Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

Z miła chęcią zagram, mam nadzieję że szybko nie padnie. Pozdrawiam

@up 

Stabilnym serwerem nie nazywajmy serwera pustego, bo taka bedzie tamidia po 2 miesiacach

Opierając swoją opinię patrząc na poprzednią Tamidię, nie wierzę w przyszłość tego serwera, jednak nikogo nie hejtując, życzę powodzenia i stabilności, może tym razem Paradise nas zaskoczy :)

Nie polecam ze względu na administracje (faworyzacja), braku kultury oraz szacunku dla innych :)
Nie pozdrawiam.

Tak jak Pan wyżej, nie polecam ze względu na Administracje serwera, robią gówno burze o nic, brak kultury. 

Te 4 strony ekwipunku nauczyliście się robić od Paszki ? xD Nic dodać nic ująć Panny :D

Boże jak ten serwer startuje to klękajcie narody..
Edytowano przez Gumskull

Oczywiście nie polecam ze względu na administrację - jej zachowanie oraz poziom inteligencji.

Jak wymienicie całą administrację, a zwłaszcza Paradise'a, może wpadnę zagrać.

Niekompetentna administracja, nie polecam z całego serca ;)

11 godzin temu, Strik3r. napisał:

Nie polecam ze względu na administracje (faworyzacja), braku kultury oraz szacunku dla innych :)
Nie pozdrawiam.

Szacunku to ja nie mam do takich moczylep jak ty ;] co nie mają życia i ciągle tylko patrzą kto by czegoś nie zrobił żeby iść i mu komentarz napisać bo inaczej ciśnienie nie zejdzie. Gdyby było inaczej to byś siedział teraz przy obiedzie z rodziną i miał wyjebane w to kto co robi ;]

1 godzinę temu, DasNiko napisał:

Jak wymienicie całą administrację, a zwłaszcza Paradise'a, może wpadnę zagrać.

Pisze wszystko w zapowiedzi :D

4 godziny temu, Reyaver napisał:

Oczywiście nie polecam ze względu na administrację - jej zachowanie oraz poziom inteligencji.

xD poziom inteligencji? mój poziom jest taki że do nikogo nie startuje ani nie prowokuje, więc na pewno jest wyższy od twojego, starając się prowokować kogoś xD

55 minut temu, Enoman napisał:

Niekompetentna administracja, nie polecam z całego serca ;)

Czyżbyś był od MPCforuma? XDDD MPCforum zawsze mówi Niekompetentna Administracja, jakoś mnie to nie rusza za to ten twój 1 post śmieszy... Jak bardzo trzeba nie mieć życia żeby specjalnie zrobić konto aby napisać ten 1 komentarz.

START JUŻ DZIŚ GODZINA 17:00 ZAPRASZAMY! BĘDZIE DUŻO GRACZY!

Profesjonalizm ? NO WAY :)

Nie polecam.
Administracja - raczej mało ambitna, arogancka i jej doświadczenie to mniejsze niż persergi.
Co do samego autora postu raczej osoba strasznie zagubiona i mająca spore kłopoty z komunikacją w środowisku naturalnym.

Jak odpiszesz na tą wiadomość mój drogi przyjacielu to jesteś wielkim pelikanem metina.

Pani Kasia

Nie polecam. :) Tak jak wyżej. 

2 godziny temu, Protektor napisał:

Nie polecam.
Administracja - raczej mało ambitna, arogancka i jej doświadczenie to mniejsze niż persergi.
Co do samego autora postu raczej osoba strasznie zagubiona i mająca spore kłopoty z komunikacją w środowisku naturalnym.

Odkryj ukrytą treść

Jak odpiszesz na tą wiadomość mój drogi przyjacielu to jesteś wielkim pelikanem metina.

komunikacja w środowisku naturalnym XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD typie w środowisku naturalnym to ty się wypróżniasz bo kibla na chacie nie masz.

2 godziny temu, Protektor napisał:

Nie polecam.

Odkryj ukrytą treść

Hah, dokładnie, perserga wypadł przy nim o wiele lepiej.

Przynajmniej traktuje swoich graczy jak ludzi a nie jak psy.

22 minuty temu, ParadiseMC napisał:

komunikacja w środowisku naturalnym XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD typie w środowisku naturalnym to ty się wypróżniasz bo kibla na chacie nie masz.

Jeżeli w dalszym ciągu masz zamiar obrażać personalnie użytkowników, którzy piszą niepochlebne opinie o twoim serwerze i jego administracji, to daj znać - nie będę czekać dłużej i po prostu przeniosę twój temat do archiwum, bo twoje zachowanie jako założyciela wątku jest poniżej wszelkiej krytyki - a to już drugi raz. Tolerowałam to w zapowiedzi, ale dłużej tego robić nie będę, bo widzę, że ostrzeżenia nic nie dają. Nie twierdzę, że masz obowiązek być miły dla wszystkich tutaj, natomiast wypadałoby zachować trochę kultury osobistej.

