Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"GameForge zamyka jeden prywatny serwer za drugim"


M@rtyna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, happi napisał:

co xD

serwery na 200 osob to nie duza skala

moze i stoja dluzej ale bez graczy

no wlasnie sie pcha, mozna to udowodnic chociazby tym 

no i na diamondzie to samo bylo

a to podobno profesjonalny serwer profesjonalne odwzorowanie profesjonalne wszystko

To już trochę na sile się doczepianie , serwer stoi długo to się do graczy online doczepimy. Nie żebym go bronił i jego serwery , ale pokaż mi serwer gdzie po tylu miesiącach na serwerze easy tak skonstruowanym , że po kilku dniach masz już wszystko było więcej niż 200 online bo ja sobie takiego nie przypominam. I z tego co pamiętam to z początku i po update z darmowym isem było ponad 400/600 ludzi co było widać gołym okiem.

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
11 minut temu, ReIz napisał:

To już trochę na sile się doczepianie , serwer stoi długo to się do graczy online doczepimy. Nie żebym go bronił i jego serwery , ale pokaż mi serwer gdzie po tylu miesiącach na serwerze easy tak skonstruowanym , że po kilku dniach masz już wszystko było więcej niż 200 online bo ja sobie takiego nie przypominam. I z tego co pamiętam to z początku i po update z darmowym isem było ponad 400/600 ludzi co było widać gołym okiem.

wejdz sobie do m1 czy gdziekolwiek to znajdziesz grupke 5-10 ludzi ktora sobie stoi i rozmawia bo nie ma co robic

k3HeXgc.png

Opublikowano
16 godzin temu, Fret12345 napisał:

Z tego co wiem (a dobrze wiem, bo znam go już długo) nie okradł nikogo więc nie wiem dlaczego tak piszesz. Okej super Ty nie robisz serwerów na większą skale, on robi i to nie jest powód by go wyzywać tym bardziej, że stoją jego serwery dłużej niż miesiąc w przeciwieństwie do kilka innych osób. On się nie pcha, poza tym jak się czegoś nie umie, a robi to chyba się ciągle uczy nie sądzisz? Nie wmówisz mi, że wszystko od razu w życiu wiedziałeś bez nauki. Do mojego postu nie odniosłeś się, bo nie masz co odpisać. Dodam jeszcze, że ciągle go wyzywasz, a nie masz nawet ciekawych argumentów do zaprezentowania prócz próby popisania się wyzwiskami np " piessenga" 

JA wiem że ty mu prezki na to forum stawiałeś jak dostał bana i  coś tam jeszcze na zapleczu pewnie obrabiałeś... ale pierdolisz tak samo durnie jak Piessenga :) Nie odniosłem się do twojego postu bo nie mam zamiaru spuszczać sięn ad pachołkami idiotów - a ty takim pachołem byłeś wstawiając za niego prezki i "przepisując" na forum jak klaun wszystko co ci pies senga rozkazał :) WIęc nie stanowisz tu zadnego odnośnika i żadnego "rozsądnego tematu" do którego można by było nawiązać. Pierdzielisz bajki tak samo jak twój ziomek i tyle :) Brak "nawiązania" znaczy tylko tyle że to co masz głupiego do powiedzenia spływa po mnie jak pot po ruchaniu - szybko. 

 

A jeśłi już chcesz nawiązania - nie ćpaj bo zastanawiam się czy "jesteś multikontem Piessengi" czy jesteś tak samo upośledzony i głupi jak on myśląc ze ktoś wam w te bajki uwierzy o miliardach ludzi na waszych serwerach - tyle nawiązania do tego co napisałeś :) 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

#offtop

Extra, człowiek wchodzi poczytać całkiem ciekawy i ważny temat w świecie metina.

Interesuje go opinia innych użytkowników, ale oczywiście Persigiusz wrócił na rejony i połowa tematu to durny spam na temat jego zjebanych serverów...

Jestem spokojnym i bardzo cierpliwym człowiekiem, ale Ty percipeuszu sprawiasz, że jesteś tym typem człowieka któremu bym najzwyczajniej podszedł i wyjebał. Bo Twoje durne bajki już są nudne. Skomentuje to prostacko, bo na wyższy poziom wypowiedzi i tak nie zasługujesz - "w dupie byłeś i gówno widziałeś".

#topic

Moim zdaniem GF i tak guzik zrobi z serverami, zwłaszcza, że rynek polskich serverów i tak jest totalnie niestabilny. Servery padają po miesiącu itp. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy server który stoi dajmy na to pół roku, to już jest "dobry" server, bo reszta syfu często nawet miesiąc nie stoi.

