Skocz do zawartości

Znajduch

Members
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Znajduch

 • Ranga
  Pijawka II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

432 wyświetleń profilu
 1. /move kosz

  Nie ośmieszaj się poraz drugi.. Nie umiesz prowadzić serwera to nie prowadź.
 2. /move kosz

  Hehe nie ma to jak pliki z backdoorami oraz strona, gdzie przekierowanie leci na serwer z domeną .ro :D Powodzenia. Długo nie postoi :D
 3. /move kosz

  No nie żartuj sobie? haha.. Ty tak na serio? To widocznie ktoś miał vps na zbyciu haha. Boję się co będzie z tego serwera z takim podejściem:
 4. Glory jeżeli byś nie był tak chytry na pieniądze to może wog byłby najlepszym polskim serverem.. ale niestety nigdy to nie nastąpi. Stary underground ma więcej klimatu i jakości niż twój WOG.. twoje edycje są tylko kolejnymi workami na pieniądze niczym innym.
 5. Raczej nikt by nie chciał robić itemów acc + fo.. Za duża przewaga. Myślę, że administracja nie pozwoli aby do tego doszło
 6. Zacytuje: Ma to sens co napisałeś? Kto może mieć na zbyciu VPS?........ Chcesz stawiać to sobie kup...
 7. Raczej kolega wyżej nie pomoże Ci w postawieniu serwera oraz konfiguracji. Jeżeli masz jakieś pytania wal na priv śmiało :)
 8. Przy autorskich helperach jest. Przy oficjalnym helperze gdzie pliki są premium nie ma. Nawet jeśli byłaby taka możliwość developerzy nie chcieliby sobie tym zawracać głowy. Też uważam, że byłoby to bez sensu. Jak dla mnie AFKI i sprawdzanie w nocy jest jak najbardziej rozsądnym pomysłem.
 9. Każdy ma inną opinię na ten temat. Glory jak glory hajs musi się zgadzać. Po co miałby słuchać opinii innych. Jak dla mnie żenada - edycja za edycją. ŚMIECH.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...