Skocz do zawartości

Tamidia.pl [Hard]

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

36 minut temu, Jacob S napisał:

A jak wyglądała liczba on-line, na poprzedniej odsłonie? 

w szczycie tysiak z hakiem, polecam, serwer na długo

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Pani Kasia

2 minuty temu, Revayerq napisał:

Tutaj nic nie ma, ani na serwerze, ani w głowie ,,pożalsiębożedewelopera''.

A Gdzie jest napisane że akurat muszę zrobić dla ciebie serwer i dodać tutaj tonę róż i kwiatków bo tak ci się podoba? Niektórzy lubią takie serwery jakim jest Tamidia i zrobiłem go najlepiej jak potrafiłem. Przykro mi że nie możesz znaleźć "swojego wymarzonego serwera" ale to nie powód żeby obrażać "DEWELOPERA"

Będzie duża ogólnie to przypominam że gdy na fanpage napiszę się wiadomość prywatną o treści #gotowe automat odpiszę z linkiem do vipa na 3 dni za darmo który daje 50% exp,drop,yangi na start więc całkiem spoko opcja ?

Serwer na miesiąc czasu, z totalnie niekompetentną administracją, grałem na wszystkich odsłonach do tej pory i serio nie polecam. Zmarnowany czas. 3x KLAPA każdego S.

Jak ktoś chce dorobić na miesiąc z 1k PLN to można zagrać i szybko sprzedać konto i yangi. Ale dłużej niż miesiąc to nie ma co grać. Bo to zaraz upadnie, wspomnicie moje słowa.

A co do poziomu "developera Paradzbana" to polecam zajrzeć do:

https://www.mpcforum.pl/topic/1660184-zapowiedźhard-tamidia-se/#comments

I niech każdy sobie odpowie czy warto. Ja nie gram. Pozdrawiam 

5 godzin temu, GismoTDI napisał:

Serwer na miesiąc czasu, z totalnie niekompetentną administracją, grałem na wszystkich odsłonach do tej pory i serio nie polecam. Zmarnowany czas. 3x KLAPA każdego S.

Jak ktoś chce dorobić na miesiąc z 1k PLN to można zagrać i szybko sprzedać konto i yangi. Ale dłużej niż miesiąc to nie ma co grać. Bo to zaraz upadnie, wspomnicie moje słowa.

A co do poziomu "developera Paradzbana" to polecam zajrzeć do:

https://www.mpcforum.pl/topic/1660184-zapowiedard-tamidia-se/#comments

I niech każdy sobie odpowie czy warto. Ja nie gram. Pozdrawiam 

Na miesiąc czasu maks. to ciebie do szkoły biorą, bo po miesiącu czasu nauczyciele nie mają już siły do ciebie, twój poziom jest taki że aby go odkopać trzeba by było do jądra ziemi się dokopać. A to aby zobaczyć jaki niekompetentny jesteś to wystarczy otworzyć sobie kilka prezentacji serwerów na tym forum aby ludzie zobaczyli "ŻE TY NIE MASZ ŻYCIA" i jesteś tylko typowym hejterem który nie ma na chleb to musi innym pierd***ąć coś niemiłego żeby i inni nie mieli.

Polecić zerknąć to ty możesz swoim kolegom do słownika i do książki jakieś żeby kultury się trochę nauczyli bo jedyne co potrafisz i koledzy twoi to szczekać dalej jak widzą.

Nie pozdrawiam i nie komentuje dalej twoich wypocin bo jedyne na co ty czekasz to na moją odpowiedź aby sobie czas umilić szczekając.

1 godzinę temu, ParadiseMC napisał:

Na miesiąc czasu maks. to ciebie do szkoły biorą, bo po miesiącu czasu nauczyciele nie mają już siły do ciebie, twój poziom jest taki że aby go odkopać trzeba by było do jądra ziemi się dokopać. A to aby zobaczyć jaki niekompetentny jesteś to wystarczy otworzyć sobie kilka prezentacji serwerów na tym forum aby ludzie zobaczyli "ŻE TY NIE MASZ ŻYCIA" i jesteś tylko typowym hejterem który nie ma na chleb to musi innym pierd***ąć coś niemiłego żeby i inni nie mieli.

Polecić zerknąć to ty możesz swoim kolegom do słownika i do książki jakieś żeby kultury się trochę nauczyli bo jedyne co potrafisz i koledzy twoi to szczekać dalej jak widzą.

Nie pozdrawiam i nie komentuje dalej twoich wypocin bo jedyne na co ty czekasz to na moją odpowiedź aby sobie czas umilić szczekając.

Stara śpiewka Paradzbanixa. 1...2....3 pokaż mi te posty w innych prezkach na tym forum. No ale tak 1...2....3. xD 

Komentuje tylko te odnośnie Tamidiii bo na każdym kotlecie przed tym z tego tematu grałem. To mam prawo się wypowiadać bo grałem na Tamidii i dlatego bo każdy z tych serwerów oprócz s1 był na miesiąc. Na s1 dało się grać dłużej bo grało sporo osób z tzw. TOPki i pewnie też dla tego że expiłeś ZALem w grocie :) Ale każdy kolejny to już kotlet. 

Jesteś spalony jako Paradzban i tyle. Tamidia to już oklepany serwer bez żadnych zmian i nowości i z niepełnosprawnym intelektualnie administratorem, który myśli, że jest alfą i omegą a jest zwykłym dzbanem, vel. Paradzbanem 1 2 3 :) 

I tak dla twojej wiadomości to mam 29 latek, siedzę właśnie w biurze projektowym, w którym pracuje już długooo ( napewno dłużej jak stoją twoje kotlety xD) , piję kawkę i patrzę jak przed startem twojego speszial ediszyn Tamidii na forum masz z 10 osób to na starcie te 1k na pewno będzie XD 

1    2     3  

23 godziny temu, muchomor321 napisał:

Polecam specjalna edycja będzie epicka ?

