Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Profa: wojownik mental

Lvl: 37+

Kaska 110kk+

SS:

[url="http://w762.wrzuta.pl/obraz/7FuUQTIGGMH/eq_i_skille"]http://w762.wrzuta.pl/obraz/7FuUQTIGGMH/eq_i_skille[/url]

 

Załatw ebo +9, a eq wymień na 1,5k/2k hp zamiast 1k.

1356721310-U739101.png

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: Onyks

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 45

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 200kk+

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

uhvz.jpguheh.jpg

 

axkh.jpgkiny.jpg

 

qzfi.jpgifri.jpg

 

okxf.jpgufsk.jpg

 

savo.jpgvcfs.jpg

 

Napiszcie co mam zmienić/kupić i wgl, dysponuje kwotą 200kk :]

Opublikowano

Serwer: Onyks

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 45

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 200kk+

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

uhvz.jpguheh.jpg

 

axkh.jpgkiny.jpg

 

qzfi.jpgifri.jpg

 

okxf.jpgufsk.jpg

 

savo.jpgvcfs.jpg

 

Napiszcie co mam zmienić/kupić i wgl, dysponuje kwotą 200kk :]

 

Na początek ribka kup potem ulepsz/kup zelka i tarcze +9, eq 2k hp i na koniec skile wbijaj.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Sura Weapon

Poziom postaci: 50

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Około 250kk.

Jako ,że nie jestem u siebie, a na obecnym komputerze nie mam zainstalowanego metina to nie mogę wstawić ss. Poza tym nie widzę żadnego sensu w tym gdyż przedstawię wam eq i stan skilli.

Eq:

-Wyzywający hełm +9

-Bojowa tarcza +8

-Mistyczna zbroja +9 (Kd obrony +4 i uchyłki +3)

-FMS +9 śr33.(Kd potwora +4, drugi spalony)

-Kryształowa bransoleta (1k pż)

-Ebonitowe kolczyki +9

-Buty z brązu (1k pż)

-Perłowy naszyjnik (1k pż).

 

Skille:

-Czarowane ostrze M4,

-Czarowana zbroja M5,

-Reszta strach.

Razem 410 defa i 9.2k pż.

Głównym założeniem korekt w ekwipunku jest to abym dał radę w trudnym lochu małp, w sali lorda. Chcę tam zostać aż uzbieram na eq na 61 lvl +9, więc dobrze by było abym nie brał po 3 grupki małp. Do dyspozycji będzie też buff 35 lvl (pomoc smoka, błogosławieństwo). Oczywiście dobiję 54 lvl, a w międzyczasie będę robił misję na konia militarnego.

Opublikowano

Serwer:Kronos s23

Klasa:Ninja Archer

Poziom:66+

EQ tylko chcem pod pvp wbije 70 (4 skile m ) .

Myślę o kupieniu 1,5kkk-2kkk yangów.

Eq:

Orkowy+8

Fms sr 29 z kd

Funckja +9 z kd

Ebo +9

Srebna+9 3 sloty

Naszyjnik z lez +0 30% rege pz

Buty ptaka+7

Luk smoka +8 z kd

Lwia+7

Skile:

Ognista-m7

Trutka-m7

Powtarzalny-m5

Bezszelestny-14

Deszcz-0

Obrona-485

Oddałem juz 10 ksiąg . Kon militar. 9,6k hp

Opublikowano

Mam problem z wojem 70. Mam skille aura m3 berek m5 i wir m3(wiem slabe). Moje eq to stalka +6 uchylka,def +4 ; zelak +9 ; ebo+9 ; srebrana +9 ; buty 1k pz : naszyjnik 1,5k pz ; magnet + 7 kd penetry moba i krytyka +3. Daje to powyzej 520 defa. Niestety biore 2-3 grupki w v2. Jakas rada do zmiany eq? Ile defa trzeba do all spota w v2?

Opublikowano

Mam problem z wojem 70. Mam skille aura m3 berek m5 i wir m3(wiem slabe). Moje eq to stalka +6 uchylka,def +4 ; zelak +9 ; ebo+9 ; srebrana +9 ; buty 1k pz : naszyjnik 1,5k pz ; magnet + 7 kd penetry moba i krytyka +3. Daje to powyzej 520 defa. Niestety biore 2-3 grupki w v2. Jakas rada do zmiany eq? Ile defa trzeba do all spota w v2?

W sumie to defa powiano starczyć problem polega w twoich skilach

Co bym zmienił bron na 100% jako body powinieneś mieć jedno rękę i biegać z buta jak nie stac Cie na cos pozadnego to kup jakiegos fms 35%++

ale i nimfa +9 będzie lepsza

Ej sprawdź TO (koleś jest zajebisty !)

http://www.youtube.com/user/TheAsterkcr#p/u/9/wTflXMsnf4c

To jest prawdziwy Polski Underground !!!

Opublikowano

Serwer: Solar

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 43

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 3 Dodania Bonu i 6 zmian bonu

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

xuyo.jpg

 

Prosze mi doradzic gdzie najbardziej oplaca sie dodac i potem ewentualnie zmienic bon. PLUSUJE OCZYWISCIE, ale prosze pisac z uzasadnieniem

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Serwer

: elares (s17)

Klasa i profesja:

Wojownik bodziak

Poziom postaci:

35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku:

ze 300kk jak sprzedam bodzie.

