Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RhodesMu | S6E3 | Exp: 20x | Drop: 30%|Zapraszamy ! |


RhodesMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest możliwość opóźnienia reakcji helpera do zbierania rzeczy? np gdy padnie kamyk lub exc item to helper  zbierze go np po 3 sekundach.

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Dnia 13.11.2018 o 19:27, Drako3 napisał:

Jest możliwość opóźnienia reakcji helpera do zbierania rzeczy? np gdy padnie kamyk lub exc item to helper  zbierze go np po 3 sekundach.

 

Przy autorskich helperach jest. Przy oficjalnym helperze gdzie pliki są premium nie ma. Nawet jeśli byłaby taka możliwość developerzy nie chcieliby sobie tym zawracać głowy.

Dnia 13.11.2018 o 20:35, Quriks napisał:

Z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości, myślę również, że to by było bez sensu.

 

Też uważam, że byłoby to bez sensu. Jak dla mnie AFKI i sprawdzanie w nocy jest jak najbardziej rozsądnym pomysłem.

Opublikowano

Proponuję dozwolone AFK wszędzie, z możliwością zabójstwa, lecz z potwierdzeniem AFK, zabójstwa celowe powinny być karane. 

Jedynie zostawić na Arenie AFK mapę z odrodzeniem w tym samym miejscu, bez zatrzymania helpera. Wierz mi co piszę, w tych czasach zakazywanie AFK= 70% mniej graczy, a nowych nie będzie, zostają starzy wyjadacze. Przemyślcie sobie to. ;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

W TYCH CZASACH nikomu nie będzie chciało się dokumentować czyjegoś AFK. Po prostu poleci kill, albo osoba pójdzie afczyć na inny spot. 

Opublikowano

^^ Zakaz afk w dzisiejszych czasach? toć to nie możliwe, chyba ze chcecie zacząć banowac ludzi w pierwszym tygodniu gry, a co sie z tym wiąże? ludzie zaczną odchodzić i nie wiem dla kogo będzie stał ten serwer, chyba że zdarzycie zgarnac kase za vipy zanim serwer opustoszeje ^^

 

Opublikowano

Trudno dogodzić dla graczy MU w "tych czasach", z jednej strony narzekanie że serwer jest widmo a z drugiej strony narzekanie że afk jest zabronione.

Osobiście myślę że jednak lepiej będzie jak gamemaster od czasu do czasu przejdzie się po mapie i oczyści ze spotów graczy afk, oczywiście bez żadnych konsekwencji jedynie teleport do safe zone.

Regulamin jest w trakcie pisania więc chciałbym poznać jak najwięcej zdań na temat AFK, pomoże nam to podjąć właściwą decyzję.

 

Opublikowano

Zróbcie po prostu 2 suby, PvP i NonPvP, mniejszy exp na nonpvp i Open PvP bez zadnych kar. temat z glowy. Znam wielu graczy ktozi nawet nie zassaja clienta jak dowiedzą się że afk nie można, najlepiej byloby zrobic tu jakąś ankiete w tym temacie.

Opublikowano

Nastąpiła zmiana w itemkach wymaganych na 6 resa:

 

Cytat

6 rr -----> cofka do levela 350 - wymagania zrobienia resetu: 20 x jewel of guardian +13
oraz 10 soczków tego samego koloru

 

Co do subservera, to nie mamy pojęcia ilu graczy u nas będzie grało. Jeżeli będzie to ilość możliwa do rozbicia na dwa osobne serwery wtedy tak zrobimy :12_slight_smile: .

 

Opublikowano

Chodzi bardziej o sub na którym będzie można spokojnie afk, ludzie będą tam wchodzić zęby puścić afk na noc lub market.

Każdy aktywny gracz zawsze będzie gral na PvP bo tam mógłby być większy exp iz na non pvp subie. a dla afkerow któzi nie lubią ryzykować non pvp z mniejszym expem ;p

czat /post czy whisp mogłby być wspolny na oba serwery

Opublikowano
9 godzin temu, RhodesMu napisał:

Trudno dogodzić dla graczy MU w "tych czasach", z jednej strony narzekanie że serwer jest widmo a z drugiej strony narzekanie że afk jest zabronione.

Osobiście myślę że jednak lepiej będzie jak gamemaster od czasu do czasu przejdzie się po mapie i oczyści ze spotów graczy afk, oczywiście bez żadnych konsekwencji jedynie teleport do safe zone.

Regulamin jest w trakcie pisania więc chciałbym poznać jak najwięcej zdań na temat AFK, pomoże nam to podjąć właściwą decyzję.

 

No ja jestem dokładnie za takim rozwiązaniem.

Opublikowano
2 godziny temu, Uchiha. napisał:

Czy będzie można wbijać nagrody za resy w acient itemy ?

