Skocz do zawartości

UNDETECTED | Priv Scripts Platform

Beater

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp

Od dłuższego czasu jestem dość głęboko w środowisku oszustów z League of Legends, czyli skrypterów. Przy okazji poznałem kilku programistów z tego środowiska.

Jak wiadomo wszystkie platformy są detected i wyłapiemy bana szybko lub mniej szybciej, jednak zawsze prędko. Oczywiście są platformy prywatne  u których ceny zaczynają się od 200Euro na mieś...

Jakiś czas temu mój znajomy programista którego kiedyś poznałem w sieci zaprosił mnie do swojego projektu, czyli nowe prywatnej zabezpieczonej platformy ze skryptami do lola.

Jako, że swoją wiedzą i umiejętnościami znacznie przewyższa mnie, to on jest odpowiedzialny za zabezpieczenie pliku przed detekcją jak i twórcą całego silnika.

Ja jestem odpowiedzialny za nasze Community i jako osoba grająca w wysokich dywizjach będę developerem skryptów do championow typu "hypercarryonscript" (potrafiących solo pociągnąć cały mecz do wygranej)

NA CHWILE OBECNĄ DO PLATFORMY MA DOSTĘP 15 ZAUFANYCH OSÓB. GRAJĄ WYŁĄCZNIE ROZGRYWKI RANKINGOWE JUŻ PONAD PÓŁTORA MIESIĄCa I NIKT NIE ZOSTAŁ ZBANOWANY MIMO SZYBKIEJ WSPINACZKI W TABELI LIGOWEJ.

Platforma jest napisana w innym języku programowania niż te które widzieliśmy dotychczas, tak samo jest ze skryptami, żadne lua itp nie jest obsługiwane, jednak nie mogę zdradzać takich szczegółów.

Bot jest INTERNAL, jednak z tą różnicą że nie dotyka wewnętrznej pamięci gry i działa na poziomie sterownika. Z tego co wiem kod źródłowy automatycznie zmienia się co 30minut.

Bądźmy jednak szczerzy... Jeśli pliki wejdą w ręce Riotu to platforma padnie w ciągu 30 dni. Jak narazie nikt o nas nie wie i każdy z nas zapłacił 35€ lub 55€ ( w zależności od wersji bota)[jedna to safe a druga super safe]

Dostęp który otrzymaliśmy jest permamentny i jest jeszcze maxymalnie 10 slotów.

Za nim zostałem osobą decyzyjną również jak każdy musiałem zapłacić By Paypal

Po zapłenieniu community NIE REKRUTUJEMY, NIE DAJEMY DOSTEPU, NIE STREAMUJEMY I NIE ISTNIEJEMY DLA ŚWIATA ZEWNĘTRZNEGO WZGLĘDEM PLATFORMY

Nie jest to platforma dla graczy głupich, bot nie wygra za Ciebie gry i nie zawiera funkcji przez które widać że oszukujesz by by nie prowokować innych do zreportowania Ciebie.

Dlaczego chcemy uniknąć reportów? Powodują one oflagowanie konta które następnie jest prześwietlane i sprawdzana jest lista procesów w tle ( oczywiście nic nie znajdą ale nie chcemy ryzykować ) 

Włożyliśmy zbyt wiele pracy i serca by spełnić swoje gamingowe marzenia ( i troszke pieniędzy), dlatego będziemy o to dbać.

CO JUŻ MAMY?

- Orbwalker [szybki i płynny]

- Wysokiej jakości prediction [dobrze trafia :D]

- Harras, Lane clear, Last hit, always force big minion last hit [spoko lasthituje i zawsze zgarnia dużego miniona]

- Flee [Tryb disengagu ucieka i jeśli masz taką możliwość doskakuje do obiektów ( np braum do ally, lub skok do miniona Ireli, czy wardjump leesina)]

- Widoczny zasięg turretów

- Target selector [focusuje odpowiednich przeciwników]

- Auto spell (np auto ignite/smite itp) [działa bardzo szybko, zdecydowanie szybciej niż zareagował by człowiek]

- Autorskie skrypty pod danego championa [ Nie jest ich wiele, ale ciągle pracujemy nad nimi i wypuszczamy kolejne] 

Narazie jest Varus, Ezreal, Kai'Sa, Yasuo, Twitch, Tristana, Akali i może o jakims zapomnialem..

