Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

1. fotki nie działają,

napisz po prostu co masz i z jakimi bonami.

 

 

Zbroja :

Twarzy ducha +9

 

Odporność Wiatr - 10%

Wartość ataku - +40

9% obżeń do pe

Szybkość zaklęcia +15%

Odpornośc magia 15%

pe - +500

Przeszywka 10%

 

Naszyjnik

Ametystowy +9

Szybkośc zaklęcia 24%

regeneracja pż - 56%

regeneracja pe - 15%

odpornośc strzały - 10 %

odporność sztylety - 10 %

odporność miecze - 15%

podwójna ilosc yang - 10%

Silny sura - 15%

wartość - 250 ataku

 

Tarcza

Sokoła +9

odpornośc woj - 20%

odbicie ciosu - 15%

Zwierzęta - 15%

Spowolnienie - odpornośc

omdlenie - odpornośc

int. +12

sił. - +10

Przeszywka 10%

 

Kolczyki

Z niebiańskich łęz +9

Int. +14

Krytyk - 5%

Nieumarli - 15% - Silny

Zwierzętom - 15% - Silny

Strzały -15 %- odporny

wachlarze - 10% - odporny

trucizny 15% - odporny

Ninja -15% - Silny

250 - ataku

 

Buty

Ognistego ptaka +9

Szybkość ataku - 15%

Bonus doś - 10%

pż - 2k

spowolnienie - 10% -szansa

omdlenie - 10% szansa

 

Miecz

Egzorcysty +9

Szybkość zaklęcia 15%

Orki - 15% - Silny

int. +6

Przeszywka - 10%

Krytyk - 10%

250 ataku

Wojownik 15% -silny

Kd : Smierci , penetracji , wojownika all +5

 

Branzoleta

Z białego złota +9

Zwierzęta - 15%

wiatr - 10-% - odporność

Krazież Pe - 40%

Diabły - 15% - silny

błyskawice 10% - odporny

250 ataku

ninja 15% - odporny

 

To tyle... uff

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

do tarczy zrob max inta + bon na ludzi(pół ludzi zalezy od serwa ) / branza magja + ludzi / naszyjnik max hp + z 2 abs po 10/15 /kolce bon na ludzi + z 2 abs po 10/15 /miecz max inta + ludzi /zbrojka / max pz + magja + wartosc ataku / buty max pz + kryt + z 2 absy po 10/15 / helm max ludzi + magji . Mysle ze teraz bedziesz koksil pozdro :)

Zbieram - !

Opublikowano

@up

napisz tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/263857-szukasz-przyjaci-do-grygraczy-do-gildiipomocy-na-serwerze-lub-potrzebujesz-pomocy-z-zadaniem-zajrzyj/

Opublikowano

Serwer:Phobos

Klasa i profesja: ninja Dagger

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 270kk+ mam jeszcze dropka to mogę jeszcze dorobić troszkę

http://imageshack.us/f/836/eqninja2.png/

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do4story przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowałem sie na postac na4story napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisałem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając

słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

Ps. jak oni to robią czy ja tez tak mogę muszę kopić korbę czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Opublikowano

Serwer:Phobos

Klasa i profesja: ninja Dagger

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 270kk+ mam jeszcze dropka to mogę jeszcze dorobić troszkę

http://imageshack.us...6/eqninja2.png/

kup ebo min. +6/7

kup eq ok. 1k hp

a jak już to zrobisz to wymień kozy z lepszymi średnimi/umkami z dopłatą i 5kontną lub na 41 lvl czarną okrągłą +6/7/8

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Pieniądze i kamienie duchowe będą ;]

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

61615493.png

 

Żeby nie bylo :

Ja zostaje na 35 lvl.

Berek wbijam na G1 i pozniej aure na G1.

Fms ma sr 40+ a rib 30+.

Ebo i srebrna bransa +9 planowane do kupienia.

NOWY NICK : AgoN901

Opublikowano

Serwer: PhantosKlasa i profesja: Wojownik BodyPoziom postaci: 35Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Pieniądze i kamienie duchowe będą ;][Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]61615493.pngŻeby nie bylo :Ja zostaje na 35 lvl.Berek wbijam na G1 i pozniej aure na G1.Fms ma sr 40+ a rib 30+.Ebo i srebrna bransa +9 planowane do kupienia.

 

zrób ebo +9.

zrób bony lub kup żelaka i 5kontną z bonami.

znajdź również branze z min. 1k hp

Opublikowano

Witam mam surę 73lvl BM 4x g1. I mam eq: Szpon +8 kd woja +3 i spalone. buty,branza 1k hp . Lwia tarcza +7 . duchowa +6

 

A chce eQ dla sury BM mam 73vl, co wymienić za to eQ? NIŻEJ !

