Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mam sure wp lv 35+. I chciał bym zrobić go dosyć dobrego.

Moje eq:

fms 9 sr 10 kd potwor 3

yy9 kd def 3

5katna 7

wyzywka 5 byle jaka bo wgl nie mialem.

czarowne na m7 wir m4 zbroja 1

def 260 cos.

atak wale po 700 na psach.

2,9 hp i 2,7 pe.

 

Chce żeby postać była w miarę dobra, nie mam na razie wgl kasy, jak zarobić? Gdzie najlepiej na DH biegać?

 

Więc tak ,zakup lepszego fmsa sr +25 wyzywka koniecznie +9 do tego mało masz hp polecam dokupic itemki z 1.5-2k hp

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: Monolit (12)

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 46

Pieniądze przeznaczone na korektę ekwipunku: ~500KK

 

beztytuuwh.png

Silne zaraz M7 (zostało 1KU)

 

Expie na waithacku, aktualnie biore okolo 25-30 ezo kolo świątyni (duzy spot), mam potując 8-9K HP.

 

Chciałbym spokojnie expić w v1, narazie biore max 3-4 grupy słabszych potworów, długo bije moby.

Opublikowano

Serwer: Monolit (12)

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 46

Pieniądze przeznaczone na korektę ekwipunku: ~500KK

 

beztytuuwh.png

Silne zaraz M7 (zostało 1KU)

 

Expie na waithacku, aktualnie biore okolo 25-30 ezo kolo świątyni (duzy spot), mam potując 8-9K HP.

 

Zakup lepszego ribka sr +25 do tego jesli masz kase eq z wyższym bonem na hp niz 1k

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Witam. Mógłby mi ktoś napisać jakie eq potrzeba na ubicie najsilniejeszego bossa małp? Postać na niego to bd mental, aha i jak rozłożyć skille ;p

kuzyk2.png
Opublikowano

Serwer: Phobos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 3 kamole = ponad 600kk

Screena nie mam ale opis:

 

Silne m6, Duchowe m6, tąpnięcie m3, reszta po 1.

EQ:

Rib + śr 12 kd woja +3 i potwora +3

Smoczka +9 kd uchyłki i deffa +3

Ebo +9 (zrobione na dt)

Srebrna +8

Butki 1k pż

Naszyjnik 1k pż

Żelak +7 10% na dt

Koń bojowy

550 deffa

 

 

Chciałbym aby ta postać była dobra zarówno do dt jak i w większym stopniu do expa w v1/v2

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

@up miały być screeny...ale dobra:

-Riba kup lepszego a tego sellnij bo malutkie śr i kd słabe...najlepiej kup jakieś 25+ a najlepiej 30+

-Srebrną na +9 zrób lub jakąś branze 1000hp+ kup.

-Żelak na +9 i powinno być dobrze

Skille masz nawet dobre tylko wbijaj silne bo ci się najbardziej przyda.

lamziook.png
Opublikowano

Serwer: Phobos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 3 kamole = ponad 600kk

Screena nie mam ale opis:

 

Silne m6, Duchowe m6, tąpnięcie m3, reszta po 1. Wbijaj silne do G, duchowe do m7.

EQ:

Rib + śr 12 kd woja +3 i potwora +3 Kup lepszego riba min. średnie +20%

Smoczka +9 kd uchyłki i deffa +3 Ok.

Ebo +9 (zrobione na dt) Ok.

Srebrna +8 Zrób +9

Butki 1k pż Spróbuj załatwić 1,5k

Naszyjnik 1k pż @To samo co UP

Żelak +7 10% na dt Postaraj się o 10/20% na dt + trucie

Koń bojowy

550 deffa

 

 

Chciałbym aby ta postać była dobra zarówno do dt jak i w większym stopniu do expa w v1/v2

Opublikowano

Serwer: Alamanach S7

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 69

Pieniądze przeznaczone na korektę ekwipunku: ~300KK

 

 

Witam, zapytam wprost. Ile muszę miec deffa, pz, lvl itd żeby utrzymać spota na pieczątkach? Nie zależy mi na ataku, bo lecę z kumplami (bodziaki) więc oni wszystko wytną, moim zadaniem jest zebranie spota. Gram na WH więc jako takie dmg też tym mobom pocisne. Obecnie moje eq wygląda tak:

Egzo +9 kd +3

Duchowa +9 defa +3

Rogowy +6

Lwia Tarcza +9

Ebo +9 ze slotami

Branza 10% do PZ

Zloty Naszyjnik +7 1000 pz (z przetopami da okolo 10% abs na strzaly)

Butki 1000 pz / mam tez kozaki +9 (bez bonow)

 

ostrze m5, czarowane m6, strach m3 ale czytam codziennie, tylko wchodzić jakoś nie chcą

 

Co zmienić żeby nie dedać na spocie? Mam około 11k pz i jakies 600 deffa, pamiątki są jeszcze do oddania i skille też do wbicia. ;D Nie spieszy mi się, więc skille do G dobiję i pamiątki/matowce też skonczę zanim się za to dt wezmę. Piszcze swoje opinie na ten temat, pozdrawiam.

