Skocz do zawartości

MPC teraz a wcześniej

misky021

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że użytkowników online jest juz troche wiecej, z tego co widze jest to srednio 400-500 osób. Jest to jakiś krok naprzód, bo jeszcze calkiem niedawno bylo po 200. Tak przynajmniej mi sie kojarzy... Do dawnej swietnosci forum i tak juz nie wroci, duzo osob z niego wyroslo, popularniejsze sa teraz grupki na facebooku no i duzo osob po prostu zapomnialo o mpc przez problemy techniczne ktore na nim trwaly. Ale trzeba mieć nadzieje, ze bedzie po prostu lepiej! Mpc jest teraz ladniejsze, to trzeba przyznać

35 minut temu, Huracan napisał:

Nie oszukujmy się, forum staje bardziej puste niż zwykle co można zauważyć po działach i brak takiej samej aktywności jak wcześniej. 

No trudno pisać w działach, kiedy forum laguje gorzej niż mój internet z Orange w wiosce.

Ale ostatnio jakiś ruch pojawia się w tych topowych działach (Metin2, Mc, Lol)

Bez nazwy-2.png

Powiem tak, te kilka miesięcy temu korzystanie z forum przez dłuższy czas było niemożliwe - sam chciałem zrobić porządek z N. Programisty, ale po kilku dniach dałem sobie spokój, bo zamknięcie i przeniesienie 1 tematu trwało czasami nawet po kilkadziesiąt sekund. Teraz forum działa zdecydowanie płynniej, widać że trochę osób wróciło i w większych działach jest już jakaś sensowna aktywność. Chyba nikt nie łudzi się, że wrócimy do czasów 500+ zalogowanych użytkowników online, bo fora jako takie bardzo straciły na popularności - fajnie więc byłoby utrzymać dotychczasową liczbę userów i starać się przyciągać nowych - właśnie przez tworzenie wartościowego contentu.

Na forum jestem od początku 2009 roku i lepiej wspominam wcześniejszy klimat kiedy na odpowiedz nie musiałem czekać tygodnia :P

P.S.

Może ktoś naprawie te emotki w końcu bo mnie chuj strzela i to pewnie nie tylko mnie :D

Edytowane przez Bóbr.

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

15 godzin temu, Bóbr. napisał:

Na forum jestem od początku 2009 roku i lepiej wspominam wcześniejszy klimat kiedy na odpowiedz nie musiałem czekać tygodnia :P

P.S.

Może ktoś naprawie te emotki w końcu bo mnie chuj strzela i to pewnie nie tylko mnie :D

emoty działają

kiedyś to były czasy, nowy rekord online w 2013 czy tam 2014 (z botami)

Dnia 3.11.2018 o 23:19, royal333 napisał:

Mam wrażenie, że użytkowników online jest juz troche wiecej, z tego co widze jest to srednio 400-500 osób. Jest to jakiś krok naprzód, bo jeszcze calkiem niedawno bylo po 200. Tak przynajmniej mi sie kojarzy... Do dawnej swietnosci forum i tak juz nie wroci, duzo osob z niego wyroslo, popularniejsze sa teraz grupki na facebooku no i duzo osob po prostu zapomnialo o mpc przez problemy techniczne ktore na nim trwaly. Ale trzeba mieć nadzieje, ze bedzie po prostu lepiej! Mpc jest teraz ladniejsze, to trzeba przyznać

juz nigdy mpc nie bedzie wielkie

f1a327ea2f.png

7 godzin temu, Morness napisał:

emoty działają

kiedyś to były czasy, nowy rekord online w 2013 czy tam 2014 (z botami)

juz nigdy mpc nie bedzie wielkie

Nawet abstrahując od problemów technicznych forum, ludzie przenieśli się na wykopy, czy po prostu grupy na fb. Aktywność i tak z czasem by spadła, chociaż może nie tak drastycznie.

VeJ6lZR.png

• 2 tygodnie później...

Na forum jestem na pewno więcej niż 5 lat. Wtedy to był okres rozrostu tego forum. Spora ilość użytkowników, wiele pomysłów, ale co z tymi pomysłami skoro administracja miała je wszystkie w dupie? Przykładowo dział z zarabianiem w sieci. Sam wielokrotnie pisałem do Makina o taki dział. Wiele argumentów za tym aby stworzył coś takiego. 2015-2016 to był okres kiedy SE było na topie. Forum zar*****.com miałoby sporą konkurencję. No niestety, dopiero po kilku latach Makin musiał zrozumieć, że to był dobry pomysł. Stworzył w końcu taki dział, ale spóźnił się na hype. 

Serio Dawid? Trzeba było czekać aż 3 lata żeby taki dział powstał? Mimo tego, że serwisy które tam umieszczacie to w 99% niewypłacalne gówno, albo serwisy w których robisz, robisz i nic z tego nie masz. Można było zrobić wiele, tylko Ty i te Twoje ego nie pozwalało na zmiany. Bo po co, skoro wszystko działa? W rok spierdoliłeś całe forum. W chuj przykro się na to patrzy. Wyjebałeś cały dział elektroniki z permem, bana dostał też każdy kto miał inne zdanie niż Ty i nie pozwalał pluć sobie w twarz. 

Szkoda. Z forum które miało 3-4 tysiące użytkowników online zrobiliście miejsce gdzie siedzi się już z nawyku, a nie z przyjemności. 

Przestałem zaglądać na forum przez ciągłe problemy techniczne co uniemożliwiało korzystanie a dzisiaj gdy mineło już mega dużo czasu od tamtej sytuacji pierwsza rzecz jaka mnie spotkała po zalogowaniu z sentymentu to błąd wczytywania wiec nie ma się co dziwić zbytnio. 

Mam nadzieję, że czasy kilku tysięcy osób online, haxballa forumkowego i tej atmosfery jaka tu była powrócą bo forum wygląda całkiem okej i pomimo tego błędu nawet da się już korzystać :D

Tak jakoś mi się przypomniało:

Edytowane przez K4P3C

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Forum upadło przez kokosza, bo oddał je w niewłaściwe ręce jakiegoś pseudo dualshita i od tamtej pory wszystko zaczęło się powoli psuć, a pierdolenie że mnóstwo czasu takie forum zajemuje mając pod sobą tylu ludzi co robili tutaj to gówno prawda była. 

Mam nadzieję że makin nie skasował konta kokosza od tak o, bo to byłoby słabe z jego strony. Może kokosz zjebał, ale dzięki niemu powstało to wszystko.

Dłuższej grafiki się nie dało?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum MPC teraz a wcześniej   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...