Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Hard] Tamidia *SE*

Polecane posty

ty jesteś uposledzony koleś czy pierd*lnięty? 

s1, potem otwierales s2 bo nie chciales isc na budowe potem dales te s3 pod pretekstem ze to rework s1, a teraz s4? 

dobrze policzylem czy moze ominąłem jeszcze jedną odsłone XD 

@SUREK twój rekord względem lanerisów jest zagrożony, przebije go tamidia 

Ten jeden screenshoot z dzisiaj o 15:30, to zostal zrobiony wehikulem czasu?
Projekt istnieje od 1 sierpnia 2019? To co, dopiero zamierzacie go robic?

o.O

Ekskjuzemla, że co proszę? Zaufanie? XD 

Wydaje mi się, że mogę trochę się wypowiedzieć bo przegrałem sporo czasu na s1 i to nawet obiektywnie bo skończyłem zanim został zamknięty. 

Na s1 mimo wszystko zapalency grali zanim został zamknięty, a nawet została zapowiedziana aktualizacja. Oczywiście postanowiłem skończyć gdy tylko będąc na tsie usłyszałem, że startuje s2 ponieważ paradise nie chce iść robić na budowę. Oto w ten sposób został wyludniony s1 już do zera. Dalsza historie chyba każdy zna. Hah, o zamknięciu nawet nie pamiętam jak usłyszałem ale mocno mnie to zdziwiło bo zapewnienia były inne, a mianowicie łączenie z s2.  Więc jak możesz teraz w prezentacji pisać o zaufaniu, profesjonalizmie (każdy wie jak wyglądała dyskusja na forum) gdy mówisz jedno, a robisz drugie. Tamidia jako serwer to dobry serwer bo na prawdę grało się przyjemnie, eventy rzeczywiście co tydzień ale to co odpierniczasz to hit xD 

Polecam allegrowicza ? 

6 godzin temu, ReIz napisał:

ty jesteś uposledzony koleś czy pierd*lnięty? 

s1, potem otwierales s2 bo nie chciales isc na budowe potem dales te s3 pod pretekstem ze to rework s1, a teraz s4? 

dobrze policzylem czy moze ominąłem jeszcze jedną odsłone XD 

@SUREK twój rekord względem lanerisów jest zagrożony, przebije go tamidia 

A ty przemyślałeś to co napisałeś czy po prostu nabijasz sobie rangę na forum i tworzysz posty? 

1 Tamidia powstała prawie 3 lata temu a wiec nawet jeśli to jest mój 4 serwer w przeciągu 3 lat to i tak widzę, ze za mało wiesz o tej działalności metin2 global istnieje od 12 lat ale uznajmy ze istnieje od 10, przez ten okres gameforge wypuściło ponad 50 serwerów wiec jeśli by to na skale roczna dać to wychodzi 4-5 serwerów na rok, TAK na ROK, wiec jak ja wypuszczam 1 maks. maks. 2 na rok to zarzucasz mi ze nie chce iść na budowę? Skoro twierdzisz ze nie chce iść na budowę wbij do mnie na skype a pokaże ci ile pieniedzy mam, mogę sobie zrobić wakacje 5 letnie ciagle pijąc alko dzień w dzień i wygrzewać się na płazy, ale jak ci pokaże ile mam gotówki to przyjdziesz tu i przeprosisz i polecisz serwer, deal? Robie co robie dlatego ze chce pokazać ze szybko z tej branży się mnie nie pozbędą.

6 godzin temu, Matex178 napisał:

Ten jeden screenshoot z dzisiaj o 15:30, to zostal zrobiony wehikulem czasu?
Projekt istnieje od 1 sierpnia 2019? To co, dopiero zamierzacie go robic?

o.O

Nie wiem czy wiesz ale na świecie istnieją różne strefy czasowe. ? 

6 godzin temu, 7Tech napisał:

Ekskjuzemla, że co proszę? Zaufanie? XD 

Wydaje mi się, że mogę trochę się wypowiedzieć bo przegrałem sporo czasu na s1 i to nawet obiektywnie bo skończyłem zanim został zamknięty. 

