Skocz do zawartości

pokochajpromocje.pl - strona z promocjami, poradnikami dot. zakupów

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu wpadłem na pewien pomysł, który mnie zainspirował. W ten sposób stworzyłem, ową stronę. Pierwszy raz kupiłem domenę i hosting, po prostu ciekawość zwyciężyła. Chciałbym abyście spojrzeli na nią swoim okiem oraz ocenili.

https://www.pokochajpromocje.pl

Myślałem o czymś minimalistycznym, bez zbędnych okienek, które tylko denerwują.

W zamyśle treści mają być dostarczane przez użytkowników, w tym pozwolenie na korzystanie z linków polecających. Myślę, ze to bardzo fajny układ.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

Plusy:

- pomysł fajny, oczywiście jeżeli kody byłyby na bieżąco aktualizowane i weryfikowane

Minusy:

- szablon bardzo prosty - aż za prosty i niestety mało czytelny, fajnie by było wprowadzić na stronę jakiś drugi kolor, który wyróżni ważniejsze elementy

- widać, że to czysty wordpress, wypadałoby go jednak chociaż trochę dostosować, zamiast dawania standardowej opcji pisania postu

- spora część elementów szablony jest nadal po angielsku (ale to akurat drobnostka)

- mało treści (co jest do zrozumienia biorąc pod uwagę niedawny start serwisu)

Nie traktuj tego jako jakiegoś hejtu, wierzę w twój pomysł i myślę, że przy odpowiednim zaangażowaniu ma szanse powodzenia.

Dzięki, zawsze uważam, że lepiej poradzić się osób z "zewnątrz". Samemu czasami pewnych błędów się nie dostrzega :D

Postaram się zamiast odnośników w menu po lewej stronie dodać jakieś przyciski, które będą bardziej rzucały się w oczy, ewentualnie spróbuję tam zmienić kolor na bardziej szary, niż biały.

Nie rozumiem "widać, że to czysty wordpress, wypadałoby go jednak chociaż trochę dostosować, zamiast dawania standardowej opcji pisania postu"

Masz tutaj na myśli dodanie możliwości oceniania postu przed kliknięciem na niego? 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

2 godziny temu, kopyteczkoo napisał:

Nie rozumiem "widać, że to czysty wordpress, wypadałoby go jednak chociaż trochę dostosować, zamiast dawania standardowej opcji pisania postu"

Masz tutaj na myśli dodanie możliwości oceniania postu przed kliknięciem na niego? 

Nie, mam tu na myśli głównie: dodawanie nowego kodu promocyjnego, powinny być oddzielne miejsca na link do strony, kod, date ważności, a opis powinien być ewentualnie dodatkiem, teraz to wygląda (i jest) najprostszym systemem dodawania posta na wordpressie, poza tym niestety cały układ strony wygląda jak typowy wordpress (ale może to zboczenie zawodowe).

Będę szczery. Fajnie by to wyglądało, ale jestem kompletnie zielony, więc może być ciężko. Jutro spróbuję nad tym pokombinować.

• 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający forum pokochajpromocje.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...