Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START DZIŚ! 19:00 ] GANGMU.pl / SEASON 2 / EXP: 330x / DROP 50% / KAMERA 3D


GangMU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy ktos ubije skeletona ? dl bedzie biegał do usr... śmierci .O exc itemach mozna pomażyć a zebrac seta całego ? ciekawe jak pt sie podzieli itemkiem jak zdoła juz ubić golda .Mam nadzieje ze serwer postoi z rok to moze sie uda :)

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
1 minutę temu, karzelmk napisał:

no to szal 3-4 zostanie :) moze ktos kita lethera uzbiera +mix:)

Podejrzewam Paweł, że mocno boli Cię odrzucenie do Teamu, cóż przykro mi. Pisz dalej swoje nędzne postu tutaj.
7YSStOo.jpg

Opublikowano

Na ten moment serwer offline. Nasz hosting daje dupy przy atakach ddos, mimo gwarancji zabezpieczeń właśnie. Co do sytuacji będziemy informować na forum serwera.

Opublikowano
1 godzinę temu, GangMU napisał:

Na ten moment serwer offline. Nasz hosting daje dupy przy atakach ddos, mimo gwarancji zabezpieczeń właśnie. Co do sytuacji będziemy informować na forum serwera.

<3 

Webginers.pl [STRONY INTERNETOWE] [GRAFIKA KOMPUTEROWA] [SERWERY MU ONLINE]

Opublikowano

Działa, coraz więcej online. Mało nas, ale może się rozkręci. Dużo ludzi teraz na wyższych sezonach gra, ale ta gra imo od ex702 zmieniła się nie do poznania. Dlatego wolę stare dobre sezony.

 

Opublikowano

Wszystko okej, zawiesili nam forum. Niedługo otworzymy nowe przy migracji na nowy VPS.
Zapraszam do gry, utrzymujemy +40 online.

Opublikowano
Dnia 12.02.2018 o 17:18, .fufu napisał:

Działa, coraz więcej online. Mało nas, ale może się rozkręci. Dużo ludzi teraz na wyższych sezonach gra, ale ta gra imo od ex702 zmieniła się nie do poznania. Dlatego wolę stare dobre sezony.

 

Dokładnie stare dobre MU.

Zapraszam do gry.

 

Opublikowano

Na ten moment serwer offline. Jakiś rumun z kocem na plecach, powiedział że wyjebie go w powietrze i tak zrobił. Ogólnie pierdolić ten serwer, bo chujem tu wieje niestety.

RIP

A jeśli mam podać prawdziwe powody, no to kurwa podaję.

Zaczniemy od samego początku. Nie wiem kto tu był testerem na tym serwerze, ale na pewno jego IQ nie przekraczało numeru buta, niestety.

Reset, 5 creationów i 5 chaosów mówili, będzie fajnie mówili i co ? I GÓWNO !!! Wróciłem z pracy, dobiłem jako pierwszy resa, 5 creationów jest, 5 chaosów jest, nawet jebane zeny nazbierane i co ? I GÓWNO again. Szanowny pan Admin raczył odpisać o godzinie 11 i jeszcze stwierdzić, że mam problem ze sobą... Tylko, że ja prosiłem o odpowiedź a nie o stwierdzenie faktów. Chuj tam, przecież nikt na tym nie traci, usuniemy to bo kamyki do depo trzeba włożyć w odpowiedniej kolejności. No kurwa, przepraszam ale o 3 nad ranem, raczej bym na to nie wpadł. Nawet kurwa zamieniłem Creationy+1 które padały z BoH na zwykłe, bo myślałem, że to przez to i tak gówno dało, ale to żaden problem, no bo kto niby mógłby zrobić resa o 3 rano xD ale wciaż to ja jestem ten zły...

Idąc dalej pojedziemy troszkę po Waszej znajomości plików i samej gry. Największym problemem dla Was była zmiana kilku napisów na chociażby Angielskie, bo przecież Twój przyjaciel z Vietnamu czy tam chuj wie skąd nie mógł Ci już powiedzieć jak to zmienić, bo zajęty był wpierdalaniem kota. ( A i jeszcze raz użyj tego swojego przyjaciela od plików, to podam "linka" do tych jego plików, które są ogólnie prawie wszędzie powszechne, jeśli wiesz gdzie szukać )

 

ZAPKI DO CC! No kurwa "masz 10 resów i jeszcze sobie zapki nie zrobiłeś ?" Do dnia dzisiejszego zapek w sklepie nie ma, już nawet kurwa nauczyłem się po Vietnamsku BC,DS, Invy i CC... A zapek dalej nie ma. 

Cry Wolf - Sub CS, - tak jak leżał, tak leży, bo przecież po chuj to odpalać skoro nie ma CS ? Mało ważne jest to, że Armory, Bronie itd. dropią tylko z bossów na CryWolfie.. Czekaj niech zgadnę, jak odpalacie sub CS, to ten pierwszy się wypierdala ^^ ?

Dropy, Ustawienia Spotów, Eventów itd.

Tutaj Wasza "praca" skończyła się chyba tylko na ustawieniu dropa serduszek, medali etc. i nawet podejrzewam, że nie... Bo z "GOLD" medali pada gówno a z "SILVER" nawet ciekawe itemki.

