Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc mam pytanie co zrobić aby exp na spocie szponów w V1 był łatwy i przyjemny :D zacznę od tego iż przedstawię swoje eq ,

smocza +8 kd defa i speeda 3

żelek +8

fms +9 sr 14 kd powtorki 2

buty 1k pz

branza 1k pz

ebo kolce +9

okragla +8

naszyjnik 500 pz

level 50 woj body aura m2 berek m3

 

10k hp

defa 400

 

prosze o wasze zdanie i odpowiedz na pytanie byłbym bardzo wdzieczny i z górny dziekuje .

 

smocza i zelek na +9. poza tym fms na sr 25-30

eq na hp 1500-2000 hp. okragla spoko, skile rob na m5 przynajmniej. Ale bodym spotu i tak nie wezmiesz

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2 Solar - Mental 70 lv:

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: 24

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 76

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

Sor za brak ss

Moje skile aura m8 1ku do m9 wir P berserk m8

eq

truta+7 23sr kd +4

boga+6

buty i bransoleta 1,5k

naszyjnik 2kpz

żelazny hełm +9

 

Co mam zmienić

Opublikowano

Server : s 12 (Monolit)

Body

54 Lv

Około 500/600kk zależy czy zejdzie ze sklepu

Ss nie dam bo boje się kradzieży

Skille : Aura m3 , Berek , m4 , Wir m1 Skille czytam codziennie ale pali trochę :P

Eq :

Żelak +9, Fms śr 23 potwora śmierci +4, Smocza +9 1kpż kd defa speeda +3, Kozaki +6 1k pż, amestyzowy naszyjnik 1,5kpż, drewniana branza 1,5kpż, Ebo +9 3x przetopy, czarna okrągła tarcza +6 (bd +8) Ogólnie mam 398 defa 13,5 kpż 750 ataku, buffke 43 Lv błogo, pomoc 30% odbicie na 11

Pytania brzmi jak oddam pamiątki wezme calego spota szponów teraz biore 6/7 grupek

No i co ew. zmienić w eq



 
Opublikowano

Eq :

Żelak +9, Fms śr 23 potwora śmierci +4, Smocza +9 1kpż kd defa speeda +3, Kozaki +6 1k pż, amestyzowy naszyjnik 1,5kpż, drewniana branza 1,5kpż, Ebo +9 3x przetopy, czarna okrągła tarcza +6 (bd +8) Ogólnie mam 398 defa 13,5 kpż 750 ataku, buffke 43 Lv błogo, pomoc 30% odbicie na 11

Pytania brzmi jak oddam pamiątki wezme calego spota szponów teraz biore 6/7 grupek

No i co ew. zmienić w eq

Poczytaj KU na buffce, ponieważ jest to podstawa. Postaraj się wbić na większy M aure, co da Ci większe DMG. Także mógłbyś postarać się o lepszego FMS'a i tarczę. Reszta jest w porządku.

 

Raczej nie weźmiesz całego spota, ponieważ masz za mało deffa.

Opublikowano

Wezmę całego spota bo poprzednią postacią też bodym brałem :P a jaki pisałem Aure czytam cały czas jednak mam pecha i strasznie pali mi skille



 
Opublikowano

Serwer: Monastyr

Profa: Mental

LvL: 61

Yang: około 600kk

SS:

17684481.jpg

 

 

Dodatkowe Infro:

Posiadam Budde +9(nie ma jej na SS) czysta, skille czytam co dziennie, w przyszłym tygodniu zakupię maskę strachu +7 i nie zmieni to ilości Yang przeznaczonych na poprawę, skille czytane od tygodnia, biolog na matowych. Po wbiciu silnego na G kupię hełmik z % na trucie i bd bić bossy pod ścianą, boga będę sam kuł w DT i dodam defa +3. Posiadam buffa 46lvl 116 inta skille 2x M2 ;/ po 29.9% po slubie

 

 

To na tyle proszę o rady : ]

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Opublikowano

Serwer: Monastyr

Profa: Mental

LvL: 61

Yang: około 600kk

SS:

17684481.jpg

 

 

Dodatkowe Infro:

Posiadam Budde +9(nie ma jej na SS) czysta, skille czytam co dziennie, w przyszłym tygodniu zakupię maskę strachu +7 i nie zmieni to ilości Yang przeznaczonych na poprawę, skille czytane od tygodnia, biolog na matowych. Po wbiciu silnego na G kupię hełmik z % na trucie i bd bić bossy pod ścianą, boga będę sam kuł w DT i dodam defa +3. Posiadam buffa 46lvl 116 inta skille 2x M2 ;/ po 29.9% po slubie

 

 

To na tyle proszę o rady : ]

Radzę Ci czytać więcej ku na buffce. Do ebonitów i srebrnej bransy dodaj sloty. Czytaj oczywiście ku codziennie. Kup lub dropnij hełm na z % na otrucie i lataj na bossy. Magnet lepiej zrób do pvp, lub kuj go w DT. Do expa załatw sobie jakiegoś FMS lub RIBa z sr 25+ z kd mooba +4

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 56

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, berek m3, wir 16 ( :()

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 411

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd speed +3 (10% do pż)

Broń: Wiosło +8 z kd woja, sury, śmierci +3

Hełm: Żelak +9

Tarcza: Czarna okrągła +8

Buty: Z brązu +4 1k hp

Akcesoria: Ebony +7, Kryształowy naszyjnik +6 1k hp, Srebrna bransoleta +9.

 

 

I takie pytanie... Gdzie expić? :D

76561198029073973.png

Daj plusa. To wiele Cię nie kosztuje.

Opublikowano

Serwer : Solar

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 42lvl

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 10-15kk no i oczywiście rzeczy które będą do wymiany także będą sprzedane ;)

25546583637461269010.jpg

Opublikowano

Serwer : Solar

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 42lvl

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 10-15kk no i oczywiście rzeczy które będą do wymiany także będą sprzedane ;)

25546583637461269010.jpg

Naszyjnik na HP, zakup sobie Okrągłą +6/7, FMS +śr 20 z KD Potwora najlepiej.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom Postaci: 39lvl

Pieniądze wydane na rozwój: nwm nie jestem pewien / cennik rosnie i maleje

58514454348430555965.jpg[/url][/img]

 

Na metki 45lvl daje sobie rade bez problemu.

Skile na G1 dobic to nie problem , lecz nwm jak dalej grac czy dropic czy lvl dobic.

Chce dobic 75lvl i bez problemu dac rade na dt z bufem

Gdzie stanąc na jakim lvl by dropic by zarobic między tym 39 a 75, około 45 kamoli.PRZYNAJMNIEJ BY DOBIC JEDEN ZE SKILI NA P

Co dobic który skil na P , by lepiej pomógł w dt ostrze czy zbrojke?

Zgóry dziękuje. Moge teraz w cos zainwestowac w jakies eq ale co?

Opublikowano

Witam ludziska.Zacząłem ostatnio expić ninją na marmurkach i przyznam że expi idzie całkiem miło.Postanowiłem zacząć też tak expić na surze wp(57lv),ale nie za bardzo wiem jakie bony w eq na mamrur są najlepsze,więc nie wiem jakie eq wziąć.

 

BROŃ:FMS-mam =9 śr.17% styknie,czy koniecznie kupić z lepszymi śr.?

ZBROJA:YING-YANG+9,tutaj muszę wymienić bo się def na marmie nie liczy.Zbrojka z pż,tylko czy próbować wsadzać jakieś kd?

HEŁM:tutaj kompletnie nie wiem jakie bony,bo mam wyzywke+9

TARCZA:blok ciosów będzie chyba najlepszy,bo nie chce mi się bulić 8kk na nno

BRANSA:mam srebrna+9 ale nie wiem czy bd dobra

NASZYJNIK:tutaj nie wiem jakie bony.PŻ,krytyk,przeszywka?