Na s1 mimo wszystko zapalency grali zanim został zamknięty, a nawet została zapowiedziana aktualizacja. Oczywiście postanowiłem skończyć gdy tylko będąc na tsie usłyszałem, że startuje s2 ponieważ paradise nie chce iść robić na budowę. Oto w ten sposób został wyludniony s1 już do zera. Dalsza historie chyba każdy zna. Hah, o zamknięciu nawet nie pamiętam jak usłyszałem ale mocno mnie to zdziwiło bo zapewnienia były inne, a mianowicie łączenie z s2.  Więc jak możesz teraz w prezentacji pisać o zaufaniu, profesjonalizmie (każdy wie jak wyglądała dyskusja na forum) gdy mówisz jedno, a robisz drugie. Tamidia jako serwer to dobry serwer bo na prawdę grało się przyjemnie, eventy rzeczywiście co tydzień ale to co odpierniczasz to hit xD 

Po 1 jak już chcesz kłamać na mój temat i siać ferment to odpowiedz sobie sam na 1 kłamstwo, która z tamidii została zamknięta? Xd bo aktualnie każda z tamidii NIE JEST ZAMKNIĘTA

4 godziny temu, bigbig napisał:

To na takich kotletach ktoś jeszcze chce grać? Mamy 2019 rok.

Prawie 2020 kotlecie ^^

3 godziny temu, EL92 napisał:

Najgorsze jest to, że ludzie i tak na to wbiją.

Najgorsze jest to ze ci ludzie którzy wbija i tak będą twój komentarz oblewać ciepłym moczem ? 

Edytowano przez ParadiseMC

Znowu? Kasa się kończy Paradzbanix czy co? Za robotę się weź uczciwą a nie. 

Serwer na miesiąc albo dwa jak zwykle. Na starcie ze 100 osób może wbije. Ale każdy kto ma mózg ominie tego kotleta szerokim łukiem. 

Znów to spierdolisz 3...2...1. Jak zwykle. Pamiętaj żeby chociaż tym razem kolegą nie pozwalać robić z TWOIM serwerem co chcą DZBANIE. 

Odgrzewać tego kotleta możesz nawet i na RE, SE potem TE, WT  albo nawet XYZ, mnie to tito ale nie pisz człowieku o profesjonalizmie i zaangażowaniu, bo ty nie wiesz co oznaczają te słowa. 

I jak zwykle każdy jest zły tylko nie Paradajsik. 

Ale Ci trzeba przyznać jedno, że tytuł DZBAN ROKU dzierżysz od 2017, nieprzerwanie, 3 lata z rzędu. Wielkie GZ tytułu DZBAN ROKU 2019.

A może nie długo DZBAN DZIESIĘCIOLECIA, za zasługi xD 

1 godzinę temu, GismoTDI napisał:

Znowu? Kasa się kończy Paradzbanix czy co? Za robotę się weź uczciwą a nie. 

Serwer na miesiąc albo dwa jak zwykle. Na starcie ze 100 osób może wbije. Ale każdy kto ma mózg ominie tego kotleta szerokim łukiem. 

Znów to spierdolisz 3...2...1. Jak zwykle. Pamiętaj żeby chociaż tym razem kolegą nie pozwalać robić z TWOIM serwerem co chcą DZBANIE. 

Odgrzewać tego kotleta możesz nawet i na RE, SE potem TE, WT  albo nawet XYZ, mnie to tito ale nie pisz człowieku o profesjonalizmie i zaangażowaniu, bo ty nie wiesz co oznaczają te słowa. 

I jak zwykle każdy jest zły tylko nie Paradajsik. 

Ale Ci trzeba przyznać jedno, że tytuł DZBAN ROKU dzierżysz od 2017, nieprzerwanie, 3 lata z rzędu. Wielkie GZ tytułu DZBAN ROKU 2019.

