością na klasy!  <3 (ale nie koniecznie  ;)) (częste turnieje pvp. na Extreme s2, 2 razy w tygodniu były)


Max hp z bonami/petami/eq nie więcej niż 100k


Shinsoo musi być


Militar, a nie jakieś wierzchowce (mogą być, ale na początek powinno się militara dostawać  ;))


 


Taki jest mój WYMARZONY SERWER  ;)


Jeśli ktoś zna podobny, będę wdzięczny za link do prezentacji.  ;)


 


Moze ktos zechcialby postawic taki serwer ;)


Opublikowano

co powiecie o easy (nie te, co teraz są) z brońmi, zbrojami najnowszymi?

Opublikowano

Ja chciałbym aby na nowo powstał  serwer Easy typu Divineworld  lub Eruris oczywiście odbugowane i prowadzone przez administrację która nie oleje serwa tuż po starcie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...