Skocz do zawartości

GismoTDI

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez GismoTDI

  1. Nie wierzem w to co widzę, 1 2 3 Paradise? Kolega Perserga gra? Itemki mu znów powkręcasz? Tylko pamiętaj mordziaty, żeby przetopów mu nie robić jak nie ma gildyjnego alchemika. Serwer "developera" który o byciu głównym adminem nie ma zielonego pojęcia? na starcie będzie 250 ludzi max. Nie warty uwagi. DO ZAMKNIĘCIA!!!! Prędzej zdechnę niż zagram.
  2. Jedyne co Ci mogę powiedzieć, to że mam wiecej latek od Ciebie Panie DEVELOPERZE. Ale firmę masz wiec jesteś profesjonalnym chodź nieudolnym właścicielem serwera https://aktualnyodpis.pl/companies/0f1988a2-14f4-423c-9e8d-0fecd0f3dae4-sylwester-banach to jest odpis z CEiDG więc RODO sobie gęby nie wycieraj Fotkę też da się twoją załatwić Panie fajterze, śmiecham jak Ty piszesz że komuś tam wyżej dałbyś w Pape, jak ty jesteś plackiem i pewnie Jusia ma większą masę od Ciebie :) A mam filmik przystojniaku z orlim noskiem i switaśną bródką xD Każdemu byś najebał, ewidentnie. ELO GEJU
  3. Serwer S3 to już upadł, gdyby nie sklepy offline to by w m1 na ch1 nikogo nie było. Paradise sobie nie radzi z prowadzeniem czegoś takiego jak serwer tej banalnej giereczki. Boty banuje raz na ruski rok, byłem wczoraj na s3 i na każdym ch latało po 5-6 botów, i każdy wie czyje są te boty tyle że Sylwek nie potrafi właściciela zbanować albo nie chce. Wczoraj w godzinach szczytowych było na s3 w m1 na ch1 6 osób i 11 sklepów offline. Dzisiaj wejdę i może zrobie ssa żeby było to wiarygodne. S2 czeka los S3 to jest pewne, wprowadza tam zapowiadaną od ok 7 miesięcy - tyle czasu zajmuje Panu developerowi wgranie gotowych plików :) Poza tym ostanio właściciel ma załamanie nerwowe bo wybanował z 30 graczy, tylko i wyłącznie za krytykę jego osoby xD ich mi nie szkoda ale razem z nimi poodchodzi reszta Topki serwerowej. Szkoda mi tego serwera bo Tamidia nie jest zła, jest wmiarę grywalna i przede wszystkim posiada zajebistych graczy ale właściciel jest zerem, które ma takie mniemanie o sobie jak prezentuje w tych postach. To moja subiektywna opinia. Ja już nie gram, bo powiem mu że coś jest nie tak a zbanuje mi postacie, bo se wymyśli że działam na szkode serwera. Tak jak te 30 osób. A Sylwek czytając twoje wypowiedzi to największą szkodę dla swojego serwera robisz sam, bo masz idiotów za pomocników w administracji a sam zaplujesz się jak Ci ktoś tylko coś złego powie. Ogarnij się człowiecze weż ogarniętych ludzi do teamu a nie gościa po zawodówce który robi nocki w piekarni i swoją dziewczynę, która jako jedyna chyba ma coś w głowie. I szkoda mi jej ze trafiła na takiego niedojrzałego buca ze szczecinka i jeszcze o zgrozo będzie miała z tobą dzieciaka. xD Szkoda mi jej. Nie pozdrawiam autora tematu. I każdemu kto by chciał tu zagrać, nie polecam. Idź człowiecze gdziekolwiek tylko nie tu.
  4. Sylwek, proponuje do prowadzenia podobnych tematów wziąść osobę która ma żelazne nerwy i nie daje się tak łatwo prowokować jak Ty. I polecam znaleść sobie lepszą ekipkę administracji niż tych co masz bo srogo jest. Na samym ch1 akutalnie w m1 jest 20 botów.
  5. Sylwek po co ty się dajesz prowokować tym rakom, oni to wszystko robią, żeby Cię podkurwić a Ty się dajesz. To jest twój zajebisty problem, bo ty se nie radzisz z krytyką i takimi postami to ty reklamy Tamidii nie robisz.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...