Pumpkiny dropią czasem ale gówno z nich dropi, bo pewnie nie wiecie który plik do tego służy. 

Blood Castle, Devil Square, syf, gówno drop w nagrodzie i sam exp też po chuju. Ciekaw jestem czy Administracja ma chociaż pojęcie co dropi z BC za Questa. 

 

Idąc dalej, przejdźmy do Ustawień Bossów i map, bo przecież to najbardziej dopracowana rzecz na tym serwerze, mając 7 resów ustawiasz się na K3, czyli praktycznie ostatniej mapie na tym serwerze i napierdalasz w kółko macieju resy tak do 100, bo bossy są tak ustawione, że jak już czasem pierdolną to ino raz. Tak ! Zróbmy tak zajebiste goldy, że za tydzień może ktoś ubije. Jeden mały problem, jak już tak one są ustawione, to wypadało by chociażby dodać im jakąś odporność na Poison. 

Wypadało by też wspomnieć o "przymulonych" mobach, które zamiast bić, to patrzą się jak moja młodsza siostra na wypłatę mojej matki. Chyba nie muszę ich wymieniać prawda ?

 

Jest od CHUJA tego i mógłbym tak wymieniać bez końca, ale już tyle tego napisałem, że większość z WAS i tak tego nie przeczyta, więc nie będę się produkował za bardzo, bo po chuj ?

 

Ogólnie podsumowując, jak dla mnie RIP, skoro byle Rumun, może sobie wyjebać ten serwer od tak, tylko dlatego, że ktoś go PKnął na spocie, to po chuj tu Marnować czas ?

 

P.S > Jeszcze powiedział bym parę słów odnośnie regulaminu, aleeee....

 

A i proszę Was, jeśli macie jaja, by na to odpowiedzieć, to nie odpowiadajcie mi w stylu, "że jesteś głupi, typowe dziecko, 15 latek, gówno burza etc." bo to chyba nie temat odnośnie mojej osoby, a gówno serwera dla którego straciłem kilka dni pracy mojego komputieeera <3

 

 

 

Aaaa i zapomniałem, pozdrawiam pana MaxBuff'a. Patrz suko jak się robi Screeny i wrzuca na 4um.

https://imgur.com/a/SaUnC

https://imgur.com/a/jCQCM

Bo jeśli masz problem w grze, to go zostawiasz bezpośrednio w niej i tam próbujesz go rozwiązać, a nie zapierdalasz z aparatem na komende, bo sąsiad ma nowego passata i wydaję Ci się, że z nielegalnych źródeł.  Wpierdolmy sobie makowca z naczelnikiem...

 

 

 

 

Opublikowano

fufu, panie TryKillMe.

Jesteś nikim, żeby wyrażać się do mnie w ten sposób, wypisujesz mi prywatne wiadomości na facebooku, gdzie jak w zdaniu nie znajdzie się "kurwa" to oczekujesz uprzejmej wiadomości zwrotnej? Zachowaj kulturę chłopcze. Proszę bardzo o to screeny.

q9p3YrX.png

nWpf8Yu.png

 

 

q9p3YrX.png

RUperkp.png

 

Ogólno dostępne piliki? Śmiało podaj, chętnie sprawdzę ^^ pliki na których bazuje serwer jest na open source 1.00.18 które zostały edytowane przez mojego przyjaciela. Więc swoją pro boską wiedzą nie zrobiłeś na mnie wrażenia. Co do golden mobów, a Ty co chciałeś je po 5 resach bić na 1 hita? Regulamin jest po to, aby go zaakceptować. Jak Ci nie pasuje - proste. NIE GRASZ.

Nie mam zamiaru nikogo tu trzymać na siłę, nie podoba się nie mój problem. Sam jestem osobą pracującą i nie mam zamiaru być na serwerze 24/7. W każdy sposób staram się pomóc, TryKillMe, zapki NIGDY nie były planowane, aby je dodać do Sklepów. DROPISZ I JE ROBISZ W CHAOS MACHINE.

Res nas zawiódł, w 1 dniu została zniesiona wymagana ilość jeveli. Problem dalej Cie męczy? Postaw swój serwer, zobaczymy jak Ci pójdzie.

Zmiana napisów na angielskie? Zostaną zmienione, w swoim czasie. W Wietnamie obecnie jest święto, nowy rok. Miło by Ci było jakbym Twojego znajomego nazwał jebanym białasem? Dziecinny jesteś. Napisy nie są w żadnym pliku .txt czy .bmd w kliencie gry a w kodowaniu GS'a. Którego source posiada on nie ja.

Wydaje mi się, że i tak wystrczająco dużo Ci poświęciłem już czasu na tę wypowiedź. Co do wypierdalania gry przez RUMUNA jak to nazwałeś.

Jak minie święto i developer wróci do pracy migrujemy na OVH, gdzie będzie ochrona anty ddos przy której ten Twój rumun już nic nam nie zdziała.

:)

Opublikowano

LOL to ja już nie rozumiem :P (chyba za dużo pale) ale mam w depo zapki BC+2,+3,+5 , ++ 2x DS4 normalnie wyprane w norii wiec nie rozumiem ? metodą prób i błędów akurat przedmioty do prania lecą często wystarczy posiedziec a nie kupić w sklepie ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...