Skocz do zawartości

Strike-TS3.pl - Serwer z przyszłością!

Polecane posty

Pani Kasia

Jak najbardziej polecam. Od zawsze współpracowałem z Konkolem i nawet biorąc pod uwage pewien epizod z którego on sam pewnie też dumny nie jest, zawsze podkreślałem że solidna firma.

Powodzonka w rozwoju, choć wiem ze i po części i moja w tym głowa, uchylając rąbka tajemnicy :D

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

Prezentacja niezbyt pokazująca tematykę serwera TeamSpeak (Mówię tu o tle) Nie postarałeś się Konkol a dobrze wiem, że twoje pracę graficzne co niektóre są ładnie wykonane. Sam serwer na pierwszy rzut oka nie jest jakiś rewelacyjny. Strefę partnerów, mowa tu o YouTuberach i ten jeden serwer Minecraft umieścił bym na górze, żeby strefa publiczna była bardziej widoczna i nowym użytkownikom od razu będzie się rzucać w oczy. Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera! Powodzonka :) 

Pani Kasia

Nie polecam. Prezentacja zrobiona na odpier*** te literki są tak małe ze prawie gówno widać. Administracja to totalne zera Konkol największy cwaniak a gówno potrafi.Serwer to jedna wielka kupa CP się większego nie dało zrobić gdy jechałem na samą góre prawie zasnąłem. Spacery jeszcze większa porażka.

Pani Kasia

6 godzin temu, _Robak napisał:

Nie polecam. Prezentacja zrobiona na odpier*** te literki są tak małe ze prawie gówno widać. Administracja to totalne zera Konkol największy cwaniak a gówno potrafi.Serwer to jedna wielka kupa CP się większego nie dało zrobić gdy jechałem na samą góre prawie zasnąłem. Spacery jeszcze większa porażka.

No tak, bo Twoja wiedza i ogarnięcie techniczne jest na poziomie zajebistym :27_sunglasses:

Polecam dalej lizać dupę paru osobom, daleko zajdziesz, życzę powodzenia z takim podejściem.

0 dowodów na nic, 0 podstaw do opinii na temat Właściciela (a przypomnę że temat tyczy się serwera, a nie Właściciela). 

Zasnąć to można czytając Twoje wypociny, a porażką to są Twoje posty.

A propos tematu, uważam że serwer jest do dopracowania, ale ma solidną bazę na której można budować porządny serwer.

Pozdrawiam cieplutko życze sukcesów :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

16 godzin temu, Pantoflarzek napisał:

No tak, bo Twoja wiedza i ogarnięcie techniczne jest na poziomie zajebistym :27_sunglasses:

Polecam dalej lizać dupę paru osobom, daleko zajdziesz, życzę powodzenia z takim podejściem.

0 dowodów na nic, 0 podstaw do opinii na temat Właściciela (a przypomnę że temat tyczy się serwera, a nie Właściciela). 

Zasnąć to można czytając Twoje wypociny, a porażką to są Twoje posty.

A propos tematu, uważam że serwer jest do dopracowania, ale ma solidną bazę na której można budować porządny serwer.

Pozdrawiam cieplutko życze sukcesów :)

HAHHAHA kto komu liże dupe ten liże ;) to nie twój temat to na chuj sie odzywasz pipeczko. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie czy ktoś w nią wierzy czy nie po to jest prezentacja aby ją komentować. A właściciel to twórca serwera tak dla twojej informacji i jest to bardzo ważna osoba dla serwera ;).

Polecam serwer jak i samego Właściciela.

Wie co robi oraz wyróżnia się swoim zaangażowaniem, styl serwerka jest inny od innych co cenie najbardziej.

Pani Kasia

"Posiadamy oryginalną licencję non-profit"

Kurde, no ciekawe

No Match

The IP address you entered is not a licensed IP. 

@_Robak

Spierdalaj gównie, nikt Cię nie lubi

Edytowano przez Elevate

29 minut temu, Elevate napisał:

"Posiadamy oryginalną licencję non-profit"

Kurde, no ciekawe

No Match

The IP address you entered is not a licensed IP. 

@_Robak

Ukryj treść

Spierdalaj gównie, nikt Cię nie lubi

Dv1ComA.png

;) 

24 minuty temu, Konkol00 napisał:

Dv1ComA.png

;)

Dużo to nie mówi kiedy sam checker od tsa mówi, że ip nie jest licencjonowane, no ale okej.

Dalej. Dlaczego podpisujecie się prawami autorskimi na waszej stronie, której nie zrobiliście tylko pobraliście i przerobiliście? 

/*
 Knight Bootstrap theme by BootstrapTaste.com
 Theme URI: https://bootstraptaste.com/knight-free-bootstrap-theme/
 Author: BootstrapTaste
 Author URI: https://bootstraptaste.com
 */

10 minut temu, OmcioTomcio napisał:

Chodzą reklamują się po inncyh ts. Licka to crack kupiony za 20 zł poprzez bober ( Gold122 )

Licencja nie jest crackowana dziecko. Pomyśl zanim coś napiszesz u Lajta w temacie to samo pisałeś, licencja NPL jest przyznawana takim serwerą jak ten, ja rrównież na nią przechodzę.

Zalecałbym przyznać warna temu panu ;)

3 godziny temu, OmcioTomcio napisał:

Chodzą reklamują się po inncyh ts. Licka to crack kupiony za 20 zł poprzez bober ( Gold122 )

Wiadro, my w przeciwieństwie do ciebie nie chodzimy po innych serwerach i się nie reklamujemy.
Dowód że licencja jest oryginalna, masz trochę wyżej wystarczy użyć mózgu i przeczytać cały, temat potem
się wypowiadać. :) 
@Maja.. Z tego co wiem ten kolega ma bana na forum a to jest jego multikonto ;)

5 godzin temu, Dave. napisał:

Licencja nie jest crackowana dziecko. Pomyśl zanim coś napiszesz u Lajta w temacie to samo pisałeś, licencja NPL jest przyznawana takim serwerą jak ten, ja rrównież na nią przechodzę.

Zalecałbym przyznać warna temu panu ;)

HAHAHAHAHAHA . Multi konto? No nie! nigdy tu bana nie miałem :) Kolejna sprawa jestem pewny że na spokojnie zwiększysz sloty do 1024 i nagle sie zmieni ze to juz nie npl.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...