Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana właściciela MPCforum - ogłoszenie oraz plany.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem pełen podziwu, że wyłożyłeś taką kasę na projekt, który nie wiadomo czy się zwróci. Sam proponowałem kwotę, ale również pod kątem inwestycyjnym - mimo to, dobrze, że wreszcie odejdą śmieciowe reklamy i ktoś spróbuje tchnąć życie w to forum. Mam tylko nadzieję, że w dobrym kierunku, a nie złym. 

 

W razie czego jestem dostępny do pomocy technicznej 😉


k4L2ZMS.png

Opublikowano
10 minut temu, Escoria napisał:

Miejmy nadzieje, ze mpc nie zostanie miejscem do przesadnej reklamy samii. ☠️

Dostaniesz 1 do 1 taką samą reklamę jak Samia czy jakikolwiek inny projekt tutaj jeśli tylko spełnisz wymagania i wrzucisz prezkę na MPC. 

Opublikowano
3 minuty temu, Hooltras napisał:

Dostaniesz 1 do 1 taką samą reklamę jak Samia czy jakikolwiek inny projekt tutaj jeśli tylko spełnisz wymagania i wrzucisz prezkę na MPC. 

Zróbcie tu jakąs strefe dla yoububerów, aby hostowali filmy na forum i na pewno to zrobi wam ruch na forum i może się zacznie coś więcej dziać. 
 

Dog Grooming GIF by MOODMAN

Opublikowano

Fajnie. Musisz być być nieźle ustawionym gościem - sam byłem zainteresowany kupnem, jednak gdy zobaczyłem cenę wyjściową niewiele mniejszą od samochodu, to stwierdziłem, że nie ma sensu nawet z nimi negocjować... Mam nadzieję, że zszedłeś trochę z ceny bo nawet analizował to dla mnie znajomy z branży web developer i szczerze powiedział, że tylko szaleniec da za to 30 tysięcy.

 

Co do forum. No też fajnie, ale jak pójdziecie stricte w metka a już widać, że idziecie to forum nie zmieni swojego położenia. Kochani my już jesteśmy dorośli, boomerami, tylko tacy ludzie grają w tą grę (chociaż ja sam jestem z ery mc). Wprowadzacie rangę devmet gloryfikując tym społeczność jednego działu, ale niestety świetność działu mamy 6/7 lat za sobą, Tak, był kiedyś jednym z czołowych, ale te czasy już minęły. Dobrym pomysłem jest też zmiana silnika - IPS nie jest aktualnie w topie, zwłaszcza gdy fora poniekąd muszą być kompatybilne z discordem. 

 

Ogólnie spoko, ale trzeba pamiętać że to forum to nie mąka, a z gwna chleba nie zrobisz. My się jeszcze dowiemy co od was dostaniemy.

 

GL 🙂

Opublikowano
14 minut temu, sk8erace1 napisał:

No też fajnie, ale jak pójdziecie stricte w metka a już widać, że idziecie to forum nie zmieni swojego położenia.

 

od czegoś musimy zacząć, mamy ograniczoną ilość osób a wszystkiego na raz nie da się zrobić, na pewno po mt w kolejności będzie minecraft

 

5 minut temu, sk8erace1 napisał:

... Dobrym pomysłem jest też zmiana silnika - IPS nie jest aktualnie w topie, zwłaszcza gdy fora poniekąd muszą być kompatybilne z discordem.

 

IPS nigdy nie było na topie jest to niszowy silnik, ale zmieniać na pewno nie będziemy zwłaszcza że wychodzi wersja 5, pewnie dodamy opcje logowania za pomocą discorda ale nie będziemy go promować jako medium, bo discord to komunikator a nie forum

Opublikowano

Mam nadzieje że nie planujecie zrobić resetu acc?  bo byłoby to naprawdę nie odpowiednie z waszej strony...

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich serdecznie oby ladnie smigalo i bez faworki pozdrawiam

Edytowane przez Saber1

 

Opublikowano
1 minutę temu, LamoK napisał:

Mam nadzieje że nie planujecie zrobić resetu acc?  bo byłoby to naprawdę nie odpowiednie z waszej strony...

 

czego mielibyśmy tak zrobić? wszystkie aktywne tematy, posty i konta zostają.

Opublikowano
4 minuty temu, Lukazuki napisał:

 

od czegoś musimy zacząć, mamy ograniczoną ilość osób a wszystkiego na raz nie da się zrobić, na pewno po mt w kolejności będzie minecraft

 

 

IPS nigdy nie było na topie jest to niszowy silnik, ale zmieniać na pewno nie będziemy zwłaszcza że wychodzi wersja 5, pewnie dodamy opcje logowania za pomocą discorda ale nie będziemy go promować jako medium, bo discord to komunikator a nie forum

Kurcze, nie będzie po prostu bezpieczniej i mordernistyczniej zmienić silnik chociażby na Discourse? Jeśli masz zaplecze techniczne to zrobisz to w jeden dzień i nie zaburzysz infrastruktury forum. Discourse posiada swój program do migracji. Jeszcze jest Flarum, ale to forum chyba jest za duże na niego no i nie ma oficjalnego programu do migracji.

 

 

Opublikowano
Teraz, Lukazuki napisał:

 

czego mielibyśmy tak zrobić? wszystkie aktywne tematy, posty i konta zostają.

Pytam z ciekawości, ponieważ nie jeden nowy administrator forum by stwierdził że trzeba zrobić reset acc żeby zacząć wszystko od nowa... 

Dlatego musiałem zadać to pytanie bo te posty ci ludzie co tutaj mają konta od tylu lat... po prostu by było szkoda wyrzucić to tak do kosza kawał Historii 😄 

 

Tak czy siak mam nadzieje że wam się uda zwrócić blask temu forum trzymam kciuki i powodzenia wam życzę 😄

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...