Skocz do zawartości
  • 0

CMS podobny do jbzdy, demotywatory, kwejk

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 284 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Pytanie

Witam poszukuje cms'a do podobnych stron takich jak np. jbzdy, demotywatory czy kwejk. Najlepiej darmowy.

Siemka

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

• 0

Wywala błąd z połączenia z baza danych 

Siemka

• 0

Już wyciągam moją szklaną kule i wróżę co jest nie tak. Może coś więcej? Jaki dokładnie masz błąd? W którym miejscu? Czy próbowałeś już coś robić?

• 0

Przecież to nie jest specjalny cms tylko cms do blogów np. w wordpressie jesteś w stanie osiągnąć taki efekt :P

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

Pani Kasia

• 0

@carbonx Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\v\connection.php:17 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\v\index.php(14): connection() #1 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\v\connection.php on line 17

55 minut temu, Bóbr. napisał:

Przecież to nie jest specjalny cms tylko cms do blogów np. w wordpressie jesteś w stanie osiągnąć taki efekt :P

tak tylko na wordpressie ciezko przygotować takie cos jak poczekalnia, losowanie obrazka itp

Siemka

• 0

To teraz masz 3 opcje do wyboru:

- kupić płatną wersję skryptu, która jest aktualna

- samodzielnie poprawić część rzeczy jak własnie wyżej wspomniane mysql_connect()

- zdowngradować PHP do wersji 5.6 (nie polecam!)

Pani Kasia

• 0

@carbonx przerobi sie połączenie z bazą

Siemka

• 0
11 godzin temu, kakhu napisał:

@carbonx Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\v\connection.php:17 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\v\index.php(14): connection() #1 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\v\connection.php on line 17

tak tylko na wordpressie ciezko przygotować takie cos jak poczekalnia, losowanie obrazka itp

niekoniecznie. Jeśli jest możliwość dodawania działów np tylko dla zalogowanych itd to da się to skonfigurować. Zresztą są odpowiednie pluginy do tego :D

Wordpress jest na tyle rozrośniętym CMS'em, że da się w nim zrobić większość rzeczy :P

Edytowano przez Bóbr.

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

• 0

Ogólnie skryptów typu 9GAG clone jest pełno, większość (jak tentego w darmowej wersji) jest godna pożałowania.

Jednakże jeśli cierpliwości utrzymasz, to z kolegą od kilku miesięcy piszemy open source'owy 9gag, oparty o Django oraz Vue.js - niestety nie wiem kiedy go opublikujemy (czyt. upublicznimy repo).

Mój blog | Social media dla graczy | TS3

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Unrespect dla administracji i m :)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 284 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...