Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystkie Expboty Oraz Obejścia. Informacje I Pytania Związane Z Expbotem.


Joaquin Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was. W tym temacie będą zamieszczane aktualne ExpBoty oraz prowadzone dyskusje i pytania dotyczące właśnie nich.

Przypominam że to temat do pomocy i dyskusji dla wszystkich. Nie tylko JA mam w nim pomagać. Niech wszyscy znawcy lub pseudoznawcy tutaj się wypowiadają. Chodzi o to aby jak najbardziej uniknąć spamu na forum pytaniami dot. EM2. Zachęcam do pisania swoich problemów ale tez udzielania pomocy.

 

Dostępne obejścia:

http://metin2mod.tk/

Zakładka Metin2mod PL

 

VideoTut O używaniu EM2.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/218325-videotutvoiceinstalacja-nowego-em2/page__p__1479555#entry1479555

 

 

 

 

ExpBot up by Andrzejt17

Informacje na ten temat znajdziecie tutaj:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/221374-dl-pl-easymetin2-0141783-witaminki/

 

 

 

 

 

Dzialający exp bot bez problemu wywalania do Windows

Exp boty od ps19

 

http://www.mpcforum.pl/topic/218219-allfaqdownloadmoje-wsparcie-dla-easymetin2/

 

 

 

Exp Bot dzialający na Win7/Vista

ExpBot up by Joaquin Phoenix

 

http://www.mpcforum.pl/topic/221007-easy-metin2-14/

 

 

 

Najnowszy ExpBot ze stronki EasyMetin2

ExpBot up by Joaquin Phoenix

 

http://www.mpcforum.pl/topic/222656-easymetin2-pl-15-179155/

 

 

 

 

 

Poniżej Zamieszcze Exp Boty od innych użytkowników:

 

 

ExpBot up by AntyPatyczny

 

http://www.mpcforum.pl/topic/211158-tutdlripeasymetin2-pl-dzialajacy-ze-wszystkim/

 

 

 

 

ExpBot up by adrian989 [podobno działa na win 7 64 bit ]

 

http://www.mpcforum.pl/topic/218787-downeasy-metin2-by-adrian989-11/

 

 

 

 

 

Exp Bot up by ps19

 

http://www.mpcforum.pl/topic/211556-newdieasymetin2-0111719-mod-27/

 

 

 

 

 

Exp bot up by spidi5126

 

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/

 

 

 

Exp Bot up by Misiekantos253

 

http://www.mpcforum.pl/topic/211010-newdlem2-spolszczony-najnowszy-easymetin2-pl/

 

 

 

 

 

Exp Bot up by kawas11

 

http://www.mpcforum.pl/topic/210481-tutnowy-em2-na-hs3/

 

 

 

Inne ExpBoty

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/218836-tutorial-jak-poprawnie-zainstalowac-najnowszego-bota-w-wersji-0121759/

http://www.mpcforum.pl/topic/218746-newdownload-najnowszy-easymetin2-pl-0121760/

http://www.mpcforum.pl/topic/215456-download-nowy-easy-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/220372-easymetin2-pl-131778/

 

 

 

Jeśli czegoś nie ma napisz do Mnie.

 

 

Tutaj również możecie dyskutować oraz zgłaszać problemy dotyczące EM2.

 

Wzór: [ przykład ]


Od kogo exp bot: ps19
Opis Problemu: Podczas logowania wywala mnie.


 

Informacje:

1. Co potrzebujemy aby nasz exp bot chodzil:

 

Pamiętaj aby mieć zainstalowane dla:

XP - net framework 3.5

Vista/Windows 7 - net framework 4.0 / 4.5

Pamiętaj aby metin byl spatchowany.

Pamiętaj aby mieć ServicePack 2 lub 3 dla Windows XP

 

2. Wyrzucanie do windows

 

Niestety wiele nie poradzimy. Upewnij się że masz net framework odpowiedni do twojego windowsa oraz czy dobrze instalujesz em2.

