Skocz do zawartości

RhodesMu

Members
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Serdecznie zapraszamy na nasze forum: https://forum.rhodes-mu.pl Klient gry jest już dostępny do pobrania: http://rhodes-mu.pl/downloads Pozdrawiamy
 2. Dzięki :) już to poprawiłem. Dla Ciebie x-world był kiepski dla innych x-world był najlepszym serwerem MU na jakim grali. Fakt to co proponujemy jest to po dużej części kopia x-worlda który miał swoje wady i z racji tego chcemy wiedzieć czego oczekują gracze w tych czasach odnośnie pk/ks/afk. Czym jest zmotywowany zakaz afk? Można chyba sobie na to logicznie odpowiedzieć. Ta opcja nie będzie dostępna. Zapraszamy na forum serwera KLIK
 3. Nastąpiła zmiana w itemkach wymaganych na 6 resa: Co do subservera, to nie mamy pojęcia ilu graczy u nas będzie grało. Jeżeli będzie to ilość możliwa do rozbicia na dwa osobne serwery wtedy tak zrobimy .
 4. Trudno dogodzić dla graczy MU w "tych czasach", z jednej strony narzekanie że serwer jest widmo a z drugiej strony narzekanie że afk jest zabronione. Osobiście myślę że jednak lepiej będzie jak gamemaster od czasu do czasu przejdzie się po mapie i oczyści ze spotów graczy afk, oczywiście bez żadnych konsekwencji jedynie teleport do safe zone. Regulamin jest w trakcie pisania więc chciałbym poznać jak najwięcej zdań na temat AFK, pomoże nam to podjąć właściwą decyzję.
 5. Helper będzie na pewno nie ma o czym dyskutować. Nie mamy nawet możliwości takiej ingerencji w pliki.
 6. Przepraszamy nie będzie podniesiony rate wbijania kamyków, małe nieporozumienie. Jeżeli chodzi o Chaos machine jest podane ile %, nie są to przesadzone liczby. RF nie zostanie przywrócony. Na samym początku na pewno nie.
 7. Po długim dłuugim czasie rozmyślań doszliśmy do wniosku że spróbujemy wystartować z tymi ustawieniami, jesteśmy świadomi że wiele osób chętnie wróciło by na taki serwer. Zdaję sobie sprawę że wiele serwerów przewinęło się już z taką konfiguracją i ostatecznie nie mogły się dłużej utrzymać przez jakąś głupotę. Wyciągneliśmy wnioski z ich błędów i chcemy ten serwer naprawdę dopracować od początku do końca. Na dniach pojawi się strona/klient i mam nadzieję że znajdzie się garstka osób która pomoże wyłapać błędy i ustawić serwer do końca. Edit// Co do helpera nie ma takiej możliwości, afki będą sprawdzane w miarę możliwości.
 8. Z tego co widzę to startuje nie długo serwer UndergroundMu z nagrodami z nagrodami za res, opóźniaczem więc nie wiem czy robienie prawie identycznego serwera ma sens. Grand resów nie będzie na pewno.
 9. Mamy kilka pomysłów na to aby na serwerze było jak najmniej afków, wszystkie szczegóły na ten temat będą na forum jak już ruszy. Rozważamy też wprowadzenie opóźniacza resowego, tak jak to było na starym dobrym x-worldzie. Tylko nie wiemy jak terazniejsi gracze podchodzą do takich "innowacji".
 10. Z faktu że jest małe zainteresowanie tematem to sami wybraliśmy konfigurację. W weekend uzupełnimy już temat oficjalnie i zaczniemy oficjalne testy.
 11. Po to jest ankieta aby dokonać ostatecznego wyboru. My możemy się dostosować:) ważne żeby było zainteresowanie. Zapraszamy : https://discord.gg/2wVYdSM
 12. Witamy! Wraz ze zespołem planujemy stworzyć odpowiedni dla was serwer! Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach! Na wstępie mówię, że : Webshop: wyłączony! Itemki możecie zdobywać z eventów jedynie, co wprowadzi dużo buildów! Nasza propozycja: Server Information Server Name: Rhodes Mu Server Version: Season 6 Episode3 Server Experience: 25x Server Drop: 50% Server Vip Experience: 50x Server Vip Drop: 65% Monster HP: 100% Points per level: DK/DW/ELF/SUM-5 MG/DL-7 Max Points: 32000 Max level: 400 Points per reset: 600 Maximum reset: ??? Credits for reset: 5 Guild Creation: 140 lvl Webshop: No Vip: 50 crd / 3 days Vip: 15 days / 30 days / 60 days - PLN VIP advantage: increased percentage of stones hammering,% Chaos machine, increased drop rate.
 13. Hmm bardzo ciekawy konfig, tylko jeżeli chodzi Ci o webshop to jest on tylko po to włączony aby odebrane credyty wymienić na itemek jako nagrodę za GR. Nie chcemy sprzedawać credytów. Ankieta niestety się zawiesiła i nie możemy przeprowadzić głosowania, na tą chwilę czekamy aby Moderator zresetował ją. Serwer discord: https://discord.gg/2wVYdSM
 14. Jeżeli nie masz dobrego dedyku z ochroną anty ddos to stawianie takie serwera dla ludzi jest bezsensu Do tego interesu trzeba włożyć dużo cierpliwości oraz serca. No i oczywiście budżet też jest bardzo ważny

×