Skocz do zawartości

GismoTDI

Members
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. Jedyne co Ci mogę powiedzieć, to że mam wiecej latek od Ciebie Panie DEVELOPERZE. Ale firmę masz wiec jesteś profesjonalnym chodź nieudolnym właścicielem serwera https://aktualnyodpis.pl/companies/0f1988a2-14f4-423c-9e8d-0fecd0f3dae4-sylwester-banach to jest odpis z CEiDG więc RODO sobie gęby nie wycieraj Fotkę też da się twoją załatwić Panie fajterze, śmiecham jak Ty piszesz że komuś tam wyżej dałbyś w Pape, jak ty jesteś plackiem i pewnie Jusia ma większą masę od Ciebie :) A mam filmik przystojniaku z orlim noskiem i switaśną bródką xD Każdemu byś najebał, ewidentnie. ELO GEJU
  2. Serwer S3 to już upadł, gdyby nie sklepy offline to by w m1 na ch1 nikogo nie było. Paradise sobie nie radzi z prowadzeniem czegoś takiego jak serwer tej banalnej giereczki. Boty banuje raz na ruski rok, byłem wczoraj na s3 i na każdym ch latało po 5-6 botów, i każdy wie czyje są te boty tyle że Sylwek nie potrafi właściciela zbanować albo nie chce. Wczoraj w godzinach szczytowych było na s3 w m1 na ch1 6 osób i 11 sklepów offline. Dzisiaj wejdę i może zrobie ssa żeby było to wiarygodne. S2 czeka los S3 to jest pewne, wprowadza tam zapowiadaną od ok 7 miesięcy - tyle czasu zajmuje Panu developerowi wgranie gotowych plików :) Poza tym ostanio właściciel ma załamanie nerwowe bo wybanował z 30 graczy, tylko i wyłącznie za krytykę jego osoby xD ich mi nie szkoda ale razem z nimi poodchodzi reszta Topki serwerowej. Szkoda mi tego serwera bo Tamidia nie jest zła, jest wmiarę grywalna i przede wszystkim posiada zajebistych graczy ale właściciel jest zerem, które ma takie mniemanie o sobie jak prezentuje w tych postach. To moja subiektywna opinia. Ja już nie gram, bo powiem mu że coś jest nie tak a zbanuje mi postacie, bo se wymyśli że działam na szkode serwera. Tak jak te 30 osób. A Sylwek czytając twoje wypowiedzi to największą szkodę dla swojego serwera robisz sam, bo masz idiotów za pomocników w administracji a sam zaplujesz się jak Ci ktoś tylko coś złego powie. Ogarnij się człowiecze weż ogarniętych ludzi do teamu a nie gościa po zawodówce który robi nocki w piekarni i swoją dziewczynę, która jako jedyna chyba ma coś w głowie. I szkoda mi jej ze trafiła na takiego niedojrzałego buca ze szczecinka i jeszcze o zgrozo będzie miała z tobą dzieciaka. xD Szkoda mi jej. Nie pozdrawiam autora tematu. I każdemu kto by chciał tu zagrać, nie polecam. Idź człowiecze gdziekolwiek tylko nie tu.
  3. Sylwek, proponuje do prowadzenia podobnych tematów wziąść osobę która ma żelazne nerwy i nie daje się tak łatwo prowokować jak Ty. I polecam znaleść sobie lepszą ekipkę administracji niż tych co masz bo srogo jest. Na samym ch1 akutalnie w m1 jest 20 botów.
  4. Sylwek po co ty się dajesz prowokować tym rakom, oni to wszystko robią, żeby Cię podkurwić a Ty się dajesz. To jest twój zajebisty problem, bo ty se nie radzisz z krytyką i takimi postami to ty reklamy Tamidii nie robisz.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...