 

Screenów nie robiłem, bo obecnie piszę z innego kompa, nie mam tam metina, więc nie zrobię screenów. Myślę, że obejdzie się bez tego.

 

Serwer: Monolit (12)

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 46

Pieniądze przeznaczone na korektę ekwipunku: ~500KK

 

beztytuuwh.png

Silne zaraz M7 (zostało 1KU)

 

Expie na waithacku, aktualnie biore okolo 25-30 ezo kolo świątyni (duzy spot), mam potując 8-9K HP.

 

Chciałbym spokojnie expić w v1, narazie biore max 3-4 grupy słabszych potworów, długo bije moby.

 

 

Misiek. czemu tak dziko skille rozdawałeś? Nie lepiej wymaxować już duchowe i hmm.. powiedzmy tąpkę..? tak to juz bys powoli wbijał te KU i jakos by szło do G.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer: Monolit

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 68

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 20 kamieni duchowych/skile-1kkk

post-318148-0-96600500-1324624887_thumb.png

Witam.Mam zamiar kupic stal +4 5 bon kd +4, lecz troszke musze jeszcze pozbierac . I nie wiem czy lepiej stal?bron? czy eq z abs itd? czy skile do g? co mysliscie co zmienic najpierw? ;d Chcialbym ta postac bardziej pod pvp robic.Mialem zamiar kupic stalke a pozniej tarcze +9 na woja/ninje i absy a w miedzy czasie skile ;d

 

Moje skille

aura m6

berek m8

wir miecza-m7

trzystronne-1 pkt

szarza-reszta pkt

 

eq:

boga+9 kd defa/uchylki+4i spalony

Ebo+9

naszyjnik 1500pz i 2 na miecze

Butki 1500pz

S.Branza+9

Lwia tarcza +9

Parta +8 kd spalone

Opublikowano

@up zakup lepiej dobrego riba śr 40+, a potem trutę. Rozwijaj dalej skile. Reszta Eq dobra, chociaż mógłbyś znaleźć dobrą branzę od 54 z 2k hp.

Opublikowano

Serwer: Monolit

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 68

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 20 kamieni duchowych/skile-1kkk

post-318148-0-96600500-1324624887_thumb.png

Witam.Mam zamiar kupic stal +4 5 bon kd +4, lecz troszke musze jeszcze pozbierac . I nie wiem czy lepiej stal?bron? czy eq z abs itd? czy skile do g? co mysliscie co zmienic najpierw? ;d Chcialbym ta postac bardziej pod pvp robic.Mialem zamiar kupic stalke a pozniej tarcze +9 na woja/ninje i absy a w miedzy czasie skile ;d

 

Moje skille

aura m6

berek m8

wir miecza-m7

trzystronne-1 pkt

szarza-reszta pkt

 

eq:

boga+9 kd defa/uchylki+4i spalony

Ebo+9

naszyjnik 1500pz i 2 na miecze

Butki 1500pz

S.Branza+9

Lwia tarcza +9

Parta +8 kd spalone

 

Doexp tą partą do 75 i potem zakup trute sr +30 do tego zakup + koksaj skile

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Monolit

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 68

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 20 kamieni duchowych/skile-1kkk

post-318148-0-96600500-1324624887_thumb.png

Witam.Mam zamiar kupic stal +4 5 bon kd +4, lecz troszke musze jeszcze pozbierac . I nie wiem czy lepiej stal?bron? czy eq z abs itd? czy skile do g? co mysliscie co zmienic najpierw? ;d Chcialbym ta postac bardziej pod pvp robic.Mialem zamiar kupic stalke a pozniej tarcze +9 na woja/ninje i absy a w miedzy czasie skile ;d

 

Moje skille

aura m6

berek m8

wir miecza-m7

trzystronne-1 pkt

szarza-reszta pkt

 

eq:

boga+9 kd defa/uchylki+4i spalony

Ebo+9

naszyjnik 1500pz i 2 na miecze

Butki 1500pz

S.Branza+9

Lwia tarcza +9

Parta +8 kd spalone

 

Polecam pokombinować z bronią . Jeśli chcesz riba musi mieć 30% śr min. Ja bym ulepszył partę na +9 i wrzucił kd+4 .

