Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

K.K Małże, Szkatki Za Free


*Gzz*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za takie tematy i ssy jak dla mnie warny powinny byc... Co nam to ss'ach na ktorych prawie nic niewidac. Nie jest ciezko w prostym paincie zrobic kopiuj wklej i skopiowac sobie malż. bez dowodów w postaci m-ca badz tylko ch i serwera to NIE DOWOD. sam sobie moge napisac ze widzialem boty i wywalily 100 malzy ale po co -_-. mozecie sie ze mna nie zgadzac i dawac - ale wg mnie taka prawda

Zapraszam na FP o H1Z1 ;) Dopiero zaczynam, ale staram się wstawiać ciekawe rzeczy! 

https://www.facebook.com/fpH1Z1

 

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MrDodi bardzo dobry pomysł . Za rozum chcesz + czy - ? co wolisz ?

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

Temat powinien być do zamknięcia.

Jeżeli wiesz to zrób filmik. Nie zrobisz = ścieme walisz ...

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Nie dam SS ani film, ponieważ już dzisiaj było pełno dzieci na servie, ale naszczęście nie znalazły miejscówy ufff. MrSylwex możesz mówić co chcesz ale ja wiem swoje i to mi wystarczy :]

d04306e9c9d8682019d619c.jpg

 

 

Zbieram ---

Opublikowano

Wiem że nie dasz filmu bo po prostu to wszystko co mówisz to twoje wymysły...

Więcej już nie będę wypowiadał się na ten temat, bo szkoda słów...

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Ok, pewnie scieme wale. To nic dzisiaj zarobilem 200kk za same małze hah.

 

Proszę zamknąć temat, chciałem tylko pokazać ss'y a się niepotrzebny spam robi.

Opublikowano

Chcesz powiedzieć że masz wykupionego tzn. "chińskiego bota" ?

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Jeszcze pytanie jesli chodzi o tego TSA co paru ludzi polecało zeby zajrzec ma ktos TEMAT DO TEGO ? ??

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

Ale na tym można "trzepać" miliony dziennie, jeżeli na metin2.ae koleś był GM'em nikomu nie dawał skili, itp. Dawał je za Itemy na PLu lub kotno, więc ja chce za 75 Sm ! ;]

Opublikowano

i widzicie jak to jest na mpc ? Ktos ma jakis sposob na zarobek to wszyscy do niego zeby wyprosic. a jak nie poda albo chce cos za cos to odrazu : ale noob!11111!!

Opublikowano

Te forum jest zeby pomagać a tu są ludzie ktorzy żydza tak jakby to był chleb

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

no to po co się chwalił jak już to powiedział to niech powie miejsce i server a nie ot pochwalił się i napewno widział że bedą wszyscy chcieli się dowiedziec gdzie to jest... było nie robić tematu i nie było by problemu głupie chwalące się dzieci ... to teraz jak juz sie pochwaliłes to możesz nam powiedziec mijescówke możecie minusować ile chcecie za 10% też się nie obraże ale taka prawda forum o botach bugach a ten sie pochwalił i nie chce powiedzieć gdzie to jest pfff

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...