Rozwiązanie:

Zmień swój kanal [ ch ] na inny ponieważ na niektórych serwerach nie dzialają pewne kanały [ ch ]

 

3. Częste logi.

 

No cóż to też pewnie wina metin2client.bin. HS3 w miare jednak działa i wyrzuca nas często na obejściach itd. Może to być też spowodowane Kamer modem.

 

 

4. Zwieszanie się metina przy wyborze serwerów..

 

Pobierz tą latke:


Download: http://hotfile.com/dl/73955377/df5521e/hshield_dzialajacy.rar.html
Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=05fb2c57b1170ca4e853cb44c2c3e10819ae2b283607eb23b6801f5747ace4e7-1286287010

Wgrywamy do folderu z metkiem

 

 

5. Omijanie patchowania em2

 

Zastosuj się do tego tutka:

http://www.mpcforum.pl/topic/218661-jak-grac-na-em2-dzieki-robo-i-andrzejowi/

 

 

6. Od kogo najlepiej Em2.

 

Według mnie najlepsze boty są od Andrzejt17 oraz PS19 więc najpierw patrz u nich na botki

 

 

7. Em2 blokuje się na pasku i nic nie wyskakuje.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/221610-tut-jak-odpalic-em2-gdy-wyskakuje-sama-ikona-kolo-zegarka/

 

 

 

 

 

Działający FishBot.

 

Na EM2 działa Wbudowany FishBot. Jego obsługa nie powinna nikomu sprawić problemu.

 

 

Expienie z konia na em2

 

Jeden z userów udostępnił skrypt dzięki ktoremu możemy expić na em2 z konia a nasza postac będzie używała skili

Link:

http://www.mpcforum.pl/topic/190135-bottut-skille-z-boja-na-em2/

 

 

 

 

 

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajny tutek.

Może trochę na forum zmniejszy się liczba tematów na temat exp botów oraz może ustąpi spam .

Oczywiście + Leci .

9368_gold.png

Opublikowano

Ja już nie ogarniam tyle osób pisze EM2 ! działający już nie wiem sam

Dajcie dokładnego linka do em 2 który działa pod HackShielda 3 ? ;DD

Opublikowano

Witam mam pewien problem który przedstawie na załączonym obrazku. Otóż włączam Easy metin najnowszą wersje z 20 września wszystko działa elegancko wyskakuje komunikat o starcie gry gdy gra sie włączy bot nie startuje razem z nią co jest tego przyczyną proszę o jakąś pomoc w tej sprawie

 

 

 

brakbota.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

mozesz dodac ktorego polecisz na Windows 7 ultimate i tak zeby co najminiej co 30 minut nie wywalalo .

bo juz tego nie ogarniam

jakiego mi polecicie ?

@ edit : Prosze niech ktos wstawi bota z stronki "http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html" bi sie cignie po 1kb/s ... zalowo przy necie 800kb/s downloadu

I jeszcze staje w miejscu no zal ...

@ edit : PR0 5mb sie ciagnie 1kb/s wiec wychodzi jakas godzine zajebi****

Boze, czy ty umiesz czytac?...

Cytat

Prefixy

W nazwie tematu proszę umieścić prefix.

ZAL MI CIE

 

Boze, czy ty nie umiesz zmienic tematu.

Rekrut
Opublikowano

mam pytanie. jak wlaczam easymetin2 i uruchom biore i wybieram gdzie jest metin itd.. to pisze "blad; wersja moze byc stara. czy zakutualicowac?" czy cos takiego.. jak biore ze tak to wlacza sie i nie widac tego okienka z botem..

Opublikowano

mam pytanie. jak wlaczam easymetin2 i uruchom biore i wybieram gdzie jest metin itd.. to pisze "blad; wersja moze byc stara. czy zakutualicowac?" czy cos takiego.. jak biore ze tak to wlacza sie i nie widac tego okienka z botem..