- Niskie spadki fps

NAD CZYM PRACUJEMY?

- Cool down trakcer [ pokazuje cooldowny przeciwników na skille i spelle] (powinno się pojawić w najbliższej aktualizacji bo prawie gotowe)

- Activator [ Odpowiednio używa aktywnych itemów) (tak samo jak tracker prawie gotowe ]

- EVADE ( większośc z nas go nie chce bo głównie na jego podstawie wykrywa się cheat) (Pracujemy jednak nad nim by był bardziej evade helperem czyli zachowywał się naturalnie i pomagał uniknąć skillshotów które rzeczywiście próbowaliśmy dodgowac ) [ Na chwile obecną nie istnieje ale jest tracker pokazujący trajktorie skillshota]

PRÓKBKA

Próbka Kai'Sa

Próbka Ezreal

Jesteś zainteresowany/a dołączeniem? do projektu? 

Podanie należy wysłać do mnie na pw

- Imię i Nazwisko

- opisz doświadczenie z lolem i skryptami

- discord (wymagany)

- dlaczego mamy obdarzyć Cie zaufaniem i włączyć do community?

Proszę o nie reportowanie tematu za naruszenie regulaminu, ponieważ otrzymałem zgodę administracji na publikację
Tak jak pisałem przyjmiemy tylko kilka osób, więc proszę o poważne podania, poważnych osób na 100% zdecydowanych graczy.

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
  • Aive zmienił(a) tytuł na UNDETECTED | Priv Scripts Platform

Ja bym się jednak zastanowił czy pozostawienie po sobie chociaż odrobinkę śladu w internecie nie równa się z ogromnym ryzykiem.

Nawet publikując tutaj, na MPC możesz równać się z tym, że ktoś podkabluje, przez co będziesz na czerwonej liście.

O ile sam skrypterem nie jestem, jednak kiedyś byłem, tak więc trzymam kciuki za rozwój!

Bez nazwy-2.png

5 minut temu, xOstateczny napisał:

Ja bym się jednak zastanowił czy pozostawienie po sobie chociaż odrobinkę śladu w internecie nie równa się z ogromnym ryzykiem.

Nawet publikując tutaj, na MPC możesz równać się z tym, że ktoś podkabluje, przez co będziesz na czerwonej liście.

O ile sam skrypterem nie jestem, jednak kiedyś byłem, tak więc trzymam kciuki za rozwój!

Na każde zabezpieczenie riotu jest zakodowany bypass. Bez plików nie widzę ryzyka a na MPC nikt się nie włamie 

7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019

Aż mnie zaciekawił ten temat :D

Rozpisałeś się na temat własnej pracy, co bardzo zachęca do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu  :D

Czym się różni wersja safe od super safe?

Edytowane przez Gość

Wersja super safe to całkowicie osobny plik osobny loader inne i kodowanie. Na wersję super safe jest ograniczona liczba slotów 25 a wersja safe przejdzie w przyszłości na miesięczny tryb opłat i nie będzie miała ograniczonej liczby slotów co być może w przyszłości uczyni ja detected jeśli ktoś złamie przepisy 

22 minuty temu, Jacob S napisał:

Cena? 

W temacie podałem te informacje.

Aktualnie są dwie możliwości i obie gwarantują okres lifetime

Po pozytywnym przejściu przez rozmowę kwalifikacyjną ze mną masz dwie możliwości 

55€  - dostajesz slot w projekcie safe w którym rekrutacja zakancza sie z momentem zapełnienia, czyli 25 slotów.

Wersja safe ma inny loader, inne pliki, inne kodowanie i kod źródłowy aktualizuje się sam co 30minut.

Wraz z dostępem do tej wersji otrzymujesz dostęp do projektów i funkcji które są w fazie beta.

