Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@KungFuWoda

 

piszesz następny temat i post tutaj - bez sensu.

 

1.) 65-85

2.) krytyk, potwory, zwierzęta

3.) Czy potrzebny buff - jeśli masz dobre bony to nie. ale możesz zrobić full potwory + buff i bedzie spoko

4.) Chcę dedać je bez marmura . - nie widzę przeszkód - pod ścianę i bijemy ;P

5.) Posiadam trute 42 śr kd do expa 10% potwór . - dodaj 6/7 jeśli 10 potwory jest jest w 6/7 , śr spoko

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server PANDORAMT2

Wojo MENTAL 44 lvl pieniądze przeznaczone na ekwipunek 400-500kk

 

Mojej teraz EQ wygląda tak :

 

Kosa Bojowa +9 Bony : Szybkość ataku +27 Silny przeciwko Zwierzętom 15% Energia życiowa +9 Silny przeciwko nieumarłym 15% silny przeciwko diabłą

 

Śmiert.Zbroja płytowa +9 bony : Odporność na ogien 15% 12% bedzie dodawany do PŻ Odporność na bronie dwuręczne 15% odporność na magie 10%

 

Tradyc.Hełm +9 bony : 0

 

Bojowa tarcza +9 bony : 0

 

Drewniana bransoleta + 9 bony : Szybkosc ataku +5 Max wytrzymałości +500 odporność na ogień 10% szansa na kradzież PE30% Silny przeciwko zwierzętom 15% Max PŻ 2k

 

Skórzane Buty +9 bony :Szybkość ruchu 15% Max Pż 1500k PŻ Szansa na spowolnienie 5% odporność na sztylety 10% obrona 30%

 

Złoty naszyjnik +9 bony : Szybkość zaklęc +9 doporność na strzały +10 szansa na bonus DOś 10% Szansa na przyszywające Uderzenie 5% Maź PŻ 1500 Silny przeciwko szamanom 15%

 

Ebonitowe Kolczyki +9 Bony : Siła 12 Max PŻ 1650 Odpornosc na trucizny Wachlarze i nieumarłym Szybkość ruchu 10%

 

PS.Sorry że sie rozpisałem :D :D

18706.png

 

35353.png

 

18590.png

 

31004.png

Opublikowano

Serwer: Eteor (s15)

Nick: hosTovskyy

Królestwo: Shinsoo

Poziom: 36

Profesja: Wojownik body

Inne: Nie mam narazie dostepu do kompa wiec opisze eq.

 

Helm:

Zelazny+9 ,brak bonusow

 

Bron:

Fms+9 Bony: Sr+31, um-9, 5 omdl, 20 zwierzeta, 3 spowolnienie. Kd woja+4, drugi slot czysty

Rib+9 Bony: Sr+32, um-9. Kd potwora i smierci+3

 

Zbroja:

Lwia+9 Bony: 1k hp. Kd deffa+3 drugi slot czysty

 

Kolczyki:

Ebonitowe+9 Bony: brak

 

Bransa:

Srebrna +9 Bony: brak

 

Buty:

Skorzane+0 Bony: 1k hp

 

Naszyjnik:

Miedziany+6 Bony: 500 hp

 

 

SKILLE:

Aura m2 - 2 do m3

Berek m2 - 1 do m3

Szarza 1pkt

 

Ku czytan codziennie.

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Serwer: Eteor (s15)

Nick: hosTovskyy

Królestwo: Shinsoo

Poziom: 36

Profesja: Wojownik body

Inne: Nie mam narazie dostepu do kompa wiec opisze eq.

 

Helm:

Zelazny+9 ,brak bonusow

 

Bron:

Fms+9 Bony: Sr+31, um-9, 5 omdl, 20 zwierzeta, 3 spowolnienie. Kd woja+4, drugi slot czysty

Rib+9 Bony: Sr+32, um-9. Kd potwora i smierci+3

 

Zbroja:

Lwia+9 Bony: 1k hp. Kd deffa+3 drugi slot czysty

 

Kolczyki:

Ebonitowe+9 Bony: brak

 

Bransa:

Srebrna +9 Bony: brak

 

Buty:

Skorzane+0 Bony: 1k hp

 

Naszyjnik:

Miedziany+6 Bony: 500 hp

 

 

SKILLE:

Aura m2 - 2 do m3

Berek m2 - 1 do m3

Szarza 1pkt

 

Ku czytan codziennie.