Raczej nikt by nie chciał robić itemów acc + fo.. Za duża przewaga. Myślę, że administracja nie pozwoli aby do tego doszło

Opublikowano
Cytat

wręcz idealny nie powtarzalny konfig

Nie z przymiotnikami piszemy łącznie.

 

Tak, wyjątkowo niepowtarzalny - kolejna kopia kiepskiego x-world.

 

AFK jak najbardziej, jaka byłaby motywacja do jego zakazu? Podobnie z PK oraz KS - można wprowadzić mapy NON-PVP, jak np. aida czy atlans, ale jego ogólny zakaz z wyznaczeniem spotów, gdzie jest dozwolone, to po prostu wycięcie z gry jej najważniejszego aspektu.

Opublikowano
16 minut temu, goraus napisał:

Nie z przymiotnikami piszemy łącznie.

 

Tak, wyjątkowo niepowtarzalny - kolejna kopia kiepskiego x-world.

 

AFK jak najbardziej, jaka byłaby motywacja do jego zakazu? Podobnie z PK oraz KS - można wprowadzić mapy NON-PVP, jak np. aida czy atlans, ale jego ogólny zakaz z wyznaczeniem spotów, gdzie jest dozwolone, to po prostu wycięcie z gry jej najważniejszego aspektu.

 

Dzięki :) już to poprawiłem.

Dla Ciebie x-world był kiepski dla innych x-world był najlepszym serwerem MU na jakim grali.

Fakt to co proponujemy jest to po dużej części kopia x-worlda który miał swoje wady i z racji tego chcemy wiedzieć czego oczekują gracze w tych czasach odnośnie pk/ks/afk.

Czym jest zmotywowany zakaz afk? Można chyba sobie na to logicznie odpowiedzieć. 

5 godzin temu, Uchiha. napisał:

Czy będzie można wbijać nagrody za resy w acient itemy ?

 

Ta opcja nie będzie dostępna.

 

Zapraszamy na forum serwera KLIK

Opublikowano
2 minuty temu, RhodesMu napisał:

 

Dzięki :) już to poprawiłem.

Dla Ciebie x-world był kiepski dla innych x-world był najlepszym serwerem MU na jakim grali.

Fakt to co proponujemy jest to po dużej części kopia x-worlda który miał swoje wady i z racji tego chcemy wiedzieć czego oczekują gracze w tych czasach odnośnie pk/ks/afk.

Czym jest zmotywowany zakaz afk? Można chyba sobie na to logicznie odpowiedzieć. 

 

Ta opcja nie będzie dostępna.

 

Zapraszamy na forum serwera KLIK

 

Nie wiem, ja nie widzę logicznej odpowiedzi.

Jeżeli chcecie motywować do aktywności, to istnieją na to sposoby choćby pokroju wprowadzenia eventów, które następują w losowym czasie.

 

x-world miał jakikolwiek sens bytu jedynie za turoka i vipera, późniejsza administracja zmieniła go w typowe pay2win z masą niedociągnięć i bugów.

 

PK/KS przynajmniej w moim odczuciu stanowią główny filar tej gry, ale oczywiście inni moga mieć inne zdanie. Jeśli chcecie poznać opinię graczy, to najlepszym rozwiązaniem byłaby chyba ankieta.

Opublikowano

Serio znowu serwer z tak małym expem? przeciez tego juz bylo milion i 99% upadlo zanim sie zaczela tam powazniejsza gra .. czekam  latami na dobry polski pvp chociaz zeby byl medium exp..widze wpisy niektorych to sie za glowe mozna zlapac..zakaz afk,pk wylaczenie helpera wtf...

Opublikowano
1 godzinę temu, #Arag napisał:

Serio znowu serwer z tak małym expem? przeciez tego juz bylo milion i 99% upadlo zanim sie zaczela tam powazniejsza gra .. czekam  latami na dobry polski pvp chociaz zeby byl medium exp..widze wpisy niektorych to sie za glowe mozna zlapac..zakaz afk,pk wylaczenie helpera wtf...

 
Serwerów z medium exp również wiele jest, wystarczy dobrze się rozglądnąć.  Uważam, że to dobry krok z tak nietypową konfiguracją. Jedyne zastrzeżenie, to że non limit rr. Bardziej skupiłbym się aby więcej czasu poświęcać na zdobywaniu i ulepszaniu itemów i innych rzeczy niż samym expienie gdzie gra szybko się znudzi. W taki sposób można wykorzystać w pełni możliwości gry, a nie tylko ranking i max staty. Z doświadczenia wiem, że duża części osób wyludni się zanim dojdzie do poważniej rozgrywki, a głównie przez to, że gra ograniczy się do expienia. To moje obiektywne zdanie, nie każdy będzie się z nim zgadzać, ale zalecam rozważyć niektóre kwestie. Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Jakiś kierunek trzeba obrać i się go trzymać. Nie wyjdzie? Trudno to tylko serwer a nie całe życie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...