Wersja 2 to 35€ tez safe (ale jak twierdzi head coder nie tak bardzo jak tamta) nie ma ograniczonej liczby slotów i w przyszłości będzie sprzedawana w postaci abonamentu. Na chwilę obecną life time.

Prawdopodobieństwo że trafi do riotu jest małe, ale z pewnością większe niż w przypadku wersji super safe.

Nawet jeśli kiedyś padnie to wersja super safe pozostaje bezpieczna.

Dziwne , że piszesz o używaniu tylko z graczy z wyższych dywizji.. Sam nie udało mi się osiągnąć wyższej dywizji niż platyna 5 (więc to nic ) . Moim zdaniem gracze na wyższych lvl powinni polegać na swoim skilu a nie cheatach bo wkońcu jakoś się tam dostali- oszukują sami siebie. 

Sam używałem kiedys cheatów w sezonie 4 na normalach i aramach bo dawało to frajdę. Nie używalem ich nigdy na rankedach bo wolałem siedzieć w goldzie niz w cheatowanej platynie i zaraz z niej spaśc. Na ARAM dawało fajną zabawę naprawdę az chciało się grać nie wazne jakie się miało zgranie w teamie czy toxiców. Szkoda że nie ma juz free skryptów oferujace podstawowe funkcje. Teraz tylko płatne. Stare dobre czasy które już chyba nigdy nie wrócą. Nie wiem jak sprawa wygląda teraz z elobustingiem bo wiem ze kiedyś to była tańsza opcja niz np płatny BOL.

Szczerze to trzymam kciuki za ten wasz projekt "Anonymous" ;D i liczę aby Wam się udało.  

1 godzinę temu, deadman1204 napisał:

Dziwne , że piszesz o używaniu tylko z graczy z wyższych dywizji.. Sam nie udało mi się osiągnąć wyższej dywizji niż platyna 5 (więc to nic ) . Moim zdaniem gracze na wyższych lvl powinni polegać na swoim skilu a nie cheatach bo wkońcu jakoś się tam dostali- oszukują sami siebie. 

Po części się z Tobą zgadzam i ze smutkiem muszę Ci powiedzieć, że nie większość... ale wielu graczy na wyższych dywizjach używają wspomagaczy....

Mnie osobiście ta gra na czysto sprawiała wiele frajdy ale poziom zadowolenia z rozgrywki na skryptach okazał się tak wysoki, że zapomniałem co to tilt.. :D
@topic dziękuje za zgłoszenia wiele z nich jest dość obszernych, niektóre są podejrzane a inne się nie kwalifikują, natomiast widzę z waszej strony zainteresowanie i chęci nie tylko samego dostepu ale i pomocy przy projekcie. Uważam że podzielenie się Tą nowiną na moim ulubionym forum nie było błędem i mam nadzieje że tak zostanie. 
Powoli miejsca się kurczą, ale zapewniam że stawiamy na jakość i staramy się ostrożnie dobierać nowych członków. 

Niektóre osoby które wysłały do mnie podania mogą spodziewać się zaproszenia do znajomych na platformie discord

Discord został zgłoszony i zamknięty nie przez założyciela. Mi też się nie podoba ta sytuacja i dostałem info od codera ze to naprawi. Jeśli rzeczywiecie po ubieraniu pewnej sumy zamknął wszystko i uciekł a chłopaki nie dostaną od PayPal zwrotu to ja biorę za wszystko odpowiedzialność i oddam z własnej kieszeni 

24 minuty temu, Beater napisał:

Discord został zgłoszony i zamknięty nie przez założyciela. Mi też się nie podoba ta sytuacja i dostałem info od codera ze to naprawi. Jeśli rzeczywiecie po ubieraniu pewnej sumy zamknął wszystko i uciekł a chłopaki nie dostaną od PayPal zwrotu to ja biorę za wszystko odpowiedzialność i oddam z własnej kieszeni 

Jest to możliwe, jeszcze kilka miesięcy temu byłem użytkownikiem prywatnego cheata do csa i discord też spadał co mniej więcej 2-3 dni.