 

naszyjnik sobie zmień na jakiś 1000/1500pż, reszta jest PRO :D

Opublikowano
Witam ;d

 

Ostatnio wygrałem na OX na serv Elite MT2 * przywołanie bossa ( zjawy tygrysa ) x30 ;d

i nie chce mi się ich sprzedawać itp więc pomyślałem że zrobię dropa i będę je dedał i szkaty sprzedawał ;d kilka pytań :

 

1.) Jak Najlepszy lvl na drop szkat z tego bossa .

2.) Jakie bony zrobić .

3.) Czy potrzebny buff

4.) Chcę dedać je bez marmura .

5.) Posiadam trute 42 śr kd do expa 10% potwór .

 

 

Posta kazał napisać PoweRade.

KD potwora się przyda, przeszywki, śmierci. Bony na trutkę, buff 20-30%+.

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa: Woj Body

Poziom: 56(rosnie)

Kasa: 40kk

eq1.png

Okrągłą zrób na +7/+8

Ebo na +8/+9

Buty i naszyjnik 1500pż ; P

 

 

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

Serwer ; Syriusz

Klasa ; Sura WP

Poziom ; 34

Kasa ; 100-200 kk

Dodam ze KU czytam codziennie ale nie chce wejsc na m2 ;/ I fory robione sa przy uzytym skilu czarowana zbroja i czarowane ostrze ;)

post-377508-0-90026700-1314496848_thumb.png

 

post-377508-0-38578100-1314496875_thumb.png

Opublikowano

Serwer: s20

Klasa i profesja: wp

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: cos kolo 10kd

 

Ja w zasadzie tylko o bron chcialem zapytac.

Zamierzac isc tym 54lvlem do v2 i tam 61dobic. Mam 2 fmsy i chce wziac tylko jeden.

 

Pierwszy fms to 34sr kd potwora i smierci+3. Sam fms+9

Drugi jest +9, 17 sr 10 penetra 10 krytyka i do tego kd penetra i krytyka+4.

Trzeci jest+6 ma sr 27, ale 12 int i 6 sily. Bez kd ale moge na sile +4 wlozyc.

 

Dodam ze bez fmsa mam 106 int.

 

 

FMSa biore jednego z racji miejsca na poty, bo nie zamierzam wchodzic i wychodzic do v2 jak glupi, tracac kase na SM, badz 1kkk na przepustke :)

 

OMG.TECZA!

Opublikowano

Serwer: s20

Klasa i profesja: wp

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: cos kolo 10kd

 

Ja w zasadzie tylko o bron chcialem zapytac.

Zamierzac isc tym 54lvlem do v2 i tam 61dobic. Mam 2 fmsy i chce wziac tylko jeden.

 

Pierwszy fms to 34sr kd potwora i smierci+3. Sam fms+9

Drugi jest +9, 17 sr 10 penetra 10 krytyka i do tego kd penetra i krytyka+4.

Trzeci jest+6 ma sr 27, ale 12 int i 6 sily. Bez kd ale moge na sile +4 wlozyc.

 

Dodam ze bez fmsa mam 106 int.

 

 

FMSa biore jednego z racji miejsca na poty, bo nie zamierzam wchodzic i wychodzic do v2 jak glupi, tracac kase na SM, badz 1kkk na przepustke :)

 

Jakbyś miał trochę kaski niepotrzebnej :D to sobie zrób tego trzeciego na +9 na bodziach, wsadź kd+3, najlepiej potwora i powtórki i radze do v2 z buffem min. 30% na kryta, możesz sobie kogoś namówić albo własnego zrobić, expisz go do 25lvl, ładujesz full int, sklille pomoc m a potem błogo, bierzesz całe eq potów i na to samo wychodzi jakbyś po poty leciał swoją postacią , a te pare sm na przepustkę to na reklamach można spokojnie zarobić.

Opublikowano

up ty lepiej nie radź ... Kd +3 do fmsa?? po chuj to tylko obniża jego wartość.