Jeżeli chodzi o metina to owszem, mamy jedną z największych populacji graczy którzy grają w tą gównianą grę - dalej tego nie rozumiem, dlaczego tyle osób w to gra (w tym ja), przecież jest tyle zdecydowanie ciekawszych i rozbudowanych produkcji, a my polacy się uparliśmy na tą beznadziejną grę...

Wiele ludzi by grało na PLu gdyby nie fakt, że polityka GF dosłownie zjebała tą grę, jak zresztą wszystkie inne gry które GF dotyka (przykładowo 4story które na dzień dzisiejszy jest praktycznie wymarłe).

Bo na PLu jak się wyda 500 zł w IS'a to jest to gówno... praktycznie kropla w morzu aby cokolwiek osiągnąć, gdzie za taką samą sumę można spokojnie kupić full IS'a na 5 różnych serverach. 

Opublikowano
4 godziny temu, Dusher napisał:

JA wiem że ty mu prezki na to forum stawiałeś jak dostał bana i  coś tam jeszcze na zapleczu pewnie obrabiałeś... ale pierdolisz tak samo durnie jak Piessenga :) Nie odniosłem się do twojego postu bo nie mam zamiaru spuszczać sięn ad pachołkami idiotów - a ty takim pachołem byłeś wstawiając za niego prezki i "przepisując" na forum jak klaun wszystko co ci pies senga rozkazał :) WIęc nie stanowisz tu zadnego odnośnika i żadnego "rozsądnego tematu" do którego można by było nawiązać. Pierdzielisz bajki tak samo jak twój ziomek i tyle :) Brak "nawiązania" znaczy tylko tyle że to co masz głupiego do powiedzenia spływa po mnie jak pot po ruchaniu - szybko. 

 

A jeśłi już chcesz nawiązania - nie ćpaj bo zastanawiam się czy "jesteś multikontem Piessengi" czy jesteś tak samo upośledzony i głupi jak on myśląc ze ktoś wam w te bajki uwierzy o miliardach ludzi na waszych serwerach - tyle nawiązania do tego co napisałeś :) 

I to co pisałem wyżej "próba popisu wyzwiskami" i nic więcej nie potrafisz zaprezentować w tym temacie. To, że dałem temat z prezentacją na tym forum, bo może byłem w administracji serwera też? xD

Masz racje, też bym tak odpisywał, jak bym nie miał co pisać.

3 godziny temu, UpssErroR napisał:

#offtop

Extra, człowiek wchodzi poczytać całkiem ciekawy i ważny temat w świecie metina.

Interesuje go opinia innych użytkowników, ale oczywiście Persigiusz wrócił na rejony i połowa tematu to durny spam na temat jego zjebanych serverów...

Jestem spokojnym i bardzo cierpliwym człowiekiem, ale Ty percipeuszu sprawiasz, że jesteś tym typem człowieka któremu bym najzwyczajniej podszedł i wyjebał. Bo Twoje durne bajki już są nudne. Skomentuje to prostacko, bo na wyższy poziom wypowiedzi i tak nie zasługujesz - "w dupie byłeś i gówno widziałeś".

#topic

Moim zdaniem GF i tak guzik zrobi z serverami, zwłaszcza, że rynek polskich serverów i tak jest totalnie niestabilny. Servery padają po miesiącu itp. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy server który stoi dajmy na to pół roku, to już jest "dobry" server, bo reszta syfu często nawet miesiąc nie stoi.

Jeżeli chodzi o metina to owszem, mamy jedną z największych populacji graczy którzy grają w tą gównianą grę - dalej tego nie rozumiem, dlaczego tyle osób w to gra (w tym ja), przecież jest tyle zdecydowanie ciekawszych i rozbudowanych produkcji, a my polacy się uparliśmy na tą beznadziejną grę...

Wiele ludzi by grało na PLu gdyby nie fakt, że polityka GF dosłownie zjebała tą grę, jak zresztą wszystkie inne gry które GF dotyka (przykładowo 4story które na dzień dzisiejszy jest praktycznie wymarłe).

Bo na PLu jak się wyda 500 zł w IS'a to jest to gówno... praktycznie kropla w morzu aby cokolwiek osiągnąć, gdzie za taką samą sumę można spokojnie kupić full IS'a na 5 różnych serverach. 

Ja bym się Ciebie bał jak Ty taki groźny :s

  • Ups... zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...