Skocz do zawartości
Ventos

Metin2 International [EU]

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

presentation_en%2520%255bwww.imagesplitt

presentation_en%2520%255bwww.imagesplittpresentation_en%2520%255bwww.imagesplitt

presentation_en%2520%255bwww.imagesplittpresentation_en%2520%255bwww.imagesplittpresentation_en%2520%255bwww.imagesplittpresentation_en%2520%255bwww.imagesplittpresentation_en%2520%255bwww.imagesplittmetin2-pserver-newspresentation_en%2520%255bwww.imagesplitt 

Strona serwera :

https://metin2.international

Pełna prezentacja :

xyz

Serwer naprawdę bardzo dobrze się zapowiada, ludzi nie brakuje i gra się naprawdę bardzo przyjemnie. Gram w jinnio i na pewno będę kleił jakieś osoby do wspólnej gry. Zapraszam! 

Edytowano przez Aive
Wycinam link do konkurencyjnego forum.
  • Lubię 1

Gram 4h gry Mam już ostrze M7 i 45 lvl :) Jest super polecam :)

edit: Popraw wyśrodkowanie prezentacji :)

Edytowano przez Gleard

Ja póki co zatrzymałem się na 45lvlu i farmie, podbijam skile do g ;p

Aktualizacja osiągnięć:

Po 4 dniach moja postać wygląda o tak 0 is:

HpEfY7FBTjC2fD_wY9nXig.jpg

Zapraszam serdecznie na wszystkim można zarobić gra się bardzo przyjemnie, na is idzie szybko zarobić,sporo ludzi,metki respią się prawie co chwila jest super :) Zapraszam Shinsoo Mesjasz

Lepiej mi powiedzcie jakie wh/dmg/nok tutaj działa :>

• Lubię 1

w końcu serwer, w który można grać bez męczenia się ze spolszczeniami, jeszcze 99 max, no po prostu > ideał.

Dnia 20.10.2017 o 15:42, bizo97 napisał:

Lepiej mi powiedzcie jakie wh/dmg/nok tutaj działa :>

Sprawdzałem i nie działało ;/

Cytat

Edytowano 21 godzin temu przez Aive 
Wycinam link do konkurencyjnego forum.

Aive, ty to kurwa jesteś gość, co ja bym bez Ciebie zrobił? A no ... mógłbym przeczytać prezkę. "Konkurencja", co za pajacerka.

Konie na serwerach hard, to jest jakaś totalna abstrakcja, ułatwia się grę jak się tylko da, ale koń bojowy na start, czyli oszczędzenie graczowi najbardziej upierdliwej (nie najtrudniejszej, nie najdroższej, nie najbardziej czasochłonnej, tylko po prostu wkurzającej) rzeczy do zrobienia, to już jest jakaś ogromna ujma.

Mój mózg nie jest w stanie pojąć, jak można graczowi dawać na start EQ i IS, a cholernego konia bojowego, który jest niczym innym jak zwykłą formalnością, wyrzekać się jak diabła. 

Edytowano przez BlackXF

21 godzin temu, p4w6i napisał:

Sprawdzałem i nie działało ;/

Działa działa, słabo sprawdzałeś :) Cisnąłem sobie chwilkę ale nie chce mi się tam grać.

Dnia 21.10.2017 o 11:50, kiero12 napisał:

Niech opisze ktoś jak zrobić  " Bojowca ".

Wbijasz 35 lvl i masz misje u stajennego potrzebujesz x2 Medal Konny i Zinder czyli karaś/karp nie pamiętam dokładnie i to wszystko :D

Zbanowali mi konto zaraz po stworzeniu :D

@GleardQuesty i itemy są po niemiecku?

@Edit pograłem troche więc wypowiem sie na temat serwera:

- Serwer to taki przyjemny medium.

- Tłumaczenie jest fatalne (Spolszczone tylko bonusy i troche menu większość i tak jest po ang i niemiecku z naciskiem na niemiecki więc zalecam grać na ang/niemieckiej wersji).

- Skille są łatwe do zdobycia.

- Niektóre nowe systemy są po niemiecku co jest denerwujące.

- Chyba brak botów

- Jakieś tickety u Uriela które wyglądają na p2w

- Zbugowany quest log

Serwer to takie 6/10

Edytowano przez DiabloXPL

3 godziny temu, bizo97 napisał:

Działa działa, słabo sprawdzałeś :) Cisnąłem sobie chwilkę ale nie chce mi się tam grać.

A to powiedz jakie :P 

Serwer jest zabawny. Gry również od pierwszego dnia. Widzieliśmy już kilka polskich Gildii

184d940945963.jpg.html

polecam serwer i zapraszam do gildi Poland w jinno

3 godziny temu, Bilko napisał:

184d940945963.jpg.html

polecam serwer i zapraszam do gildi Poland w jinno

Załącznik coś nie działa ? Co tam przedstawiłeś ? :P Szkoda, że koń bojowy nie jest na start ;/

5 godzin temu, p4w6i napisał:

Załącznik coś nie działa ? Co tam przedstawiłeś ? :P Szkoda, że koń bojowy nie jest na start ;/

Koń bojowy to jest chwila moment, a po drugie są wierzchowce na 12 godzin, które na sklepach chodzą po 1kk lub dropią ze szkatułek bosów. Zapraszam do gry, bo serwer naprawdę godny polecenia. Jak coś Jinnio, nick Aizy. 

Wbijam obczaic, mam nadzieje ze jest tu jakis sprawny dmg lub mh bo bez tego to lipa w ta gre grac :/

Dnia 5.11.2017 o 10:13, Mico08 napisał:

Wbijam obczaic, mam nadzieje ze jest tu jakis sprawny dmg lub mh bo bez tego to lipa w ta gre grac :/

MH normalnie mi działa po zainjectowaniu, dmg albo nie działa albo po prostu jestem za głupi na to.

Autor tematu Napisano (edytowany)
6 minut temu, Solymr napisał:

MH normalnie mi działa po zainjectowaniu, dmg albo nie działa albo po prostu jestem za głupi na to.

@Solymr

A z jakiego mh korzystasz? 

Edytowano przez Ventos

4 godziny temu, Ventos napisał:

@Solymr

A z jakiego mh korzystasz? 

Zwykły mh by kag.

Ale w sumie dużo mi to nie daje, nie bardzo mam gdzie postawić bota. Myślałem o mapkach, bo często tak robiłem na podobnych serwerach, ale niestety tutaj ubijasz jednego metka i idziesz wyżej. Auto bicie metinów w miarę działa ale jeśli postać przejdzie przez ścianę to wywala.

Edytowano przez Solymr

na bocie przyda się tylko auto atak + pele reszta albo nie działa albo bezużyteczna.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto