Zgłaszam tą sugestie po raz nie wiem który, ale może się uda.
Chodzi o zarabianie w internecie, oczywiście.
Jedni z Was powiedzą pewnie, że to strata czasu na takie zarabianie, inni, że są takie fora możesz iść tam a inni, że byłyby reflinki itp... no to ja to wyjaśnie po swojemu.
Po 1, aktualnie na zarabianiu w internecie można całkowicie legalnie wyciągnąć nawet więcej, niż za prace w korporacji (chodzi mi o miesięczy zarobek).
Istnieje cholernie wiele stron które się tym zajmują