A może nie długo DZBAN DZIESIĘCIOLECIA, za zasługi xD 

A ty czytasz poprzednie posty czy tak jak kolega z postu nr 1 nabijasz kolejne posty, chcesz być top 1 nabijatorem?. To sięgnij po rozum troszki. Max miesiąc albo dwa to ci dyrektorzy dają jak cię do szkoły biora bo się już zawiedli tyle razy. Tyle lat do następnej klasy zdać nie możesz, a wiek może i masz stary ale klase zdajesz ta sama tyle razy... A kasa mi się kończY? Dobre, spójrz na siebie bo to ty dostajesz 5 złoty na sok dodoni by mieć do szkoły. Dzban to chyba twoje znamię bo nic innego nie potrafisz powiedzieć ba*anie.

42 minuty temu, ParadiseMC napisał:

A ty czytasz poprzednie posty czy tak jak kolega z postu nr 1 nabijasz kolejne posty, chcesz być top 1 nabijatorem?. To sięgnij po rozum troszki. Max miesiąc albo dwa to ci dyrektorzy dają jak cię do szkoły biora bo się już zawiedli tyle razy. Tyle lat do następnej klasy zdać nie możesz, a wiek może i masz stary ale klase zdajesz ta sama tyle razy... A kasa mi się kończY? Dobre, spójrz na siebie bo to ty dostajesz 5 złoty na sok dodoni by mieć do szkoły. Dzban to chyba twoje znamię bo nic innego nie potrafisz powiedzieć ba*anie.

Chcesz się powyzywać czy po prostu nie ogarniasz, że ktoś może mieć swoje zdanie o twojej "twórczości" . I te twoje teksty jak z gimnazjum. Ale skoro tak lubisz ? 

I jesteś Dzbanem roku, tzw. Paradzbanem.

Serio to dobrze, że Ci chłopaki z ośki Juśkę w  puknęli bo ty, taki bezjajec byś w życiu dzieciaka nie zrobił.

Serwer jak w ogóle postoi te 2 miech to będzie dobrze. Ludzie wiecznie nie dadz a się Ci DzbaniePara robić w uja. 

2 miechy i znów 6 sklepów ofline developerze. I może pograją te twoje przydupasy TSowe, z psem na czele. ?

Ale działaj, wszyscy i tak już się z ciebie smieją. Więc gorszego już zdania o tobie MPC nie będzie miało XD 

Edytowano przez GismoTDI

12 godzin temu, GismoTDI napisał:

Chcesz się powyzywać czy po prostu nie ogarniasz, że ktoś może mieć swoje zdanie o twojej "twórczości" . I te twoje teksty jak z gimnazjum. Ale skoro tak lubisz ? 

I jesteś Dzbanem roku, tzw. Paradzbanem.

Serio to dobrze, że Ci chłopaki z ośki Juśkę w  puknęli bo ty, taki bezjajec byś w życiu dzieciaka nie zrobił.

Serwer jak w ogóle postoi te 2 miech to będzie dobrze. Ludzie wiecznie nie dadz a się Ci DzbaniePara robić w uja. 

2 miechy i znów 6 sklepów ofline developerze. I może pograją te twoje przydupasy TSowe, z psem na czele. ?

Ale działaj, wszyscy i tak już się z ciebie smieją. Więc gorszego już zdania o tobie MPC nie będzie miało XD 

Jeszcze tu jesteś? Godności to ty za zero groszy masz. Bo ciagle zmieniasz temat jak byś się kłaków najadł. Na zarzuty ciężko odpowiedzieć? TVNu się naoglądałes jak mówili ze wśród gimbazy najpopularniejsze słowo roku to dzban? A chyba nie oglądałeś bo gdybys wiedział ze tylko gimbaza tak mówi to byś nie chciał ujawniać tego ze ty tez z gimbazy jesteś.

Ja nie mam godności? A kto puszcza kolejne GównoSE.pl. Próbujesz wyciągnać kolejne pare złotych od łepków którzy złapią się na ten twój " profesjonalizm" .

To jest brak godności paradzbanie. ?

A co do dzbana to dostosowałem się do twojego poziomu, zebyś zrozumiał, że już nie pół a całe MPC się z ciebie śmieje, Sylwku mały deweloperze xD 

Jesteś plackiem roku jak twój kolega Nismo, tylko, że jemu ten serwerek jakoś przędzie a nie jak u ciebie ?

