Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ up

 

woj to czołg możesz go robić na typowego tanka i tą droge Ci polecam

 

3:2:1 co odpowiada hp/mp obrona atak

 

rozkładaj pkt. w tych proporcjach a będziesz miał na high lvl z dobrym plusem bardzo dobrego tanka ^^

 

@mój kumpel ma woja na 83 99 job +13

 

45k HP

 

prawdziwy czołg jak zakłada karte i sie w nią przemienia to widać na pasku jak jego kolor zmienia się na czerwony tyle ma hp

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Uczeń
Opublikowano

a wie ktoś jak rozdawać punkty na 1 sp łucznika?

 

i jeszcze jedno pytanko za ile można sprzedać zwój ruchu?

18706.png
Opublikowano

Ja mam kurwa pytanie.Dlaczego kurwa mać Administratowie wykrywają nas jak mamy włączone boty kurwa mać.

 

 

Zwój ruchu kurwa S>za 200k lub twoja decyzja kurwa

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Kurwa mój kolega gra na kr nostale bo kurwa.Tam kurwa wbija się szybciej lv ale tojest prawie kurwa stardandowie to samo kurwa.

 

 

Dorba KURWA kłamie kurwa.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Taskera trzeba umięc ustawić i niestety siedzieć przy nim ;<

 

Ja już sie wprawiłem i ustawienie go to kwestia 10 sekund

 

dobre jak chcesz obejrzec film i masz niedaleko komputer

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

1.Chce wiedzieć,czy działają Chack Gold...

 

 

2.Lord Makin ciotko,każdemu Sygny edytujesz kur**

 

3.AssasinCread@,Debi** kur** co ty wymyślasz?Bez dobre KSSN nie zagrasz na KR.

post-284146-0-17181600-1293123201_thumb.jpg

Cioty mają Hif*(*=A).Justin ßießer to ja! :Đ

Opublikowano

widac ze twoj iloraz inteligencji odpowiada kobiecie z avatara

gold hack (hack nie chack) nie dziala i nie bedzie dzialal nawet nie ma takiego czegos

musial by sie wlamac do bazy gry

po czym zrestertowac serwer

i zakamuflowac twoja ilosc zlota zebys nie dostal bana

prawdopodobienstwo? zerowe.

pozdrawiam

Kebab!

Opublikowano

taskera nie dam bo nie wiem na win7 nie dziala,

masz na forum duzo botow uzyj jakiegos.

i pamietaj nigdy nie nagrywaj myszki tylko spacje :D ostatecznie z

Kebab!

Opublikowano

dziwie się jak ty grasz skoro takich prostych programów nie potrafisz obsłużyć

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...