Skocz do zawartości

RhodesMu

Members
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O RhodesMu

 • Ranga
  Pijawka III

Ostatnio na profilu byli

196 wyświetleń profilu
 1. Przez ten weekend gracze mogą się cieszyć podniesionym expem do 30x! Wprowadzilismy małe ułatwienia dla nowych graczy, podnieśliśmy exp na mapach takich jak:noria,lorencia,devias, losttower o 10. Obnizyliśmy wymagamy lvl na stadium do 100. Już nie długo pojawią się świąteczne eventy na naszym forum z ciekawymi nagrodami. Zapraszam do gry!
 2. Zapraszamy do gry! Codziennie staramy się aby jakość serwera wzrastała! Wybraliśmy 2 nowych GM, którzy będą dbali o porządek na serwerze! Zapraszamy!
 3. W tej chwili trwa rekrutacja na GM. Zapraszamy na nasze forum po więcej szczegółów !
 4. Nasz usługodawca zrobił nam miłą niespodzianke i zafundował jak do tej pory 7 godzinny off serwera. Nie wiemy ile to jeszcze potrwa jedyne co możemy zrobić to przeprosić za zainstniałą sytuacje, dla nas to lekki cios w plecy. Już zażegnaliśmy krytyczną sytuację z hostem. ZAPRASZAMY na serwer ! Już jest ONLINE.
 5. Zapraszamy do gry! Wczoraj podczas przerwy zrobiliśmy poprawki, które wnoszą bardziej płynna grę oraz stabilna! Exp jest zwiększony do poniedziałku 00:00 do 25x!
 6. Na forum została dodana rozpiska spotów. Trwa rekrutacja na moderatora naszego fanpage na Facebooku. https://forum.rhodes-mu.pl/topic/22-wzórwymagania-rekrutacja-na-facebook-moderatora/?tab=comments#comment-43
 7. Coraz nas więcej :) z wstępnych informacji dodamy spoty na minimapę.
 8. Staramy się jak tylko możemy. Każdy ma szanse! Odnośnie nowych aktualizacje to jest patch odnośnie launchera na forum/www/discord. Naprawia problem z minimalizowaniem się gry oraz rozdzielczość gry. Zapraszamy!
 9. Rano była przerwa w działaniu hostingu, nie wiem dokładnie o której postawił afka ale było koło godziny 7.
 10. My się nie poddajemy jak większość serwerów. Wiadomo, że zasłużyliśmy sobie na niską liczbę online, ale zawsze ciężką pracą możemy zainteresować nowych graczy :) Pozdrawiamy.
 11. Zapraszamy na serwer! :) Wszystkie propozycje mile widziane tak jak u góry!

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...