Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strike-TS3.pl - Serwer z przyszłością!


Konkol00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
25 minut temu, OmcioTomcio napisał:

HAHAHAHAHAHA . Multi konto? No nie! nigdy tu bana nie miałem :) Kolejna sprawa jestem pewny że na spokojnie zwiększysz sloty do 1024 i nagle sie zmieni ze to juz nie npl.

 

Proszę cię o zachowanie lepsze względem jego serwera ponieważ dowodów nawet nie masz, nie znasz się to siedź cicho.

 

Moderacja może by coś zrobiła? :)

@Maja..

@PGS

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dnia 21.09.2017 o 18:17, Dave. napisał:

 

Proszę cię o zachowanie lepsze względem jego serwera ponieważ dowodów nawet nie masz, nie znasz się to siedź cicho.

 

Moderacja może by coś zrobiła? :)

@Maja..

@PGS

Taka prawda

Opublikowano
Dnia 21.09.2017 o 17:50, OmcioTomcio napisał:

HAHAHAHAHAHA . Multi konto? No nie! nigdy tu bana nie miałem :) Kolejna sprawa jestem pewny że na spokojnie zwiększysz sloty do 1024 i nagle sie zmieni ze to juz nie npl.

Wracając jeszcze do ciebie.
Powiedz, mi jakim cudem mogę mieć cracka na net-speaku? ;)

Opublikowano
Dnia 22.09.2017 o 20:00, Konkol00 napisał:

Wracając jeszcze do ciebie.
Powiedz, mi jakim cudem mogę mieć cracka na net-speaku? ;)

Takim że gold kupił działającego za 20 zł

Opublikowano
2 godziny temu, OmcioTomcio napisał:

Takim że gold kupił działającego za 20 zł

Wiadro nie rób już syfu w tym temacie powinieneś mieć bana na tym forum i taka jest prawda. :)

Zgłaszaj sobie licencje do woli pisz do net-speak i tak nic ci to nie da :) jak masz jeszcze jakieś żale to zapraszam na priv a nie robisz tu syf :)

Opublikowano

Panie Mateuszu proszę o oglądniecie dokładnie tego filmiku już więcej tobie Konkol nie będzie tłumaczył :D

Pozdrawiam...

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Konkol00 napisał:

Wiadro nie rób już syfu w tym temacie powinieneś mieć bana na tym forum i taka jest prawda. :)

Zgłaszaj sobie licencje do woli pisz do net-speak i tak nic ci to nie da :) jak masz jeszcze jakieś żale to zapraszam na priv a nie robisz tu syf :)

za co miałbym mieć bana na mpc? za pisanie prawdy? Że jesteś złodziejem?

Opublikowano

Proszę o dowody a nie bez podstawne wystawianie negatywnej opini...

Temat jest o teamspeak'u i twój post nie ma nic związanego z ts3

Osobiście polecam ts jak i samego Właściciela z którym współpracuję już od paru miesięcy :D

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Anno napisał:

Proszę o dowody a nie bez podstawne wystawianie negatywnej opini...

Temat jest o teamspeak'u i twój post nie ma nic związanego z ts3

Osobiście polecam ts jak i samego Właściciela z którym współpracuję już od paru miesięcy :D

 

 

Hah, śmiechłem dziecko.

Opublikowano

Serwer godny polecenia, ma kilka rzeczy, które wymagają poprawy, natomiast serwer jak najbardziej ma duży potencjał, który mam nadziej zostanie dobrze wykorzystany.  

Opublikowano
3 godziny temu, carbonx napisał:

Serwer godny polecenia, ma kilka rzeczy, które wymagają poprawy, natomiast serwer jak najbardziej ma duży potencjał, który mam nadziej zostanie dobrze wykorzystany.  

Dziękuję, za pozytywną opinię.

Pozdrawiam. :)

Opublikowano

Jak najbardziej mogę polecić, znam właściciela i jak najbardziej swój serwer prowadzi na najwyższym poziomie ^^

 

Plusy serwera:

+ pBot <3

+ Bardzo fajny układ kanałów

+ Oczywiście ikonki śliczne

+ Stabilność również jest na najwyższym poziomie 

+ Banner megaaa

 

Minusy serwera: 

- BRAK

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Już niedługo nasz autorski panel zostanie udostępniony dla wszystkich
w załączniku podsyłam wam wstępny wygląd panelu! ;)

Screenshot 2017-11-02 13-01-54.jpg

Screenshot 2017-11-02 13-02-09.jpg

Screenshot 2017-11-02 13-02-35.jpg

Screenshot 2017-11-02 13-04-28.jpg

Screenshot 2017-11-02 13-07-43.jpg

Screenshot 2017-11-02 13-08-37.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Zaczęliśmy pracę nad nowym panelem ponieważ stwierdziliśmy że zbyt dużo paneli powstało już na Adminie LTE ;)
image.thumb.png.b028bbba123e5d4422f6b0d37dd00b66.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...