Nie podoba mi się zachowanie codera. Po otrzymaniu maila od obsługi Discorda ze server zostanie zamknięty za hacking community i naruszenie zasad zaczął zachowywać się dziwnie i nie tylko Discord padł wszyscy zostali odcięci od platformy. Tymczasowo założył nowego i dodał ze musi zmienić server i porty bo były te same na discordzie co w loaderze. 

Nie podoba mi się ze stalo się to jak otrzymał płatność od 3 osób i to jeszcze osób od nas. Wielokrotnie byłem świadkiem pojedynczych płatności i wszystko było ok.  

Powiedział ze konfiguruje nowy server do platformy i ze mamy być spokojni. Natomiast słów padło juz wiele i nie biorę ich już pod uwagę.  Z drugiej strony po co gość by wracał. Robił nam nowego Discorda i u3mywal kontakt gdyby zależało mu tylko na celu pt "uzbieram pewną sumę i wtedy sie zawijam ". Mimo to zaczynam się nastawiać  na to ze będę musiał oddać pieniądze, tak ja wszelki wypadek wole zakładać najgorsze. Choć poniekąd jego działania wyglądają na autentyczne i tylko jeden powód mógł tłumaczyć ta sytuacje, czyli (połączenie loadera przez Api z serverem na którym stoi Discord) a taki powód właśnie podał. Proszę narazie przestać wysyłać mi zgłoszenia do czasu wyjaśnienia tej sprawy. Na chwilę obecną jestem winny 170€ i wystarczy ?

Gratuluję zostałeś pierwszym użytkownikiem, który zasiał taki ferment, zrobił z siebie kompletnego imbecyla i na dodatek zmarnował czas na  zbiorowisku radioaktywnej przemieliny materii zwanym polskim community. 

Jako osoba, która posiada prywatną platformę do tejże gry, powiem krótko. Nigdy nie widziałem kogoś kto pierdoli większe farmazony niż Kastobar. Mitomania to byłoby pobłażliwe stwierdzenie mając na uwadze ten wątek.  

Zaczynajmy więc:

1. Z tego co do tej pory powiedziałeś wasz serwer został "zgłoszony" i usunięty. Przytoczę teraz twoje wcześniejsze słowa w tym temacie:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Z tego co widać wasza selekcja ludności jest wyjątkowo skuteczna. Zakładam, że w zupełności tak samo jak wasz bypass Riotowego anticheata. W sumie jeśli coś nie istnieje to nie może być detected, czyż nie?

2. Ty nie rozumiesz, co piszesz. Jesteś po prostu śmieszny, bo to pod komedię można tylko podpisać. 

unknown.png

Discord jest closed source. Nie można go nigdzie zhostować. Nie będę się w głębiał w ten bullshit, ale chciałem ci to uświadomić.

unknown.png

Tego nawet nie ma co komentować. Wszystko zostało wyjaśnione w nazwie drugiego punktu. Ty, twój "coder" jak go nazywasz jesteście upośledzeni, nic dodać, nic ująć.

Summa summarum: Dla dzieci, które dają się na to nabierać. Przeczytajcie to, co jest napisane ze zrozumieniem i zamiast ślepo iść za jakimś tłukiem, który jest tutaj znany, więc to z góry źle o nim świadczy, przejdźcie się na jakieś poważne źródła informacji, a nie śmietnik intelektualny. Essa.

Ależ to było toksyczne... 

Discorda się nie hostuje i nie do końca rozumiem co coder miał na myśli 

72822496380840138648.png

19668313722443396203.png

Do platformy 15 na discordzie byli też inni zainteresowani zaproszeni wcześniej 

Proszę wybaczyć za doublepost, chce aby każdy widział że pojawiła się odpowiedź w temacie z nowszą godziną by wiadome było że pojawiła się nowa informacja.

Minęło już dużo czasu od incydentu, w którym wszyscy stracili dostęp do platformy, po tym jak trzech użytkowników naszego forum dokonało płatności za pomocą paypal FF i padł discord.