Nie potrafisz się zachować i robisz sobie antyreklame, a ja kretynie Cię tylko podpuszczam. A ty to łapiesz jak bezmózga ryba i się pienisz tam za swoim monitorkiem. ? 

Smieszny jesteś i uwierz albo i nie ale szkoda mi Ciebie Paradzbanie. ? 

Będę patrzył uważnie na "sukces" Tamidii SE

Edytowano przez GismoTDI

8 minut temu, ParadiseMC napisał:

Jeszcze tu jesteś? Godności to ty za zero groszy masz. Bo ciagle zmieniasz temat jak byś się kłaków najadł. Na zarzuty ciężko odpowiedzieć? TVNu się naoglądałes jak mówili ze wśród gimbazy najpopularniejsze słowo roku to dzban? A chyba nie oglądałeś bo gdybys wiedział ze tylko gimbaza tak mówi to byś nie chciał ujawniać tego ze ty tez z gimbazy jesteś.

to ty masz zero godności wypuszczać kolejny serwer o ile można tak to nazwać

rmkrpu.jpg

17 godzin temu, ParadiseMC napisał:

Najgorsze jest to ze ci ludzie którzy wbija i tak będą twój komentarz oblewać ciepłym moczem ? 

Ciepłym moczem to oblewa każdy myślący gracz twój serwer. 

BvB////Ac Milan 

1 godzinę temu, GismoTDI napisał:

CejJa nie mam godności? A kto puszcza kolejne GównoSE.pl. Próbujesz wyciągnać kolejne pare złotych od łepków którzy złapią się na ten twój " profesjonalizm" .

To jest brak godności paradzbanie. ?

A co do dzbana to dostosowałem się do twojego poziomu, zebyś zrozumiał, że już nie pół a całe MPC się z ciebie śmieje, Sylwku mały deweloperze xD 

Jesteś plackiem roku jak twój kolega Nismo, tylko, że jemu ten serwerek jakoś przędzie a nie jak u ciebie ?

Nie potrafisz się zachować i robisz sobie antyreklame, a ja kretynie Cię tylko podpuszczam. A ty to łapiesz jak bezmózga ryba i się pienisz tam za swoim monitorkiem. ? 

Smieszny jesteś i uwierz albo i nie ale szkoda mi Ciebie Paradzbanie. ? 

Będę patrzył uważnie na "sukces" Tamidii SE

Pieni to się ci w głowie ze cię kultury nikt nie nauczył 12 latku co w szkole go biją, teraz szukający wrażeń w internecie, ktoś z neta ci chyba jeszcze nie strzelił w łeb ze się manier nie nauczyłeś.

az tak cię to boli ze wypuszczam serwer? To zapierdol sobie w łeb ksiazka od kultury bo jak się dowiem gdzie ty twoi rodzice pracują to nie będziesz miał na chleb.

koncze z tobą. Gadaj sobie do ręki 12 latku co McDonalda wpierdala 3x dziennie.

1 godzinę temu, Silver™ napisał:

to ty masz zero godności wypuszczać kolejny serwer o ile można tak to nazwać

Rozumiac twój komentarz to dla ciebie w takim razie wszystko jest gownem bo skoro coś co wypuszcza się po raz 2-3-4 cię nudzi a cały świat ciagle się rozwija i wypuszcza co raz to lepsze telefony np. Jednej marki to musisz mieć naprawdę smutne życie, może powieś się najlepiej? Albo mniej filmów o samobójcach oglądaj. 

8 minut temu, EL92 napisał:

Ciepłym moczem to oblewa każdy myślący gracz twój serwer. 

Już ci powiedziałem raz ciepłym moczem to oblewają twoj komentarz ludzie którzy będą grali ? a tych ludzi będzie znacznie wiecej jak takich 12 letnich dzieci siedzących przed kompem z MCDONALDEM którzy nienawidzą świata i muszą swoje nerwy wylewać w internecie hejcac.

I po raz ostatni już mówię szczekajcie sobie w komentarzach dowoli. Ja już nie odpisuje, bo 5 minut można się z wami pobawić ale jak ja nie odpisze to wy nie będziecie mieli życia.

