Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START DZIŚ! 19:00 ] GANGMU.pl / SEASON 2 / EXP: 330x / DROP 50% / KAMERA 3D


GangMU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@horizont 

"Chaos Castle (CC) - jeden z ciekawszych eventów w MuOnline. Między sobą rywalizują anonimowi gracze, nie wiesz kto cię zabił, ani kogo zabiłeś. Na małej mapce trwają walki typu deatchmatch, gdzie ostatni żywy wygrywa nagrodę. Aby dostać się na event musisz poczekać na odpowednią porę, czyli co X godzin. Jak już bramy zostaną otwarte, musisz mieć Armor of Guardsman, do kupienia u barmanki Lorencja, lub u innych NPC, zależnie od ustawień serwera."

Może np o to ze nie istnieją części do prania "Armor of Guardsman", tak wiec skoro części nie istnieją to i wyprać ich w pralce sie nie da.

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest już przeniesiony na nową maszynę. Muszą Wam się serwery DNS zaktualizować, aby działała Wam strona.

Odpalajcie grę za pomocą Launchera, pobierze się Wam ważna aktualizacja bez niej nie wejdziecie na serwer.
Zaproszenie do CC zostało dodane do baru.

Wietnamskie napisy zostały już zmienione.
Zapraszam do dalszej gry :)

dla osób, którym adresy DNS aktualizują się wolno, http://www76.zippyshare.com/v/I1NgUspc/file.html

link do nowego maina. Zamieńcie ze starym.

Opublikowano

Jestem bardzo miło zaskoczony :D w końcu serwer z dobra konfiguracją , i trzeba pograć żeby ogarnąć a nie jak na innych wszyscy AFK :D

Pozdro i tak 3maj jak najdłużej :D

Opublikowano

Ten serwer to jakaś porażka.

Komunikacja z adminem prawie zerowa

Jak startuje klienta (z nowym mainem) i klikam na serwer to zamiast formularza do logowania wyskakuje  "You are disconnected from server".

Opublikowano
1 hour ago, horizont said:

Server fajny ale jakiś ktoś co pisze "GO PLAY MARIO" chyba "dopadł" sie do serwera... TheDL chyba ma szkoda bo fajnie się grało ;/

Nawet jak ktoś dopadł serwer to admin ma w dupie i nic nie napisze na FB/stronie. 

Opublikowano

Mówiłem na samym początku, że ten człowiek ma problem z głową. Pisał do mnie jakieś brednie, że robi serwer i się stara, a tak naprawdę zrobił prosty CFG na darmowych plikach, strona darmowa, logo wycięte z painta. 

Dramat! 

Z testami nawet nie przeżył miesiąca xD

Webginers.pl [STRONY INTERNETOWE] [GRAFIKA KOMPUTEROWA] [SERWERY MU ONLINE]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...