KOLCE:ebo+9 czy jakieś z bonami?

BUTY:pż?

 

Chce expić w v2:

-ile powinienem mieć pż?

-jakie bony najlepsze?

 

dzięki za odp.

 

Serwer : Solar

Klasa i profesja:Sura WP

Poziom postaci: 57lvl

afr.png

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA,BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ,GDYŻ KAŻDY LEK NIE WŁAŚCIWIE STOSOWANY ZAGRAŻA TWOJEMU ŻYCIU LUB ZDROWIU.JE*AĆ HEJTÓW,DZIECI I ŻYDÓW.

Opublikowano

Witam ludziska.Zacząłem ostatnio expić ninją na marmurkach i przyznam że expi idzie całkiem miło.Postanowiłem zacząć też tak expić na surze wp(57lv),ale nie za bardzo wiem jakie bony w eq na mamrur są najlepsze,więc nie wiem jakie eq wziąć.

 

BROŃ:FMS-mam =9 śr.17% styknie,czy koniecznie kupić z lepszymi śr.?

ZBROJA:YING-YANG+9,tutaj muszę wymienić bo się def na marmie nie liczy.Zbrojka z pż,tylko czy próbować wsadzać jakieś kd?

HEŁM:tutaj kompletnie nie wiem jakie bony,bo mam wyzywke+9

TARCZA:blok ciosów będzie chyba najlepszy,bo nie chce mi się bulić 8kk na nno

BRANSA:mam srebrna+9 ale nie wiem czy bd dobra

NASZYJNIK:tutaj nie wiem jakie bony.PŻ,krytyk,przeszywka?

KOLCE:ebo+9 czy jakieś z bonami?

BUTY:pż?

 

Chce expić w v2:

-ile powinienem mieć pż?

-jakie bony najlepsze?

 

dzięki za odp.

 

Serwer : Solar

Klasa i profesja:Sura WP

Poziom postaci: 57lvl

 

12k + hp sporo defa i jak cos to bon na zwierzaki by sie przydal ^^

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Witam ludziska.Zacząłem ostatnio expić ninją na marmurkach i przyznam że expi idzie całkiem miło.Postanowiłem zacząć też tak expić na surze wp(57lv),ale nie za bardzo wiem jakie bony w eq na mamrur są najlepsze,więc nie wiem jakie eq wziąć.

 

BROŃ:FMS-mam =9 śr.17% styknie,czy koniecznie kupić z lepszymi śr.?

ZBROJA:YING-YANG+9,tutaj muszę wymienić bo się def na marmie nie liczy.Zbrojka z pż,tylko czy próbować wsadzać jakieś kd?

HEŁM:tutaj kompletnie nie wiem jakie bony,bo mam wyzywke+9

TARCZA:blok ciosów będzie chyba najlepszy,bo nie chce mi się bulić 8kk na nno

BRANSA:mam srebrna+9 ale nie wiem czy bd dobra

NASZYJNIK:tutaj nie wiem jakie bony.PŻ,krytyk,przeszywka?

KOLCE:ebo+9 czy jakieś z bonami?

BUTY:pż?

 

Chce expić w v2:

-ile powinienem mieć pż?

-jakie bony najlepsze?

 

dzięki za odp.

 

Serwer : Solar

Klasa i profesja:Sura WP

Poziom postaci: 57lvl

 

W wyzywce najlepiej Regeneracja PŻ + Otrucie.

Na tarcze NNO jednak wyłóż te 8kk. Jeśli masz kasę to kup w innym przypadku weź ten blok ciosów min. 10%

FMS może być, chociaż przydałby się 25% w średnich.

Butki, chyba Ci samo PŻ starczy.

Do YY +9 wbij PŻ jeśli masz kasę na IS albo zmianki + dodania. Jak nie to sprzedaj i kup mglistą czy coś z pż i kd +3/ jeśli Cię stać to +4. Poziom ulepszenia zbrojki min. +6

E9mwj60.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...