19 godzin temu, ParadiseMC napisał:

A ty przemyślałeś to co napisałeś czy po prostu nabijasz sobie rangę na forum i tworzysz posty? 

więc nie mogę się wypowiedzieć negatywnie na temat tego czegoś bo jest to nabijanie rangi na martwym forum? no nawet mi Ciebie nie szkoda półgłówku 

metin2 global istnieje od 12 lat ale uznajmy ze istnieje od 10, przez ten okres gameforge wypuściło ponad 50 serwerów wiec jeśli by to na skale roczna dać to wychodzi 4-5 serwerów na rok

dlaczego porównujesz globala za czasów świetności, gdzie jednak tych ludzi trochę było, a nawet i trochę więcej więc otwieranie new serwerów miało racje bytu? 

tamidii tak duża liczba online nie grozi, nie masz się czego martwić spokojnie, zresztą nie było ich 50 tylko bodajże 29 łącznie z nowymi serwerami

wiec jak ja wypuszczam 1 maks. maks. 2 na rok

s2 - wakacje 2k18 

s3 - kwiecień 2k19

s4- wakacje 2k19 

mamy już 3 serwery 

a pokaże ci ile pieniedzy mam, mogę sobie zrobić wakacje 5 letnie ciagle pijąc alko dzień w dzień i wygrzewać się na płazy

nom masz tyle pieniędzy że otworzyłeś s2 bo nie chciałeś iść na budowe, kurde to muszą być chyba potężne sumy trzy cyfrowe 

ale jak ci pokaże ile mam gotówki to przyjdziesz tu i przeprosisz i polecisz serwer, deal?

mam polecić takie gówno które startuje po raz czwarty z lekkimi zmianami? wstawaj, zesrałeś się 

Robie co robie dlatego ze chce pokazać ze szybko z tej branży się mnie nie pozbędą.

no zacieram rączki na Tamidie RSE - Rework Specjal Edition !!!!! 

17 godzin temu, ParadiseMC napisał:

Max miesiąc albo dwa to ci dyrektorzy dają jak cię do szkoły biora bo się już zawiedli tyle razy. Tyle lat do następnej klasy zdać nie możesz, a wiek może i masz stary ale klase zdajesz ta sama tyle razy... A kasa mi się kończY? Dobre, spójrz na siebie bo to ty dostajesz 5 złoty na sok dodoni by mieć do szkoły.

dlaczego ty się wypowiadasz o szkole i edukacji skoro obstawiam, że skończyłeś max zawodową szkołę ( o ile tam zdałeś) nie ubliżając tym co tam chodzą i jedyne słowa jakie potrafisz wypowiedzieć to ''co jest ku&wa raz dwa trzy''? Już pominę twoją kulturę bo jest ona na poziomie orzeszka i ziemniaka, a po niej można dużo wynieść  jaką szkołę ukończyłeś i stwierdzam że to jest OHP 

//edit "Pieni to się ci w głowie ze cię kultury nikt nie nauczył 12 latku" ty jeszcze coś o kulturze się wypowiadasz? no zaleciało hipokryzją, nic tylko kupić glocka, jednego paraidioty mniej na świecie 

Edytowano przez ReIz

Wpadłam uprzedzić, że do każdego kolejnego ostrzeżenia za flamewar tutaj dołączam w gratisie tygodniową blokadę konta. Nikogo za negatywną, a nawet skrajnie negatywną opinię na temat serwera i administracji karać nie będę, ale bez przesady, darujcie sobie w końcu te wycieczki typowo personalne. Oczywiście dotyczy to też autora zapowiedzi, ale myślę, że w zasadzie nie muszę już o tym informować.

To są jakieś kurwa żarty. ALE NO NAWET CAŁKIEM ŚMIESZNE. XD

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

znow ten kotlet bez zabezpieczen?XD wlece tam na wh do v2 i nawet hp nie strace. Nie polecam nikomu tego syfu, toksyczny wlasciciel, ktory nie ma mozgu nie swiadczy dobrze.

Zwracam honor. S1 to pierwsze dalej jest. Wolałem napisać to pierwsze bo nie wiem ile już było tych S1. Ogólnie mówiąc wybacz ale pogubiłem się już w ilości tych tamidii i ich nazewnictwie  ?

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...