 

 

Fms+9 sr -16 um 9 kd woja +3

 

Smocza zbroja +9 kd +3

 

Zelazn helm +9

 

srebrna branzoleta +9

 

piecikątna tarcza +7

 

ebonitowe kolczyki +7

 

buty +9 oraz +1 z 1000pz

 

i wiele innych

 

41%abs na broń dwuręczna

 

35% na miecze

 

20%na sztylety

 

i 85kk

Opublikowano

Witam mam surę 73lvl BM 4x g1. I mam eq: Szpon +8 kd woja +3 i spalone. buty,branza 1k hp . Lwia tarcza +7 . duchowa +6

 

A chce eQ dla sury BM mam 73vl, co wymienić za to eQ? NIŻEJ !

 

 

Fms+9 sr -16 um 9 kd woja +3

 

Smocza zbroja +9 kd +3

 

Zelazn helm +9

 

srebrna branzoleta +9

 

piecikątna tarcza +7

 

ebonitowe kolczyki +7

 

buty +9 oraz +1 z 1000pz

 

i wiele innych

 

41%abs na broń dwuręczna

 

35% na miecze

 

20%na sztylety

 

i 85kk

 

 

Za 85kk wiele nie zmienisz.

 

Abs i eq z pż zostaw, a resztę sprzedaj i wtedy kup coś na bm.

Opublikowano

Postać : Wojownik

Profesja : Body

lvl : 47

 

EQ:

EBONKI+9 x3 sloty wolne, 20% na orki, i 6% na zwierzaki

buty 1500 hp

naszyjnik 1500 hp

bransa 1000 hp

rib+9 um 14 kd woja i ninji+3

żelak+9

okrągła tarcza+8

smocza+9 kd deffa i speeda+3

 

Dostosuje się, kamieniami duchowymi .

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Postać : Wojownik

Profesja : Body

lvl : 47

 

EQ:

EBONKI+9 x3 sloty wolne, 20% na orki, i 6% na zwierzaki

buty 1500 hp

naszyjnik 1500 hp

bransa 1000 hp

rib+9 um 14 kd woja i ninji+3

żelak+9

okrągła tarcza+8

smocza+9 kd deffa i speeda+3

 

Dostosuje się, kamieniami duchowymi .

 

Kup jakiegoś riba/fmsa z sr 25+, reszte eq masz dobre.

Opublikowano

Nimfe na +9 i kd powbijaj do expa , kup sobie żelazny +9 buty,naszyjnik 2k hp embo i srebna na +9 i jak sie uda zrób boga na +9 i wbij kd defa uchylki i witala.

 

PS: Czytaj Ku i bedzie Good : P

 

 

Oczywiscie jak będzie kasa bo za 30kk to ty za dużo nie na 'Wojujesz' ; p

 

To Do Krzynio93

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@turbomezo Przede wszystkim zmień broń na jakiegoś Riba+9 sr +15% Wbij/Kup Ebo+9 i Spróbuj kupić Biżuterie z minimum 1,5kHp i będzie dobrze Ale staraj sie też czytac KU ;d

Opublikowano

Serwer: Elares

Klasa i profesja: Ninja Dager

Poziom postaci: 40-61 (nie wiem jak kumpel podexpi ;p )

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 3kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

post-359422-0-52565900-1310807733_thumb.jpg

Opublikowano

@UP

jak masz 3kkk na wydanie to kup

zbroje na 61+6/7/8 najlepiej 1-1,5k hp

tarcze na 61lvl +9

maske +8/9

branze 1-1,5k hp

naszyjnik 1-1,5k hp

ebo +7/8/9

kup koziki +9 sr +15

i skille minimum do m4

(Za bardzo nie wiem ile sa warte te itemki )

reflink

Opublikowano

Serwer: Gromo

Klasa i profesja: ninja dagger

Poziom postaci: 36

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 700KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

nie moge cos ssa wrzuicic to napisze

srebna +9

naszyjnik i buty po 1500pz

maska kolcza +7

kozy +9 sr 20

zasadzka m6

wirek m3

czerwone ubranie +9

Legenda
Opublikowano

13666457633682406168.png

 

Jeszcze pytanie, czy to dobre itemy jak na ten lvl dla daggera czy syf ?

Gdzie takim czymś expić ?

Do wydania mam: 1.604.940 yang.

Pozdrawiam.

 

Za tyle pieniędzy nic nie zrobisz. Zainwestuj 15zł w allegro i kup 2kkk. Zmień hełm na przynamniej +6, zbroję na przynajmniej +6, ebony +8/9, naszyjnik 1k hp+, buty 1k hp+, srebna bronzoleta +8/9 lub z białego złota +7/8 i tarczę na okrogła +6/7

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Legenda
Opublikowano

a z tymi kozikami to do którego lvl biegać ?

 

Nawet do 65 jeżeli będzie Ci w nich dobrze szło.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...