 

 

a co do :

 

Serwer: s20

Klasa i profesja: wp

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: cos kolo 10kd

 

Ja w zasadzie tylko o bron chcialem zapytac.

Zamierzac isc tym 54lvlem do v2 i tam 61dobic. Mam 2 fmsy i chce wziac tylko jeden.

 

Pierwszy fms to 34sr kd potwora i smierci+3. Sam fms+9

Drugi jest +9, 17 sr 10 penetra 10 krytyka i do tego kd penetra i krytyka+4.

Trzeci jest+6 ma sr 27, ale 12 int i 6 sily. Bez kd ale moge na sile +4 wlozyc.

 

Dodam ze bez fmsa mam 106 int.

 

 

FMSa biore jednego z racji miejsca na poty, bo nie zamierzam wchodzic i wychodzic do v2 jak glupi, tracac kase na SM, badz 1kkk na przepustke

 

wypisz reszte eq jakie masz to powiem ci wogóle czy dasz rade

fs_pc.png


Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 30

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

j0ve4w.jpg

 

Mam zamiar kupić smiertelke +9 kd +3/+4.

 

WSZYSTKIE STATY SĄ BEZ SKILLI i EKWIPUNKU!!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer: Kronos

Klasa i profesja: Sura Wp

Poziom postaci: 63

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 230kk

Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.

http://imageshack.us/photo/my-images/560/surkawp.png/

 

 

 

Sorki musiałem dać nowego ss-a bo wcześniej dałem bez eq ^^

[skille są wyłączone]

 

Przede wszystkim zmień hełm ... Nie znam cen na tym serwerze więc nie wiem ile chodzi wyzywka +9, ale jeżeli Cię stać to kup jeżeli nie to lej metki 55/65 na Sohan i zarób na wyzywkę.

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Serwer: Feniks

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1 kamyk duchowy

 

Lvl: 54

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m3 wir m3 berserk m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak MiliTARA

Ilość defa (obrony): 412

Używam bota: /Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: smocza +9 kd deffa +3 i speeda +3

Broń: rib +9 sr 32 kd smierci +3

Hełm: żelak+9

Tarcza: okrągla+9

Buty: 1.5khp

Akcesoria: ebo+9, naszyjnik 1.5k hp i bransa też 1.5k hp

 

mam 12.2k hp

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Serwer: Serwandes ( s 16 )

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 67

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

fotoys.jpg

eq;

duchowna +9 czysta

egzo +9 kd woj +4 i spalone

ebo 9 branza 500 pz

naszyjnik 500pz

buty 1.5k pz

zamkowy +6

lwia +9

 

Co zrobić , by ogarniać spot w v2 zarówno dt (skille robie na okrągło)?

 

Nie oddałem żadnego biologa ;p

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

Serwer: Serwandes ( s 16 )

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 67

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

fotoys.jpg

eq;

duchowna +9 czysta

egzo +9 kd woj +4 i spalone

ebo 9 branza 500 pz

naszyjnik 500pz

buty 1.5k pz

zamkowy +6

lwia +9

 

Co zrobić , by ogarniać spot w v2 zarówno dt (skille robie na okrągło)?

 

Nie oddałem żadnego biologa ;p

 

 

No jeżeli chcesz brać spota w v2 i ogarniać dt to tak:

Do duchowej wsadź kd +4 deff/uchyłka/speed lub unik (dt)

Zakup lepszą broń - fms sr 35+ z kd +4

Kup ebonki lub łezki +9 z 20 na dt i slotami.

Bransa to lipa :) Zamień na srebrną lub b.złoto ze slotami - 20 dt :)

Naszyjnik - kup 1,5k - 2k

Buty - może być :) Aczkolwiek na dt polecam kozaczki +9 1/5k 2k

Wyzywka+9 20 dt starczy.

Tarcza na 61 najlepiej z intem i 20% na dt.

 

Oczywiście skile musiały by być m8-g1 i myślę że dasz radę spota z buffkiem tak 35%+ (z nieodpychaniem z konia dasz radę spota - dodam ,że nie widać tego jeżeli jestes osobą 3cią :) )

Musi być militar z cięciem siodła do lurowania i uciekania ze spota.

