Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chce zeby był taki SZYBKI EXP... Epiki bez ulepszaczy I max 250 ; ]

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

3 moim zdaniem najlepsze serwerery jakie byly

reinor

teoden

alistria

Fajnie gdyby ktos kiedys zrobil podobny serwer do ktoregos z nich.

Opublikowano

wiem że taki serwer nigdy nie powstanie, ale napiszę na jakim chętnie zagrałbym:p

 

max 99 lvl, a wbicie go zajmuje mniej niż jeden dzień (bez nowych map i groty. tak, expimy w lesie)

zbroje albo same stalki, albo do niebianki, biżuteria, hełmy i buty standardowe, bronie albo na 65, albo do syrka

serwer pvp

bonusy 5/10/15 (tak, żeby nie każdy miał perfekt eq i do pvp czasem trzeba zmienić ze 2-3 itemy)

bez petów i kostiumów

ku dropimy z metków. jedna ku i skill P

co tydzień wybierany jest mistrz pvp i on dostaje hwanga (nie zbroje, a kostium, który wygląda jak hwang :D )

kd + 4 (no ew. 5, ale trzeba byłoby je wydropić ze szkaty ripka lub zrobić)

wszystkie rosy (na magie też), wody, ataki boga smoków oraz dłonie u handlarki + jakaś roska ludzi, ale z dropu

 

reasumując: takie odtworzenie PLa z lat 09/10/11, tylko bardziej pod pvp :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam mam mozliwosc zrobienia wlasniego priv serwa i teraz jaki jest najlepszy serwer pod wzgledem expa,dropu

Hard - max lvl 75-100

Mega-Hard - max lvl 55 ( wbicie cięzsze juz )

medium- standardowo 105-120'

easy - 250 lvl max

4fun - duzo itemkow ogolnie latwy bardzo serw 250lvl w 1h itemki u handlarzy

only pvp - samo pvp niektore itemki dostępne w is i reszta z bossow metkow na arenach ;]

noi mój projekt:

MegaMaxiHard - uwaga max lvl ... 42 wbicie jego jest wyzwaniem niektore zeczy w is np pierscien expa reka zlodzieja itd

Oczywiscie na kazdych serwach kto pierwszy dobije ten max lvl otrzymuje unikalny miecz i zbroje ;]

Na wszystkich serwerach eventy co 3-5 dni ( np szukanie gm , zuo i te bajery )

co polecacie aby przyciagnelo graczy ; ]

Jeszcze jest mozliwosc Ultra hard max lvl 30 :) pozdrawiam

Ja marze o hardzie ze stalką bez niebiankow bez innych broni niz tych na 65/75 nic innego wszystko jak na starym pl i zamiast pustyni mapka do zarobku poprzez bicie mobow ; ) a i max lvl na tym moim pro privku :) uwaga . . . . . . .  80 kto pierwszy wbije 80 lvl otrzymuje unikatowego peta jedynego na serwie Jedynego niebianka i jedyną bron zalezną od klasy oraz 25 sm na konto :)

Edytowane przez kottom

zakaz refow

Opublikowano

Co powiecie na oldschoolowy medium/easy, jestem już w trakcie prac. Chodzi mi o to żeby max lvl ograniczał się do 150lvl, oczywiście nie sugeruje że taki max lvl byłby w dniu startu. W moim pomyśle nie spotkacie się z niczym takim jak Pety, Kostiumy, Alchemia, Energia, 6/7bony. Jednak mógłbym wprowadzić przedmioty typu pd tzn. dające nam np +15% przeciwko potworom itp. Na serwerze aby nie było nudno pojawiło by się kilka dungeonów autorskiego wykonania tzn w 50% autorskiego, ponieważ wziąłbym jakieś klimatyczne expowisko i napisał do niego jakiś fajny dungeon. Więc myśle że już od niskich lvl moglibyśmy troche zarobić ponieważ dungeony zaczynałyby się już od 40lvl+. Na tym serwerze chciałbym aby wbijanie lvl nie sprawiało nam trudności jak na globalu ale także żebyśmy nie wbili max lvl w 2/3 dni. Co do eq to chciałbym aby tutaj był już drobny problem. Ulepszacze zostałyby normalnie (perełki, małże, zwykłe) z tym że do +6 100%(chcę zachować ulepszacze ponieważ fajnie jest jak dt też tętni życiem. i później jeszcze by się ustaliło. Chcę zostawić normalne ulepszacze ponieważ uważam że to ożywia handel. Aczkolwiek myśle że ulepszacze byłyby używane dla itemów 40lvl+. Chciałbym także aby nie było łatwo biegać w całym eq+9 dlatego sądze że perły byłyby niełatwe do wydobycia(chodzi mi żeby po normalnym wbiciu 75 nie było nas stać na ulepszenie całego eq). Co do skilli to myśle że 17pkt i P. Co do broni 75 to prawdopodobnie byłyby dostępne tylko z ciężkich i długich dungeonów. W systemie ulepszeń to nie byłoby za dużych niespodzianek choć to zależy od max lvl w dniu startu(aczkolwiek moge tak powiedzieć że bronie oraz niektóre zbronie moglibyśmy spotkać takie jak na dawnych mediumach z lat 2010, lecz wybiore te najładniejsze, jako ostatni set ustawiłbym nowe eq z globalnego serwera). Zapewne będą ludzie którym sie taki serwer nie spodoba ale i będą tacy którym się może spodoba. No nic Prosze o szczere opinie. Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

"oldschoolowy" i "max lvl ograniczal sie do 150" kpiny jakieś ? stary serwer to MAX 105 ( najlepiej 99 ).

