Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TibiaBotBE.pl - Bot, który współgra z BattleEye


TibiaBotBE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Krótki opis:

Cytat

TibiaBotBE to ambitny i innowacyjny projekt. Jest to bot stworzony dla wszystkich wersji Tibii zarówno najstarszych jak i najnowszej. Zaprojektowany tak aby był w 100% niewykrywalny. Bot przechwytuje wszystkie dane przez analizę pikseli, a po przetworzeniu tych danych symuluje kliknięcia myszą i naciśnięcia przycisków, ponieważ cała inteligencja bota odbywa się w trybie symulacji myszy i klawiatury bot nie wstrzykuje danych do klienta Tibii, a także nie manipuluje pamięcią dlatego jest niewykrywalny.

Najważniejsze funkcje:

Cytat

 

CAVE BOT

AUTO LOOT

ANTI AFK

AUTO RE-LOG

AUTO HEALER (HEALTH I MANA)

AUTO TARGETING

REFILLER

FISH BOT

AUTO EXURA SIO

AUTO HOTKEY

SUPPORTER

TRASH REMOVER

 

 

 

 

 

Zapraszamy do dyskusji.

Opublikowano
Dnia 12/30/2018 o 17:08, rafaeru napisał:

Wydaje mi się, że powinieneś dać jakieś np. 1 dniowe triale z limitowanym dostępem do funkcji aby ludzie mogli zobaczyć jak to mniej więcej działa. 

Triale na 3-7 dni można kupić za CC/TC w grze. Regularnie codziennie w nocy odpalam streamy na YT, wyszukaj sobie link do strony na YT i będzie kanał. Zapisy transmisji też będą od dzisiaj.

 

Dnia 12/31/2018 o 00:48, czikit20 napisał:

Najpierw niech pokaże czy to wgl działa i istnieje XD, no i 1 dzien triala byłby spoko zeby każdy mogł potestowac

Działa, mamy kilku klientów, którzy są zadowoleni, również istnieje, po co miałbym reklamować coś, czego fizycznie nie ma. Oszukać na 30 zł? Bez przesady, łatwiej już by było na skiny do csa walić w chuja, albo w innych grach typu metin. Ja rozumiem, że polska i mentalność taka a nie inna, ale nie zarzucaj, że czegoś nie ma, skoro poświęciłem swoją pracę, to chciałbym też to sprzedać, a nie rozdawać za darmo. Tak ludzie nabiorą triali dzień w dzień i nikt nie kupi. Trial = tc/cc i się baw.

Opublikowano

Masz mało biznesowe podejście, powinien być trial chociaż 7 dniowy który pozwoli graczowi się zapoznać z botem. Po tym czasie następuje blokada i musi kupić pełną licencje bota.

Z chęcią bym go spróbował, ale płacić za kota w worku to troszke kiepsko :)

 

Opublikowano
35 minut temu, myaspera.pro napisał:

Masz mało biznesowe podejście, powinien być trial chociaż 7 dniowy który pozwoli graczowi się zapoznać z botem. Po tym czasie następuje blokada i musi kupić pełną licencje bota.

Z chęcią bym go spróbował, ale płacić za kota w worku to troszke kiepsko :)

 

Możesz zobaczyć stream, możesz kupić triala za ccki/tcki, to wcale nie kosztuje milionów. 

Opublikowano

Przecież takie boty jak Xenobot czy Magebot mają triale a ty skąpisz jedno dniowego. Rynek Botów jest zbyt mały aby posłać 30zł w ciemno

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano
5 godzin temu, józek! napisał:

Zamówiłem 30 dniową wersję o godzinie 12, czekam do tej pory na paczkę :D 

Zobaczymy, przetestuje i dodam opinie ;)

Bot wysłany został. 

 

5 godzin temu, RyXeL napisał:

Przecież takie boty jak Xenobot czy Magebot mają triale a ty skąpisz jedno dniowego. Rynek Botów jest zbyt mały aby posłać 30zł w ciemno

Ani nie jesteśmy Xenobotem, ani Magebotem i ani Magebot i ani Xenobot nie mają battleye passa, więc nie widzę powodu, żeby udostępniać swoją pracę za darmo. 

Opublikowano

Chyba nie rozumiesz tego że gdy Xeno czy MB działały to miały triale 3 dniowe aby poznać bota i zobaczyć czy warto a po drugie na rynku zagranicznym brazole już robią boty pod BE wraz z 1 dniowym trialem a potem płacisz. Myślę że warto się nad tym zastanowić i nie jestem tu cebulakiem tylko dużo ludzi lubi kraść w tibii jak wszyscy wiemy ;)

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano
39 minut temu, józek! napisał:

Dzięki za bana :D pacc i hajs za bota poszedł w błoto :/

Odpaliłeś bota wedle instrukcji? Ja codziennie zarabiam na swoje main konto na bocie (jedno konto od miesiąca), żeby mieć na waste, i jeszcze bana nie dostałem. 

Opublikowano

Nie chcesz dać traila bo wiesz zapewne ze masz słabo zabezpieczonego tego bota i boisz się :) do tego ludzie pytają o fimik i co? Cisza!

Opublikowano
10 godzin temu, Kefu napisał:

Nie chcesz dać traila bo wiesz zapewne ze masz słabo zabezpieczonego tego bota i boisz się :) do tego ludzie pytają o fimik i co? Cisza!

Poszukaj na YT, codziennie streamuje...

Opublikowano

kruca dwa lata czasu, żeby z githuba skopiować algorytm wykrywania na ekranie bitmapy xd

Serio to ma bypass na BE? możesz grać na dwóch kontach jak na multicliencie?

Serio to ma bypass na BE? możesz grać na dwóch kontach jak na multicliencie?

image.png

Opublikowano

Gosc sie podlaczyl pod brazoli, na stronie (tibiabotbe.pl) te same screeny bota co tutaj w linku z youtube, nie znam hiszpanskiego ale nawet stronke w podobny sposob maja zrobiona.

 Podejrzane...

 

 

Opublikowano

Sam mam bota który używa porównywania bitmap wysłałem go brazylowi w zeszłe wakacje XD
image.png

Ide z tym do biura patentowego, POCZEKEJ

@Edit Żartowałem

image.png

Opublikowano
Dnia 6.01.2019 o 00:52, Vonyer napisał:

Gosc sie podlaczyl pod brazoli, na stronie (tibiabotbe.pl) te same screeny bota co tutaj w linku z youtube, nie znam hiszpanskiego ale nawet stronke w podobny sposob maja zrobiona.

 Podejrzane...

 

XDDDDD nawet nie wchodziłem na tą strone TibiaBotBE.pl po twoim poście wlazłem masz racje gostek sprzedaje brazolskiego bota który nie jest jego.No po prostu HIT

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Starczy tego dobrego - nie dosyć, że temat ma na celu promocję płatnego bota, co jest tu zakazane, to jeszcze są uzasadnione podejrzenia o sprzedaż cudzej pracy. Kosz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...