Opublikowano

Siemka,

co zmienic w eq żeby szybciej ubijac metki morderstwa oto moj sprzet :

woj mental 75lvl (1 konar do oddania)

silne g1 walniecie g1 duchowe m10, topka m8

eq:

truta +6 sr 25% um -9% kd+4 potwota smierci

stal +4 3x kd+4

maska strachu +7

ebo+9

buty z brazu +2 1500k hp

ametystowy +4 2k hp

naszynnik z nieb. łez +5 2k hp

lwia tarcza +9

mam 797 defa z silnym .

posiadam buffa 27%

co wymienic w eq jakos w miare niedrogo zeby szybciej je ubijac?

Opublikowano

Siemka,

co zmienic w eq żeby szybciej ubijac metki morderstwa oto moj sprzet :

woj mental 75lvl (1 konar do oddania)

silne g1 walniecie g1 duchowe m10, topka m8

eq:

truta +6 sr 25% um -9% kd+4 potwota smierci

stal +4 3x kd+4

maska strachu +7

ebo+9

buty z brazu +2 1500k hp

ametystowy +4 2k hp

naszynnik z nieb. łez +5 2k hp

lwia tarcza +9

mam 797 defa z silnym .

posiadam buffa 27%

co wymienic w eq jakos w miare niedrogo zeby szybciej je ubijac?

 

Ulepsz trute/łykaj rosy/zakup bony z wartością ataku

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Sura Weapon

Poziom postaci: 37

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Jakieś 950kk, może więcej, a to zależy czy uda mi się opchnąć kilka wirków i berków

Skille : Czarowane ostrze M2 brakuje jedno do M3. Zbrojka M2 również jedno do M3. Strach 1, Smoczy Wir 1

Głównym celem jest to abym bez większych problemów dał radę na BO. Proszę również aby nie było postów typu kup FMS śr 40+. Bo te ciężko zbierane yangi muszą mi starczyć.

Mam konia bojowego.

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

http://imageshack.us/photo/my-images/192/metin2client20111228163.png/

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Sura Weapon

Poziom postaci: 37

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Jakieś 950kk, może więcej, a to zależy czy uda mi się opchnąć kilka wirków i berków

Skille : Czarowane ostrze M2 brakuje jedno do M3. Zbrojka M2 również jedno do M3. Strach 1, Smoczy Wir 1

Głównym celem jest to abym bez większych problemów dał radę na BO. Proszę również aby nie było postów typu kup FMS śr 40+. Bo te ciężko zbierane yangi muszą mi starczyć.

Mam konia bojowego.

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

http://imageshack.us/photo/my-images/192/metin2client20111228163.png/

Za te pieniądze wyposaż się w jakiegoś fms +9 sr 25+ oraz jakieś itemki z pż. Jeśli coś zostanie spróbuj wyczaić jakiś hełm z bonem na orki. Pozdrawiam

1329762369-U274919.png
Opublikowano

Serwer: Gromo

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 55

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 170KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

beztytuuhkw.png

 

Sellnij złoty +9 i skombinuj jakiś inny, może 1-1,5k do HP. Jak sellniesz nasior bedzie 400kk a za to spokojnie kupisz z hp nasior

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

@zZziom1

 

 

warn ;p

 

 

@schittset

 

naszyjnik + zbroja z 1/1.5/2k hp

 

czytaj KU

 

 

i dobrze by bylo jak bys mial ribka/fms +9 sr +30 z kd+3/+4

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Klasa i profesja: Sura Black Magic

Poziom postaci: 48-50

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 300KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

 

screnc.png

 

 

Co mam sprzedać i zmienić? tylko eq już na wyższe lev mogą też być oczywiście...

Opublikowano

@up Kup naszyjnik z 500, 1k lub 1,5k hp . Tarcze wymień na okrągła +6 , 7 . Postaraj się o FMS'a Śr +25 . Kupuj i czytaj Ku

Opublikowano

Profa: wojownik mental

Lvl: 37+

Kaska 110kk+

SS:

[url="http://w762.wrzuta.pl/obraz/7FuUQTIGGMH/eq_i_skille"]http://w762.wrzuta.pl/obraz/7FuUQTIGGMH/eq_i_skille[/url]

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...