Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arcaniamt2 [Dedyk] [Pl] - 10.11 Świeży Serwer


Pastor.Cris

ArcaniaMT2  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? publikacja?

    • Bardzo, jest ?wietna,
      50
    • Mo?e by?,
      10
    • Ujdzi?,
      7
    • Kompletne dno.
      11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosimy o cierpliwość, serwer zostanie uruchomiony do godziny 15:30, w ramach wynagrodzenia zwiększymy exp oraz drop yang o 100%.

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Drodzy gracze, wybaczcie kolejną zwłokę, staramy się odzyskać wasze konta wraz z postaciami i itemami, bądźcie cierpliwi. Nie będę już was informował o przybliżonej godzinie ponownego startu, nie chce zawieść waszego zaufania. Na 100% nie uda nam się wystartować za 6minut. Gdy tylko odzyskamy pliki, reinstalujemy system i postawimy serwer od nowa. OVH się krótko mówiąc opierdala...

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Jejku.... gracie od wczoraj tak duzo wam sie nie udało zdobyc ludzie.... chyba staraja sie jak nie da ja to i od nowa zaczne ;p ;p

Prv Metin2 Olny Ziutek ;p;p

18706.png

 

EliteMt2 - Ziutek BM108lv-skradziony...

Ahrimania - Ziutek BM107-OFF

TheNextLand - Ziutek WP 118-OFF

AnimeMT2 - ZIutek BM 92-OFF

Fusion - Ziutek WP 78

LomaxMt2 - Rekin92 Body OFF

LomaxMT2 - Ziutek - lv 84+ ON

Opublikowano

Jak będzie od nowa, to chce z powrotem kasę. Nie będę zaczynał ponownie.

Na privach nick:

Luka

=]

Opublikowano

Też nie będę grać od nowa..miałem wszystko już ładnie pukładane 44lvl mentalem , buffek dobry i walka o top 50.

Dlaczego ? Bo tak potem będzie jeszcze z 3 razy , a ja wole na jakimś stabilnym pograć , a nie od nowa , cofki.

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...