Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

News nr 2 - obowiązująca struktura moderacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, tripipi napisał:

A kuku xD

Pozdrawiam starą gwardię, o ile jeszcze tutaj zagląda 😉

 

Siemka byczku!

Kiedyś, to kurła było 😉

 

Dobry wieczór panu, jak tam handel, kręci się? 😄 

EXPmIpC.gif

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Makin odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.06.2022 o 02:49, Lord Makin napisał:

 

Dobry wieczór panu, jak tam handel, kręci się? 😄 

Hejo 😉

Jakoś się kręci, jest gorzej niż kiedyś, ale koniec końców nie narzekam.

819531478353821175209.gif

Opublikowano
8 godzin temu, tripipi napisał:

Hejo 😉

Jakoś się kręci, jest gorzej niż kiedyś, ale koniec końców nie narzekam.

A czym Pan handluje? Handlarz samochodów? To co, jeszcze zejdziemy z 5 stówek? 

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano
1 godzinę temu, Wilczek napisał:

A czym Pan handluje? Handlarz samochodów? To co, jeszcze zejdziemy z 5 stówek? 

 

Najlepsze warzywa w mieście, ale jeszcze nie próbowałem 😄 chyba, że mu się asortyment zmienił 😉 

EXPmIpC.gif

Opublikowano (edytowane)

Widzę, że @Lord Makin rozważył moją propozycję o której pisałem w statusie, czyli o ogólnych rangach administracyjnych. 🤣

 

Wypadałoby teraz pomyśleć nad promocją forum, oczyszczenia trochę działów z niepotrzebnego syfu. Ciężko będzie powrócić do czasów świetności, ale może jeszcze forum odżyje.  

 

Wiele pomysłów, wiele rozwiązań tylko trzeba dobrze się zastanowić. @Lord Makin trzeba zmotywować ludzi do pracy przy odświeżaniu forum 🤣🤣

Edytowane przez Sztalixon
.
Opublikowano

@up tu promocje czy organziaacje poszczegolnych dzialow juz niestety nic nie dadza, to po prostu kolej rzeczy, porownalbym to do np. tzw. "diskmenow" poszly w zapomnienie, przykra prawda.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano
10 godzin temu, Paweu. napisał:

@up tu promocje czy organziaacje poszczegolnych dzialow juz niestety nic nie dadza, to po prostu kolej rzeczy, porownalbym to do np. tzw. "diskmenow" poszly w zapomnienie, przykra prawda.

 

Niestety jak wróciłem na MPCForum to już było opustoszałe. Wytłumaczy ktoś jak doszło do tego? 

 

Promocje działów. Chodzi mi tutaj bardziej o organizowanie jakiś konkursów w poszczególnych działach ale z nagrodami materialnymi, typu PSC. Wiadome, że jest to wydatek, ale wydaje mi się, że rozruszyło by trochę forum. 

Opublikowano
14 godzin temu, Sztalixon napisał:

Wytłumaczy ktoś jak doszło do tego? 

forum przez jakiś rok wczytywało się 15 sekund po każdym kliknięciu, potem było jedną wielką reklama gamehag i tak o, każdy zapomniał o nim

 

Opublikowano
Teraz, Marchwj napisał:

forum przez jakiś rok wczytywało się 15 sekund po każdym kliknięciu, potem było jedną wielką reklama gamehag i tak o, każdy zapomniał o nim

Czyli atak na forum 🤔

Gamehag zrobiło atak na MPCForum. @Lord Makin wiadomo coś na ten temat?

Opublikowano
17 godzin temu, Marchwj napisał:

forum przez jakiś rok wczytywało się 15 sekund po każdym kliknięciu, potem było jedną wielką reklama gamehag i tak o, każdy zapomniał o nim

 

Jeśli nie więcej. 

 

17 godzin temu, Sztalixon napisał:

Czyli atak na forum 🤔

Gamehag zrobiło atak na MPCForum. @Lord Makin wiadomo coś na ten temat?

 

Kwestia tych samych właścicieli w tym czasie, więc za dużo do powiedzenia nie było

EXPmIpC.gif

Opublikowano
3 godziny temu, Lord Makin napisał:

Kwestia tych samych właścicieli w tym czasie, więc za dużo do powiedzenia nie było

Unlucky. 

Może w jakiś sposób da radę jeszcze obudzić forum.

Opublikowano
W dniu 6.07.2022 o 10:29, Sztalixon napisał:

 

Niestety jak wróciłem na MPCForum to już było opustoszałe. Wytłumaczy ktoś jak doszło do tego? 

 

Promocje działów. Chodzi mi tutaj bardziej o organizowanie jakiś konkursów w poszczególnych działach ale z nagrodami materialnymi, typu PSC. Wiadome, że jest to wydatek, ale wydaje mi się, że rozruszyło by trochę forum. 

 

W dniu 7.07.2022 o 18:22, Lord Makin napisał:

 

Jeśli nie więcej. 

 

 

Kwestia tych samych właścicieli w tym czasie, więc za dużo do powiedzenia nie było

tak czy inaczej gh to calkowicie inna struktura forum, nie doszukiwalbym sie tutaj winy w tym ze mpcforum po przez to zmiejszylo swoja aktywnosc,, to szukanie dziury w calym, a prawda jest po prostu taka, ze fora odeszly do lamusa.

 

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...