Zachowanie głównego codera było dziwne i ostatnią informacją od niego jaką dostałem było

70640748826599115665.jpg

Mimo głębokiej analizy nie potrafie trafnie określić co się dzieje.

Byłem/Jestem przekonany że miałem doczynienia z najlepszą platformą od czasów świetności innych platform, dlatego z ręką na sercu rekrutowałem nowych fajnych ludzi. Byłem pewny że jakość cheata jest niesamowita i dalej tę pewność podtrzymuje. O Coderze wiem tyle że jest niemcem który dorabia mając sklep z urządzeniami komputerowymi i prowadzi go na ebay(nie pytałem o nazwe i żałuje) a także jest programistą operującym wieloma językami programowania a szczególnie c#, potrafi crackować i zabezpieczać pliki przed crackowaniem. ( bez wątpienia ma ogromną wiedze)
Nie wiem czy  stworzył on wszystko od zera czy w jakiś sposób nie zcrackował i przerobił legendarnej platformy goelites, gdyż cheat wyglądał podobnie podobnie i działał niemal identycznie.

To w sumie już nie istotne, bo do tej pory gość nie zrekonstruował community ani discorda po upadku.  W moim mniemaniu gdyby mu zależało to już dawno by to zrobił.
Nie rozumiem motywu, gdyż bez wątpienia mógł zarobić znacznie więcej.
PODSUMOWANIE: 

-15 zadowolonych osób posiadało suba  z czego 14 wersje safe  to daje 770Euro + 35 euro czyli 805 Euro, następnie po pewnym czasie doszły 3 osoby do wersji safe ( nasi użytkownicy których sam zrekrutowalem)  Wtedy otrzymał od każdego 55 Eur poprzez paypal. U jednego były freezy paypala i coder 2 razy refundował mu płatność.

Do jego skarbonki wchodzi 170 Euro wiec razem ma juz 805+170 = 975 Euro
-Wszystko pada i gość ma wszystko w dupie  ( a przynajmniej tak to wygląda)

PRZEMYŚLENIA:

Nie mogę zrozumieć jak dla Niemca u którego w kraju minimalna miesięczna to 1500 Eur na miesiąc opłaca się po 3 miesiącach ciężkiej pracy zwinąć interes za 975 Euro

z narażeniem na nieprzyjemności prawne i negatywną opinie w środowisku mając taką perłę która działa i się rozwija.

JEST TO DLA MNIE CAŁKOWICIE NIELOGICZNE I NIE POTRAFIĘ TEGO POJĄĆ.

Jest mi bardzo głupio z zaistniałej sytuacji i nawet jeśli wszystko może wróci do normy to proszę te 3 aby osoby które zapłaciły, o napisanie do paypal zgłoszenia o oszustwo pod pretekstem kupna np. Poradnika do gry, ponieważ za cheaty, czyli niezgodne usługi z regulaminem paypal nikt wam nic nie odda i w miarę możliwości dołączenia ssy rozmów z discorda tak by nie wynikało z nich za co rzeczywiście płaciliście. Następnie niezwłocznie proszę wykonać "Charge back" Czyli reklamacje zwrotu przez bank pod tym samym pretekstem który podaliście w paypal.
Bank ma obowiązek chronić swoich klientów i ma duże prawa i może cofnąć transakcje a nawet dojść do tego gdzie te pieniądze są, ponieważ by wypłacić pieniądze z paypal należy podać dane osobowe zgodne z numerem rachunku. Bank może te pieniądze odebrać i wam zwrócić , tylko proszę podejść do sytuacji poważnie i profesjonalnie. Mi osobiście, w przeszłości bank zwracał 2 krotnie przelew który zgłosiłem.

Jeśli te czynności nie dadzą zwrotu lub moje próby kontaktu nie sprawią że coder zwróci pieniądze. To zobowiązuje się oddać osobiście, gdyż to ja jestem najbliżej odpowiedzialności zaraz po coderze.
Proszę przestać wysyłać do mnie zgłoszenia o dołączenie do platformy, powtarzam to po raz kolejny.

Przepraszam za nieprzyjemności.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum UNDETECTED | Priv Scripts Platform   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...