Gdy zaczynałem gre u początków prywatnych serwerów (oczywiście Polskich) to max lvl zazwyczaj był 125, 105 to nowy wymysł z globala natomiast 150 pojawił się nieco później po 125. Pozdrawiam

Edytowane przez WielebnyProrok
Opublikowano (edytowane)

polskie serwery to w 90% g....a. Serwery chińskie mimo że były większe pingi, bugi i nie wiadomo było ock w niektórych miejscach miały dużo lepszą grywalność i klimat. nie było pierdyliona zrobionych w paincie broni ograniczały się zazwyczaj do jedngo po syriuszu. a zbroje do hwanga którego robiło się z stlaki +9. Żaden polski serwer nie przyciągnoł mnie na tak długo jak longju yt2 czy według mnie najlepszy chinski serwer - zzyt2. Przykre jest to że teraz nie ma nawet jednego dobrego prywatnego serwera. Na chiskich łatwo było wszystko zdobyć i się bawiło w pvp ( było z kim - full graczy ) a nie dłukało żeby zrobic 123213 epika po bojowym żeby mieć +5% na ludzi wiecej i bić po 132421531 gdy hp ma sie 321332112. to jest metin2 jeszcze ? Gimby się tylko cieszą bo widzą duże liczby ( których większość nie umie przeczytać ). oglądanie umijetności na P wtedy nawet dawało radość - na Polskim globolu skille kończyły sie G.

Edytowane przez banujcie
Opublikowano

polskie serwery to w 90% g....a. Serwery chińskie mimo że były większe pingi, bugi i nie wiadomo było ock w niektórych miejscach miały dużo lepszą grywalność i klimat. nie było pierdyliona zrobionych w paincie broni ograniczały się zazwyczaj do jedngo po syriuszu. a zbroje do hwanga którego robiło się z stlaki +9. Żaden polski serwer nie przyciągnoł mnie na tak długo jak longju yt2 czy według mnie najlepszy chinski serwer - zzyt2. Przykre jest to że teraz nie ma nawet jednego dobrego prywatnego serwera. Na chiskich łatwo było wszystko zdobyć i się bawiło w pvp ( było z kim - full graczy ) a nie dłukało żeby zrobic 123213 epika po bojowym żeby mieć +5% na ludzi wiecej i bić po 132421531 gdy hp ma sie 321332112. to jest metin2 jeszcze ? Gimby się tylko cieszą bo widzą duże liczby ( których większość nie umie przeczytać ). oglądanie umijetności na P wtedy nawet dawało radość - na Polskim globolu skille kończyły sie G.

Powiem Ci banujcie ze masz w 100% racje, nie grałem na serwerach o których piszesz ponieważ już nie zdążyłem ale grałem na innych i rzeczywiście priv z tamtych lat to był priv. Nie mówie odrazu że wszystkie privy musza mieć 99 lvl max i jeden set. Owszem mogą być jakieś nowe sety ale żeby ich nie było "123213" no i oczywiście nie jakieś rodem z Wowa czy innej takiej gry. Sądze że fajnie jakby zrobili reaktywacje jakichś pierwszych privów. Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

Coś jak Balantia, Glador s2 i Restia :) Moim zdaniem best serwery na jakich grałem :)

Edytowane przez verdammtBM
Opublikowano

Powiem Ci banujcie ze masz w 100% racje, nie grałem na serwerach o których piszesz ponieważ już nie zdążyłem ale grałem na innych i rzeczywiście priv z tamtych lat to był priv. Nie mówie odrazu że wszystkie privy musza mieć 99 lvl max i jeden set. Owszem mogą być jakieś nowe sety ale żeby ich nie było "123213" no i oczywiście nie jakieś rodem z Wowa czy innej takiej gry. Sądze że fajnie jakby zrobili reaktywacje jakichś pierwszych privów. Pozdrawiam

Bedzie reaktywacja serwera csyt2 :)http://www.mpcforum.pl/topic/1145861-zapowiedzcsyt2eu-rekatywacja-csyt2netchinski/page-5

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Extreme s2 to najlepszy serwer jaki był...