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Odpowiedź na [Pytanie] pana: wyj3bisty3rr0r

 

Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:

Po 1. Koń bojowy ;p

Po 2. Dropiłbym na metkach w m2 i nie wbijał 37lvl !

Po 3. Kupiłbym:

- smocza+9

- Ebo+9

- akcesoria po 1,5k hp

- żelak+9,

(w srebrną branse nie inwestuj ponieważ jest droga, lepiej kupić z 1,5k hp w podobnej (czasem tańszej cenie))

Za te 50kk to praktycznie nic nie kupisz, Tylko możesz w Konia Bojowego zainwestować!

Podropisz w m2 z dwa miechy i masz całe ładne eq ;]

 

Daj +

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Serwer: Eteor

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Około 4-5 kamyków( łowię na FB )

 

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne Ciało m3 , Duchowe uderzenie m3

Posiadam Konia Bojowego: 7lv konia, bojowiec w drodze :)

Ilość defa (obrony): ~475

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Fishbot, nieodpychanie z konia kiedy go zrobię

 

EQ

 

 

Zbroja: Śmiertelna+9 kd deffa+3 i spalony

Broń: Rib+9 sr 32 kd potwora i smierci+3

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Bojowa+9 / Okrągła +7

Buty: 1.5k hp

Kolczyki: Ebonitowe+9 3 przetopy

Bransoleta: Srebrna+9 3 przetopy

Naszyjnik: 1.5k hp

 

Inne: Kiedy zrobię bojowca tą postacią będę dropił w m2 a innymi 3 fishbotował. Stanę z lv aż silne ciało i duchowe wejdą na minimum m7. Do tego czasu powinienem zarobić na eq do 61lvla i książki dla siebie i buffa.

 

 

 

/dodaj ss

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

serwer: Almanach (s.7)

Klasa: Sura WP

Lvl : 45

Skille : Czar.zbroja M5 czar. Ostrze M7 Strach 10 pkt

Posiadam Boja

Kwota na korekte EQ: ok. 400 kk

SS EQ

http://imageshack.us/photo/my-images/27/85461855.jpg/

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Legenda
Opublikowano

@Tape

 

serwer: Almanach (s.7)

Klasa: Sura WP

Lvl : 45

Skille : Czar.zbroja M5 czar. Ostrze M7 Strach 10 pkt

Posiadam Boja

Kwota na korekte EQ: ok. 400 kk

SS EQ

http://imageshack.us/photo/my-images/27/85461855.jpg/

 

Ekwipunek masz dobry jak na ten lv. Moim zdaniem nie ma co zmieniać. Teraz rób skile.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

serwer: Grymuar(s.6)

Klasa: Wojoweni Body

Lvl : 45

Posiadam Boja

Kwota na korekte EQ: ok. 300-350 kk.

245t.png

 

 

Oczywiście moge coś wymienić za coś np. fms za rib.

Wiem że mało kasy.

 

 

Powieccie ile potrzeba kasy i co kupić jak zarobić i ile mi to zajmie.

 

@Down

 

Ile może to kosztować , ebo na +9 i jak zarobić fishbotem?

Nie chce mi się 10 kont do łowienia zakaładać i wbijać 30.

Ulepszałem u kowala i na 7 a drugie na +5 zwaliło :(

Opublikowano

ebo+4 tak mnie razi że muszę się przyczepić:P

Po cholerę tego nie ulepszasz na+9?:D Albo sobie nie kupisz?;d

Skile wbija aure na m3 chociaż;d

//za duża sygna

//Gejoning

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A więc mam sure wp lv 35+. I chciał bym zrobić go dosyć dobrego.

Moje eq:

fms 9 sr 10 kd potwor 3

yy9 kd def 3

5katna 7

wyzywka 5 byle jaka bo wgl nie mialem.

czarowne na m7 wir m4 zbroja 1

def 260 cos.

atak wale po 700 na psach.

2,9 hp i 2,7 pe.

 

Chce żeby postać była w miarę dobra, nie mam na razie wgl kasy, jak zarobić? Gdzie najlepiej na DH biegać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...