@Up to może coś zrób z tymi którzy to zaczynają? :-) bo ja nie lubię stać jak p**da i tolerować tego jak ktoś na mnie pluje.

Nie będę już nic pisał, niech sobie prezka wisi a ja stąd znikam póki komuś się nie zechce pokarać tych postów tutaj.

27 minut temu, Aive napisał:

Jeżeli w dalszym ciągu masz zamiar obrażać personalnie użytkowników, którzy piszą niepochlebne opinie o twoim serwerze i jego administracji, to daj znać - nie będę czekać dłużej i po prostu przeniosę twój temat do archiwum, bo twoje zachowanie jako założyciela wątku jest poniżej wszelkiej krytyki - a to już drugi raz. Tolerowałam to w zapowiedzi, ale dłużej tego robić nie będę, bo widzę, że ostrzeżenia nic nie dają. Nie twierdzę, że masz obowiązek być miły dla wszystkich tutaj, natomiast wypadałoby zachować trochę kultury osobistej.

Według mnie pisząc opinie szczególnie negatywną powinno liczyć się z tym że można się spotkać z krytyką.

15 minut temu, ParadiseMC napisał:

@Up to może coś zrób z tymi którzy to zaczynają? :-) bo ja nie lubię stać jak p**da i tolerować tego jak ktoś na mnie pluje.

Nie będę już nic pisał, niech sobie prezka wisi a ja stąd znikam póki komuś się nie zechce pokarać tych postów tutaj.

Wyrażenie opinii negatywnej o serwerze czy jego administracji nie jest czymś zakazanym o ile robi się to kulturalnie, natomiast odpowiedź w stylu:

59 minut temu, ParadiseMC napisał:

typie w środowisku naturalnym to ty się wypróżniasz bo kibla na chacie nie masz.

jest zdecydowanie nie na miejscu. Takich odpowiedzi przez te dwa tematy było więcej i w tym momencie skończyło się tolerowanie tego. Jeśli nie umiesz prowadzić dyskusji na jakimś poziomie, to faktycznie lepiej jej nie prowadź. Oczywiście nie mówię o przypadkach, kiedy ktoś faktycznie Cię obraził, bo takie posty są karane - ale nadal nie dają prawa do dalszego obrażania.

Na tym kończę dyskusję tutaj, bo nie o tym jest wątek, a ja wszystko z mojej strony wyjaśniłam. Następnych upomnień słownych nie będzie - publikacje trafią do archiwum i tyle. Oczywiście zachowanie kultury wypowiedzi dotyczy wszystkich tutaj, nie tylko autora tematu.

Miałem pograć na serwie ale widze nawet nie warto wbijac 15 lvla KAPPA

Do tej chwili na serwie z buffami i all multi-postaciami powstalo 750 "graczy"

Dla harda taka liczba online to takie zabójstwo przed urodzeniem;D

Naprawde chciałem tu zagrać ale nie będe nikogo oszukiwać a siebie przede wszystkim, że to ma sens ;D bo nie ma.

51 minut temu, ParadiseMC napisał:

Piszesz to setny raz i dalej łykasz każdą prowokację, ochłoń trochę i przestań odpowiadać w taki sposób bo to po pierwsze nic nie da a po drugie karmisz trolli, jakby co to nie bronie autora tego tematu jednak grałem na s1 i było całkiem spoko, na s2 nie zawitam a tobie Paradise radzę nie wczuwać się w wirtualny świat komentarzy

3 godziny temu, ParadiseMC napisał:

To niezły poziom kultury szczylu xD 
Każda negatywna opinia aż tak Cię boli? xD 

Wyjdź może na dwór, dotleń się może coś pomoże :D 

Pani Kasia

Paraadise, gdzie masz twoją mega pro elo reklame?

Okłamujesz swoich graczy.. nie dobrze.

Cytując twoje slowa: ''jeśli macie Windowsa XP to nie będzie wam Tamidia S2 działała. za stary windows...''

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

Edytowano przez soutering

Pierwsze godziny od startu serwera i niestety rozczarowanie. Mało graczy jak na start serwera, ale to już od dawna było powtarzane, że brakuje reklamy i wielu potencjalnych graczy nawet nie wie, że taki serwer działa. Grają więc tylko Ci którzy opuścili pierwszą Tamidię, aktualnie pustą totalnie. Ci którzy chcieli tam zostać, już widzą, że zrobili błąd.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...