 

EQ: rib +9 śr 21 / woja i śmierci +3 (wiem że słabe kd, wymieniłem za fmsa),

brak hełmu (kupię żelaka +9) , śmiertelna +9 10 sztylety / spalone KD. buty 1k hp . srebrna +9 . 5katna +7.

 

 

co zmienić? :<

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Sura Weapon

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 60kk.

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Co zmienić w moim eq (oprócz tarczy, ponieważ wykuję sobie okrągłą na +6) aby ogarniać spota w sali lorda małp na dwa razy? Na chwilę obecną bez buffa ogarniam 4 grupki złotych. Ale chciałbym brać spota na dwa razy (góra i dół), postaram się skombinować 20% na zwierzęta. Buff ma 35 lvl, buffy po 27 %. Ale nie wiem gdzie go postawić, co chwilę dorywają go małpki...Może znacie jakieś miejsce gdzie go nie dosięgną? Kolce z nieb. łez są tylko do odpalania skilli (15 int.)Deff i atak jest bez włączonych skilli.

1170882.jpeg

Opublikowano

Elo co mam zmnienic w eq gram na elares sura wp 52 lev skile m6 m5 kasy na przeznaczenie eq 300kk nie robiłem ss bo nie mam czasu daje++

Moje eq

yy+7 1,5khp kd+3 speed i deff

zamkowy+6

fms+9 sr 29 all kd+3 potwora i śmierci

braza 10 do pż

buty 1khp

naszyjnik 1khp

tarcza okrągła+7

ebo+7

CHCE DAWAC RADY W V1

MAM BUFFA 32 LEV POMOCM2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Elo co mam zmnienic w eq gram na elares sura wp 52 lev skile m6 m5 kasy na przeznaczenie eq 300kk nie robiłem ss bo nie mam czasu daje++

Moje eq

yy+7 1,5khp kd+3 speed i deff

zamkowy+6

fms+9 sr 29 all kd+3 potwora i śmierci

braza 10 do pż

buty 1khp

naszyjnik 1khp

tarcza okrągła+7

ebo+7

CHCE DAWAC RADY W V1

MAM BUFFA 32 LEV POMOCM2

 

 

Sprzedaj butki i naszyjnik i kup z 1.5k hp. Co do skilli to najlepiej jakbyś poczekał i podciągnął do m9/10. Kup kolce z łez przynajmniej+6 i z nimi odpalaj skille a ebo potem zakładaj ebo ale najlepiej na +9 zrób.

kuzyk2.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ok nie bd sie rozpisywać, all jest na SS

Serwer: Monastyr

Kaska: ok. 100kk

 

Tylko dodam, że przywołanie jest na 10 i, że KU czytam codziennie.

SS:

72638303.jpg

 

@EDIT

Fenków na 100% nie zmie na razie, bo takie są lepsze od zwykłych 2k hp, no chyba, że zrobie je na +6 ;]

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Nawet ponad 700kk

 

@edit zapomniałem o tarczy... mam okrągłą +6

post-523817-0-33587600-1330621027_thumb.jpg

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Nawet ponad 700kk

 

@edit zapomniałem o tarczy... mam okrągłą +6

 

Pro ribek. Najpierw zdobadz ebony +9. Naszyjnik i buty obowiazkowo 1500 hp minimum. Bransoleta 1k hp moze zostac.

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Nawet ponad 700kk

 

@edit zapomniałem o tarczy... mam okrągłą +6

Kup ebo +9i zmień naszyjnik na jakiś z hp przynajmniej 1.5k

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Serwer: Astral

Klasa i profesja: Szaman Smok

Poziom postaci: 30

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: ok. 50KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Opublikowano

Serwer: Astral

Klasa i profesja: Szaman Smok

Poziom postaci: 30

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: ok. 50KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

Yyy 50kk ?!

 

Nie sądzę żebyś za tyle kaski coś ciekawego kupił -.-

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Ile tylko będzie potrzeba

post-523817-0-88938700-1334488273_thumb.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Bartekyy, Wszystko jest ok. Wbijaj systematycznie skille. Jedynie co Ci bym osobiście doradził to wbić do żelaka otrucie, no chyba jeżeli masz już w innym np +4. No i możesz również załatwić sobie boga smoków z hp, ale np +7.

1335769510-U617525.jpg

You know it!<3

W razie pytań pw!

Opublikowano

a więc mam pytanie co zrobić aby exp na spocie szponów w V1 był łatwy i przyjemny :D zacznę od tego iż przedstawię swoje eq ,

smocza +8 kd defa i speeda 3

żelek +8

fms +9 sr 14 kd powtorki 2

buty 1k pz

branza 1k pz

ebo kolce +9

okragla +8

naszyjnik 500 pz

level 50 woj body aura m2 berek m3

 

10k hp

defa 400

 

prosze o wasze zdanie i odpowiedz na pytanie byłbym bardzo wdzieczny i z górny dziekuje .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...