Max Lv 150+

Bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne

Pety wszystkie dają takie same bonusy

Nowe Bronie, które się robi z broni na 65 minimum 3 nowe można zrobić

Zbroje stalka--->Hwang---->np. Srebrny Hwang----->np. Złoty Hwang----->Biały Hwang------>Krwawy Hwang <3

Serwer nie pod IS! To co w is bez większych problemów można zdobyć w grze.

Bonus 6-7 z odpornością na klasy! <3 (ale nie koniecznie ;)) (częste turnieje pvp. na Extreme s2, 2 razy w tygodniu były)

Max hp z bonami/petami/eq nie więcej niż 100k

Shinsoo musi być

Militar, a nie jakieś wierzchowce (mogą być, ale na początek powinno się militara dostawać ;))

 

Taki jest mój WYMARZONY SERWER ;)

Jeśli ktoś zna podobny, będę wdzięczny za link do prezentacji. ;)

Opublikowano

Moim wymarzonym serwerem była by kopia metina2 pl z 2010r. z max lv 105 i bardzo dopasowanymi dodatkami, nie psujących rozgrywki, dziekuje dobranoc :)

Opublikowano

Mój wymarzony serwer to stary elitemt2 ( Ten na którym nie było diamentowego eq ... ) to były czasy .. Sporo wojen .. ;)

60730268349483218925.png

 

Opublikowano

Popieram właśnie kolegę UP, stare dobre czasy EliteMT2 ;]

Nie ważne czy miałeś wybonowane eq czy nie, miałeś hwanga to wszyscy się bali... ;]

 

Mój wymarzony serwer ?

To taki którego w Polsce nie ma, a się bardzo dziwie bo i z takiego serwera da się $$$ wyciągnąć, niestety takie serwery są lecz zagraniczne...

To serwer który na start dostajesz maksymalny poziom, maksymalne eq jest u npc i zostało tylko bonować eq i kombinować które bony lepsze i ciągle wojenki na serwerze.

Wojny i tylko wojny, ta gra jest stworzona do tłuczenia się między graczami, takie serwery istnieją i mają sie dobrze, lecz narazie żadny polak takiego nie stworzył... nwm może nie wie, że na takim też da sie zarobić...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Easy/pvp-exp przyjemny epiki+9,kd luda,nowe modele broni,zbroi,biżuterii żeby było widać ,że ktos się napracował a nie tylko zmienił troszkę gotowce

Opublikowano

Witam, chciał bym zrobić ten temat gdyż robimy z kolegą z reala serwer Easy/Medium Czy wam jako graczą podobał by się taki Easy/Medium może trochę o projekcie:

 

Nazwa: Ingrammt2.

 

Max lvl: 180.

Skille: 10 KU do G1 U Instruktorów, 10 Kamoli do P Kamole po 3/4 sztuki z każdego metka.

System ulepszeń: 5/6 Zbrojek, 5/6 Broni.

Nowe Mapy: 4 Nowe mapki by były.

Pety nowe.

Kostiumy oraz nowe fryzury.

Exp 8x.

Yang 7x + Sztabki 2kk,1kk.

Drop 6x.

Ulepszacze tylko na nowe rzeczy po stalce broni 65.

Nowe Gui Biologa.

Dużo nowych misji oraz autorski Biolog.

Bronie 75+ z Atlantydy V2 moby, oraz Riperek i inne bossy.

Eventy :
Event ZUO, dwa razy na tydzień.
Event PVP, trzy razy na tydzień, nagroda to 3 Szkatułki ripera i
smoka.

 

Pod spodem piszcie również swoje propozycję co do serwa, co dodać zmienić. :)

 

Chcemy startować na Dniach gdyż serwer jest skończony w 95%.

 

Co wy na to?

Opublikowano

 

Witam, chciał bym zrobić ten temat gdyż robimy z kolegą z reala serwer Easy/Medium Czy wam jako graczą podobał by się taki Easy/Medium może trochę o projekcie:

 

Nazwa: Ingrammt2.

 

Max lvl: 180.

Skille: 10 KU do G1 U Instruktorów, 10 Kamoli do P Kamole po 3/4 sztuki z każdego metka.

System ulepszeń: 5/6 Zbrojek, 5/6 Broni.

Nowe Mapy: 4 Nowe mapki by były.

Pety nowe.

Kostiumy oraz nowe fryzury.

Exp 8x.

Yang 7x + Sztabki 2kk,1kk.

Drop 6x.

Ulepszacze tylko na nowe rzeczy po stalce broni 65.

Nowe Gui Biologa.

Dużo nowych misji oraz autorski Biolog.

Bronie 75+ z Atlantydy V2 moby, oraz Riperek i inne bossy.

Eventy :

Event ZUO, dwa razy na tydzień.

Event PVP, trzy razy na tydzień, nagroda to 3 Szkatułki ripera i smoka.

 

Pod spodem piszcie również swoje propozycję co do serwa, co dodać zmienić. :)

 

Chcemy startować na Dniach gdyż serwer jest skończony w 95%.

 

Co wy na to?

 

Zrobcie cos swojego a nie ethana s2;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...