O a to niby dlaczego? Nie będzie banowania za pisanie na wołaczu czy w końcu zaczniecie tratować graczy jak ludzi a nie tylko załaduj isa i spadaj...pochwal się co to takiego specjalnego :P

2 godziny temu, ParadiseMC napisał:

Za to Twój poziom Paradise jest na bardzo wysokim poziomie nie ma co xD Każdy kto grał na tych Twoich Tamidiach bardzo bobrze wie jak wygląda ,,praca administracji''.....faworyzacja przydupasów Persergi kosztem innych graczy, brak możliwości wrażania swojej opinii publicznie bo takowa uważana jest za każdym razem jako cytuję ,, działanie na szkodę serwera'' a największą szkodą na serwerze jesteś Ty sam, nie wspominając o banach za nic....na poprzednich odsłonach Tamidii zbanowałeś więcej niewinnych graczy niż botów....kiedy gracz z problemem zgrała się na tsa to odpowiadasz mu w taki sposób jak byś chciał powiedzieć żeby wypie....a do tego ciągle słychać śmiech kolegów z topki bo na każdej odsłonie mają takie same prawa czyli wszystko im wolno....niczym nie różnisz się od kolesi typu Mentos więc nie wiem dlaczego nadal pozwalają Ci na reklamowanie tego syfu tutaj no ale trudno, jedno jest pewnie długo to nie będzie stać .....

To już jest nudne, każdemu się przejadło.

Jak nigdy nie miałeś szacunku, tak dalej go w stosunku do graczy nie masz. Coś jest niewygodne i ci nie pasuje to banujesz na forum.

Pamiętasz swojego wspanialego GM - Czaszke? Jak ty z takimi ludźmi robisz serwery to nie dziwne że nikt tam nie gra. A na opinie o sobie i swoim KOTLECIE zapracowałeś sobie sam. Trzeba było popracować nad s1 a nie robić dokładne lustrzane odbicie - czyli s2. Po czym zmieniłeś nazwe s1 na s3, w kwietniu chyba czy marcu wypuściłeś Tamidie RE, na której zarzekałeś się że będziesz dbał o serwer a on zdechł w 2 miesiące. Teraz Tamidia SE która padnie może jeszcze przed startem, a potem taktyczna zmiana nicku oraz nazwy serwerka i Sylwek dalej będzie wypuszczał 2 miesieczne kotlety. 

Jak ktoś chce zobaczyc jego szacunek do graczy niech zajrzy w dział "Kosz" na forum tamidii. 

Żenadą jednym słowem można opisać twój serwer.

A no i na koniec dodam od siebie tyle:

Sam nie umiałeś złapać ludzi z botami, których masowo Ci zglaszalem. Dodatkowo tylko gdy napisałem pod zapowiedzią s2 (tej z 2018) czy to nie jest czasem lustrzane odbicie s1 przed aktualizacją do 105, ty dałeś mi perma bez powodu. I jeszcze napisaleś, jak to było? "Wypierdalaj do swojego MPCforuma" ? 

A tydzień wcześniej jak piesek łasiłeś się do nogi gdy zgłaszałem ci po 20 botów dziennie. 

Po fuzji jak znikło mi eq z 1 i 2 strony z każdej postaci z s1, odpisałeś że to nie twój problem i kolejny perm na konto na forum bez żadnego powodu.

To tyle. Jak ktoś chce tam grać to niech się zastanowi czy warto.

TAK PRZEKOPIOWAŁEM SWOJĄ WYPOWIEDŹ Z ZAPOWIEDZI GDYŻ JEST TO PRAWDA.

A tak na marginesie to ta administracja to zbiór dziwactw a nie admini.

Niepełnosprawny umysłowo właściciel @ParadiseMC

Najgłupszy z GM jakich widziałem który wyżej szczeka niż dupe ma @muchomor321

Nie zbyt często obecny i patrzący na graczy z góry @TheMrArcan

Woland który wrócił po jakiejś przerwie i nikt nie wie kto to, ale pewnie sypnął ze 100zł i dostał GM, (Paradajs tak robił już, zobaczcie jego tematy)

No i Jusia która jako jedyna była myślącą i dość miłą osobą, ale za dużo czasu spędziła w towarzystwie tego Paradajsa i zachowuje się teraz jak on.

też mogę polecić serwer, każdy kto chcę poczuć klimat dawnego metka i zobaczyć ile luda napierdala dzikie psy niech wbija

32 minuty temu, AMBOSS napisał:

też mogę polecić serwer, każdy kto chcę poczuć klimat dawnego metka i zobaczyć ile luda napierdala dzikie psy niech wbija

Udaj się do najbliższego ośrodka zdrowia i niech lekarz upewni się że wszystko z Tobą w porządku bo patrząc na ten wpis to nie za bardzo....chyba że kolejne multikonto z którego ktoś chce zachęcić ludzi do wywalania kasy w błoto bo ma w tym interes

2 minuty temu, Cr3vo napisał:

Udaj się do najbliższego ośrodka zdrowia i niech lekarz upewni się że wszystko z Tobą w porządku bo patrząc na ten wpis to nie za bardzo....chyba że kolejne multikonto z którego ktoś chce zachęcić ludzi do wywalania kasy w błoto bo ma w tym interes

ty kurwiszonie jebany wypierdalaj stąd huju zjebany krzywo robiony bez zębów nie grasz nie podoba ci się to napisz swoją opinie a nie obrażasz tu mnie pizdo nolife jakbym ci zajebał to byś się przykleił do tego monitora plemniku niedojebany

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...