Skocz do zawartości

TibiaBotBE

Members
  • Zawartość

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. Odpaliłeś bota wedle instrukcji? Ja codziennie zarabiam na swoje main konto na bocie (jedno konto od miesiąca), żeby mieć na waste, i jeszcze bana nie dostałem.
  2. Bot wysłany został. Ani nie jesteśmy Xenobotem, ani Magebotem i ani Magebot i ani Xenobot nie mają battleye passa, więc nie widzę powodu, żeby udostępniać swoją pracę za darmo.
  3. Możesz zobaczyć stream, możesz kupić triala za ccki/tcki, to wcale nie kosztuje milionów.
  4. Triale na 3-7 dni można kupić za CC/TC w grze. Regularnie codziennie w nocy odpalam streamy na YT, wyszukaj sobie link do strony na YT i będzie kanał. Zapisy transmisji też będą od dzisiaj. Działa, mamy kilku klientów, którzy są zadowoleni, również istnieje, po co miałbym reklamować coś, czego fizycznie nie ma. Oszukać na 30 zł? Bez przesady, łatwiej już by było na skiny do csa walić w chuja, albo w innych grach typu metin. Ja rozumiem, że polska i mentalność taka a nie inna, ale nie zarzucaj, że czegoś nie ma, skoro poświęciłem swoją pracę, to chciałbym też to sprzedać, a nie rozdawać za darmo. Tak ludzie nabiorą triali dzień w dzień i nikt nie kupi. Trial = tc/cc i się baw.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...