Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


stojakes

Pijawka II
Members

Zawartość

27

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O stojakes

 • Ranga
  Pijawka II
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

129 wyświetleń profilu
 1. Cześć, BE blokuje możliwość czytania z pamięci,jaką zajmuje Tibia. Jedyneco mi do głowy przy tej taktyce przychodzi, to na okres w milisekundach wyłączać usługę,wczytać dane z klienta i włączyć usługę na nowo. Bo nie sprawdza włączonej usługi ciągle, tylko zastosowany jest timer co pare sekund, może coś w tym by zadziałało.
 2. Witam, zamieszczam po raz kolejny odsyłacz do strony internetowej programów pod Tibie 11. Stosujcie się do dokumentacji oraz tego, co program pisze, a powinno leczyć bez problemu. Informacje na temat konfiguracji i obsługi bota są na stronie www. SKAN AUTO HOTKEY SKAN VOICE WRITER AUtO HOTKEY TIBIA 11 (Starsze też) + Tibia Voice Writer
 3. Pomyliłem się raz jp, widzę że wylewanie frustracji czy ukrytych uprzedzeń na użytkowników to motyw powszedni tutaj. Nic nie szukam, po prostu widząc, że ktoś używa programu motywuje mnie to do dalszej pracy nad nim. Czuję się lepiej niż jakbym miał programować w ciemni przed czterema ścianami.
 4. Przy pisaniu tego programu chciałem uwolnić ludzi od tego futurystycznego holocaustu jakim jest między innymi ta gra, to odpowiedz sobie kim jesteś, legitymując mnie cały czas zamiast samemu sprawdzić, że program jest czysty jp. Do niczego nie dojdzie, mimo że gdybym był jak większość nowobogackich dupków wygrywających takie nonsensowe sprawy w sądzie i obarczając tym samym drugą stronę sporną na lata szkody finansowej czy mentalnej. W sumie też chciałem poczuć się jak programista, to troche egoizm, wiem.
 5. Witam, parę godzin temu moderator o nicku Marchwij usunął treść tematu, która była prowizoryczną dokumentacją techniczną mojego programu, zgodnie z obowiązującym prawem RP mogę żądać o zaniechanie tychże działań, oraz przywrócenie mojej własności intelektualnej, zawartej w treści tematu. Żądam także publicznych przeprosin, ze względu na podejrzewanie mnie o kradzież danych prywatnych użytkowników. Pozdrawiam.
 6. czx

  https://www.virustotal.com/#/file/80df49a0210a140869a69e5f82f63fab112255888a6c20e3ca4f69c288ee4e79/detection
 7. Niestety BattleEye blokuje czytanie wartości z pamięci klienta gry, bot już jest bezużyteczny - temat do zamknięcia i zapraszam do tego tematu:
 8. czx

  zxzx
 9. Działa dalej na protokole 11.47 - najnowsza Tibia 10.
 10. Sprawdź w Questlogu, może to, że raz już to napisałeś wystarczyło, żeby dodał się do questów w nim.
 11. Wysyłać pakiety na serwer chyba megazordem. Twój sposób to wykryje nie BattleEye, a Avira, zainstalowana na szwabskich serwerach. Takie sfrustrowane typki jak ty dochodzą po oglądnięciu 10 tutoriali z thepiratebaya do szczytu swoich możliwości i wysyłają pakiety notorycznie a potem na tym nazi Tibia.com piszą, że ddos był. Tak serio, weź wyczilluj typie, Jedi to widać nie jesteś. Swoim łopatologicznym sposobem myślenia, myślę, że wystarczy oszukać swój komputerek tym, że okno jest zmaksymalizowane, nie mam pojęcia jak za pomocą cheatEngine rozbroiłeś BattleEye, może pomyliło Ci się z Ollydbg z jakimś fantomem, nie no żyj w swoich mądrościach dalej, ale nie obrażaj mnie. Proszę, przepraszam, dziękuję, pozdrawiam itd itp.
 12. Cenne informacje. Jeżeli znalazłeś(Ciekawi mnie jakiego programu używasz :>) jakieś powiązania BE z minimalizacją okna, to nie ma też co siać paniki, jeżeli chodzi o auto hotkey, bo przecież programu używać będziemy przy zmaksymalizowanym oknie.
 13. Myślę, że developerzy nie zaryzykowaliby straty tak dużego procenta graczy, którzy w jakiś sposób dają zyski firmie, wprowadzając BE na wszystkie serwery. Ta gra to nie counter strike gdzie po VACu wystarczy kupić nowe konto za parenaście zł.
 14. Tibia 10 na protokole 11.42 - bot dalej aktualny.
 15. 11.18 30.07.17 - Klient 10 wersja 11.40 updated

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10710848
Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot