Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arcaniamt2 [Dedyk] [Pl] - 10.11 Świeży Serwer


Pastor.Cris

ArcaniaMT2  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? publikacja?

    • Bardzo, jest ?wietna,
      50
    • Mo?e by?,
      10
    • Ujdzi?,
      7
    • Kompletne dno.
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybaczcie, tą przerwę, nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy, maszyna na której stoi serwer, nie chce się uruchomić, nie znamy przyczyny, z tego powodu, czekamy na odzew OVH. Prosimy o cierpliwość

 

@EDIT: Nie martwcie się to nie koniec naszej działalności, każdy serwer przeżywa swoje wzloty i upadki, raz wiedzie się lepiej, a raz gorzej. Czekamy, za usunięciem usterki. Gwarantujemy, że serwer postoi jeszcze długo. Macie chwilę przerwy, wyjdźcie na dwór.

 

ArcaniaMT2

235761444056892195480.gif

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie spokojnie. Jesli serwer jest dobry to lepiej poczekac .

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

ten serw jest chyba w Belize

http://pl.wikipedia.org/wiki/Belize

 

a tam o tej porze spia , i dlatego serw off .

 

Ja chce zmiejszenie yang i dropu oraz usuniecie sklepu z ulepszaczem .

 

Bo tak to gra sie gra a te ulepszacze co dropia trzeba wywalac i ma sie pelen eq zawalony smieciami , wiec albo wywalenie dropu ulepszaczy albo wywalenie sklepu , ale lepiej wywalic sklep to bedzie ciekawsza gra i wiecej handlu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No jednak to jest praca. Tam się nie spi:D

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Odkrywca
Opublikowano

ten serw jest chyba w Belize

http://pl.wikipedia.org/wiki/Belize

 

a tam o tej porze spia , i dlatego serw off .

 

Ja chce zmiejszenie yang i dropu oraz usuniecie sklepu z ulepszaczem .

 

Bo tak to gra sie gra a te ulepszacze co dropia trzeba wywalac i ma sie pelen eq zawalony smieciami , wiec albo wywalenie dropu ulepszaczy albo wywalenie sklepu , ale lepiej wywalic sklep to bedzie ciekawsza gra i wiecej handlu.

 

 

no jacha, ze sklep z ulepszaczami i ekwipunek2 do wywalenia

Opublikowano

Po mojemu zamiast pospieszac team wystarczy poczekac. Niech zrobia co do nich nalezy. Nie zawsze wszystko idzie jak po masle.

imperialmt2.gif
Opublikowano

ja sniadanie zjadlem ^.^

odpoczynek ? hmm dobra rzecz trzeba kidys sprobowac w wakacje bo w czasie roku szkolnego nie ma szans ^^

co do serwera wiadomo kiedy on ?

Opublikowano

LubieKiki to juz w grze o tym pogadamy. Nie bedziemy tutaj spamic;]

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Oj Panowie ogar nie czas na gozenie banem lub inne zbęde teorie

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Up no nie cala. BTW . spokój z dyskusjami bo przyjdzie modek i bedzie po temacie. Easy

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Up no nie cala. BTW . spokój z dyskusjami bo przyjdzie modek i bedzie po temacie. Easy

 

 

No może nie cała, ale kilku osobom GM pewnie pomaga. ;]

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Potwierdzenie z ostatniej chwili. Ulepszaczy w NPC nie bedzie.

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

No i wszyscy sa zadowoleni ;p Teraz czekamy tylko na :ON ;p Zaczyna sie robic ciezko z cierpliwoscia ;p

...,,,;;;;::::;;;;,,,...,,,;;;::::;;;;,,,......,,,,,,;;;;;;::::::;;;;;;,,,,,,...... ":"}{::?>:"{{:? D.A.J. P.L.U.S.A. :D

Opublikowano

do 1-2 godz. Aktualnie GA pracuje na ponownym postawieniem serwa. Potrwa to jakis czas .Ale spokojnie pracują nad tym ambitni ludzie. Dzis bedzie na 100% do godz 14-15

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...