 

Weź prosze opisz to dokładnie bo wyszło z tego masło maslane

Opublikowano

Ja również mam może dla niektórych dość banalny problem. Gram na serwerze UK i wszystko jest pieknie odpalam em2

wybieram clienta otwiera sie okno z logowaniem wybieram postac gra sie ładuje i jep widze pulpit

Czy jest jakieś wyjscie i czytałem o tym nie zliczoną ilosć postów i mówią zebym sprawdził czy mam wszystko poprawnie zainstalowane

Mam świeżutkiego metina UK

zainstalowanego EM2 od andrzeja

net frameworka 3.5

windows instaler

jave

K**** JAKIS POMYSŁ ??????????????

Opublikowano

Rowniez nie moge odpalic bota na windows 7. Tak samo jak u kolegi, odpalam bota, odpalam metina i ten metin sie nie odpala niestety ... Tryb zgodnosci ani uprawnien administratora nie pomagaja.

Opublikowano

Rowniez nie moge odpalic bota na windows 7. Tak samo jak u kolegi, odpalam bota, odpalam metina i ten metin sie nie odpala niestety ... Tryb zgodnosci ani uprawnien administratora nie pomagaja.

 

Ja mam Win7 Professional i śmiga miałem Win7 Unlimited 64bit i też działał EM2

Opublikowano

Siema.Mam taki problem.Zainstalowałem metka spatchowałem storrentowałem, zainstalowałem najnowszy easymetin. Załączyłem easymetin, zalogowałem się, daje start, uruchamia mi się gra, chodzi przez 5 sekund i wywala na pulpit z takim oknem nowyobrazmapybitowejkop.png . Wie ktoś jak zrobić, zeby szlo normalnie bocic? Z góry dzięki.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam problem. Po spatchowaniu EM2 do wersji 4.3 (gdzie widzę s25) po kliknięciu w EM2 polecenia "Uruchom grę" wyświetla mi się następujący komunikat: "Błąd: brak obsługi dla tej wersji gry. Chcesz aktualizować EasyMetin2?" Nawet gdy chcę zaktualizować to i tak nie mogę bo wyskakuje okienko aktualizacji po czym szybko znika, a EM2 nie zostaje zaktualizowane. Co robić?

Dawaj sobie co chcesz mnie to zwisa.

Opublikowano

siema

 

jak sie pozbyć problemu z odpaleniem 3 metkow?

 

mam np. wystawione 3sklepy na normalnym metku tzn. "czyściochu"

 

i chce odpalic sobie bota do expienia i mam problem

 

beztytuubbr.png

 

(posiadam WIN7)

Opublikowano

ExpBot by kawas11

 

Problem : Witam . zrobilem sobie bota all działa , ale gdy mnie kicknie to postac nie chce sie spowrotem zalogowac , mimo iz mam zaznaczone , aby sie logowalo ... Mozna jakos rozwiazac ten problem ? Bo chce zostawiac postac na nocki , ale jak lognie po 40 minutach to przerypane ;p Prosze o pomoc ^^ Lub zapraszam do tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/211963-problem-autologowanie-na-em2/

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

siema

 

jak sie pozbyć problemu z odpaleniem 3 metkow?

 

mam np. wystawione 3sklepy na normalnym metku tzn. "czyściochu"

 

i chce odpalic sobie bota do expienia i mam problem

 

(posiadam WIN7)

 

Z tego co wiem to nie można odpalić więcej niż 3 konta na raz...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam problem. Po spatchowaniu EM2 do wersji 4.3 (gdzie widzę s25) po kliknięciu w EM2 polecenia "Uruchom grę" wyświetla mi się następujący komunikat: "Błąd: brak obsługi dla tej wersji gry. Chcesz aktualizować EasyMetin2?" Nawet gdy chcę zaktualizować to i tak nie mogę bo wyskakuje okienko aktualizacji po czym szybko znika, a EM2 nie zostaje zaktualizowane. Co robić?

Musisz podmienić dwa pliki serwerowe, jeśli boisz się pobrać moje pliki to poszukaj ich w google (na pewno znajdziesz). Ale to na 90% rozwiąże twój problem.

http://www.przeklej.pl/plik/easymetin2-exe-00211d2sfbq4

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...