Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KuraSpeak.PL - TeamSpeak dla ciebie i twoich znajomych


Yukiszider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
4 godziny temu, Yukiszider napisał:

Nie że do sierpnia nie kupie tylko szukam dobrej maszyny poprostu...

Kanały z bez porządku? Ciekawe kto je pomagał robić.

A zabrałem ci technika ponieważ odszedłes na inny ts i później chciałes wrócić.

Administracja zachowuje się jak dzieci? Szczególnie jak wyzywałes się z gandem to było mega dorosłe...

Z regulaminem się zgodzę i go przeniosę.

Taka jest moja opinia ale co ja się tam znam.

Pozdrawiam ;) 

Hmm ty robiłeś kanały ja robiłem tylko strefę pomocy. Dawałem Ci pomysł na strefę publiczną a ty nie chciałeś :)

I dawałem Ci masę dobrych hostingów, więc nie pisz że szukasz dobrego...

I co z tego że mi zabrałeś technika? Nic o tym nie wspominałem, napisałem tylko były technik lol...

 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, diegopolska napisał:

Hmm ty robiłeś kanały ja robiłem tylko strefę pomocy. Dawałem Ci pomysł na strefę publiczną a ty nie chciałeś :)

Nie robiłes tylko strefę pomocy ale kanały administracyjne też itd a ja je po prostu uporządkowałem.

1 godzinę temu, diegopolska napisał:

I dawałem Ci masę dobrych hostingów, więc nie pisz że szukasz dobrego...

Tak dawałes ts3bahu przez który bym zbankrutował...

Pozdro ;P

logo.png

Opublikowano
1 godzinę temu, Yukiszider napisał:

Nie robiłes tylko strefę pomocy ale kanały administracyjne też itd a ja je po prostu uporządkowałem.

Tak dawałes ts3bahu przez który bym zbankrutował...

Pozdro ;P

Mhm ale to jest dobry hosting... Więc podawałem Ci dobry hosting.

Zakończmy tę dyskusję bo nie tyczy się ona samej reklamy.

 

 

Opublikowano
Dnia 30.05.2017 o 16:24, Yukiszider napisał:

Nie robiłes tylko strefę pomocy ale kanały administracyjne też itd a ja je po prostu uporządkowałem.

Tak dawałes ts3bahu przez który bym zbankrutował...

Pozdro ;P

Biorą drogo, ale jest to dobry hosting, i prawie wszystkie rzeczy robią za ciebie, aktualizacja serwera z tego co wiem itd.

Dawałem Ci wcześniej parę uwag, ale widzę, że ich nie poprawiłeś, np. te znaki na stronie nadawania rang.

Opublikowano
37 minut temu, CookieOffcial napisał:

Biorą drogo, ale jest to dobry hosting, i prawie wszystkie rzeczy robią za ciebie, aktualizacja serwera z tego co wiem itd.

Dawałem Ci wcześniej parę uwag, ale widzę, że ich nie poprawiłeś, np. te znaki na stronie nadawania rang.

Poprawię je. ;)

logo.png

Opublikowano
Dnia 6/17/2017 o 20:03, #Gremsonkowy# napisał:

Nie polecam OpenVZ lvlup leci z darmowego stressera i ten tag stabilny śmiechłem.

Już nie mamy lvlup :) 

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...